بسیاری از مطالعات از COVID-19 آزمایش پادتن دقت سقوط کوتاه: نقد و بررسی

Cochrane, انگلیسی-بر اساس مجله که به بررسی شواهد پژوهشی برای کمک به تصمیم گیرندگان اتخاذ سلامت بهتر سیاست نگاه 54 مطالعات عمدتا از آسیا که به دنبال اندازه گیری قابلیت اطمینان آزمون مسئله نشان می دهد که آیا کسی تا به توسعه آنتی بادی در برابر جدید کروناویروس.

این مطالعات اغلب کوچک را استفاده از قابل اعتماد ترین روش ها و نتایج اغلب ناقص کوکران گفت: در 310 صفحه گزارش.

همچنین بسیاری از کسانی که مورد آزمایش قرار شده بود در بیمارستان بستری ارائه هیچ بینش چگونه به خوبی این آزمون می تواند تشخیص آنتی بادی در اکثریت مردم با علائم خفیف.

وجود علاقه شدید در این تست آنتی بادی است که با تکیه بر هر یک خراش انگشت یا وریدی خون قرعه کشی توسط افراد مشتاق به دانستن این که آیا آنها تا به حال COVID-19 یا نه.

شده است وجود دارد حدس و گمان است که نتیجه مثبت معنی ممکن است مردم برخی از, حفاظت, حداقل به طور موقت در برابر عفونت مجدد. به امید چنین غیر واقعی گفت: Jon Deeks, یک استاد آمار زیستی در دانشگاه بیرمنگام که منجر کوکران آزمون ارزیابی کردند.

“بسیاری از مردم در انگلستان بسیار علاقه مند و مشتاق به دانستن است اما تصمیم آنها باید در حال حاضر بر اساس نتایج حاصل از این آزمون” Deeks به خبرنگاران گفت:.

در همه کوکران محققان داده ها را از 25 تجاری COVID-19 آزمون کسری حدود 300 آزمایش چنین است که وجود دارد. بررسی خود را شامل نمی شود تست های ارائه شده توسط روشه یا Abbott Laboratories که توسط تنظیم کننده تایید شده پس از قطع مهلت مارس 27.

به روز رسانی کوکران گزارش برنامه شامل داده ها از هر دو شرکت های تست که در حال حاضر فروخته شده توسط میلیون ها نفر در ایالات متحده و اروپا است.

در حالی که مطالعات مورد بررسی قرار کوکران نشان داد که آنتی بادی آزمایش شد بهتر است در تشخیص COVID-19 آنتی بادی در افراد دو یا بیشتر از دو هفته پس از علائم خود را آغاز كردند تا با ارائه سرنخ که چگونه به خوبی کار می کنند در بیماران بیشتر از عفونت است.

چنین شکاف تضعیف ارزش از آزمون به عنوان ابزار در به اصطلاح “ميران مطالعات” برای تعیین چه درصدی از افراد در یک جمعیت شده اند ممکن است در معرض ویروس.

“ما نمی دانیم که چگونه به خوبی این آزمون کار فراتر از پنج هفته به طوری که ما بزرگترین نگرانی” Deeks گفت. “در ميران مطالعات شما به دنبال فراتر از آن است و واقعا ما نیاز به برخی از اطلاعات است که می گوید:” چگونه به خوبی کار می کنند در سه ماه چهار ماه پنج ماه است.'”

تحت بررسی

مطالعات علمی’ صحت شده است تحت بررسی در طول همه گیر تر است بنابراین بعد از انگلیسی, مجله پزشکی لانست صادر عذرخواهی پس از انتشار یک پژوهش در سلامت خطرات ناشی از مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین در COVID-19 بيمار که قابل ارائه توسط سه نفر از نویسندگان آن است.

Cochrane گفت که از 54 مطالعات آن نگاه که تحت پوشش حدود 16,000 نمونه 89 درصد خطر بالا از تعصب بر اساس چه شرکت کنندگان انتخاب شدند و از آنها بعید است برای مطابقت با جمعیت های بیمار در عمل بالینی.

وجود دارد بیشتر مشکلات کوکران گفت: از جمله اغلب هیچ اشاره ای به اینکه آیا این نمونهها anonymised یا کور طور بالقوه منجر تکنسین به تکرار تست اگر آنها فکر می کردند که تا به حال اشتباه کردم نتیجه.

برخی از مطالعات نکردن نتایج در حالی که دیگران شامل پنج یا بیشتر نمونه ها در هر بیمار و در نتیجه متورم اندازه نمونه و نتایج است که به دروغ دقیق Deeks گفت.

“برای بسیاری از مطالعات ما هرگز نمی تواند پیدا کردن چگونه بسیاری از بیماران در آنها گنجانده شده است.” “همه ما می دانیم که چگونه بسیاری از نمونه های مورد آزمایش قرار گرفتند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de