ما خانه می گذرد دموکراتیک پلیس لایحه اصلاحات به بن بست عمیق تر

واشنگتن ژوئن 26

مجلس نمایندگان آمریکا تصویب فراگیر دموکراتیک پلیس لایحه اصلاحات روز پنجشنبه با ارسال اندازه گیری به سنا با وجود مخالفت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان جمهوری خواه در کنگره است.

دموکراتیک-کنترل خانه رای داده 236-181 تقریبا در امتداد خط حزب به تصویب این قانون یک ماه به بعد پس از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس بازداشت پلیس را برانگیخت هفته در سراسر جهان در اعتراض به خشونت پلیس به ویژه علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

اولیه شمارش آرا نشان داد سه جمهوری خواهان شکستن صفوف به عضویت حزب دموکرات در رای گیری برای لایحه.

اما این لایحه که مقرر تغییرات در قانون و سیاست برای مهار پلیس سوء بعید است به کار گرفته می شود تا در این جمهوری خواه به رهبری سنا که در آن دموکرات ها مسدود شده جمهوری خواه لایحه اصلاحات در روز چهارشنبه. همچنین چهره های رسمی کاخ سفید به وتو تهدید.

دموکرات ها و جمهوری خواهان در حال به بن بست رسیده بیش از چگونه به آدرس نابرابری نژادی در پلیس با وجود قوی احساسات عمومی برای اصلاحات موثر پس از فلوید درگذشت در مینیاپولیس به عنوان یک پلیس سفیدپوست به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

“مردم می گویند” خوب چرا نمی توانید سازش با طرف دیگر?’ آنها نمی ممنوعیت chokeholds. ما ممنوعیت chokeholds. پس قرار ما به آمده تا با یک تعداد chokeholds ما در حال رفتن به توافق برسند ؟ نه” مجلس نانسی پلوسی گفت: پیش از رای دادن.

با هدف به دست گرفتن گوشته افکار عمومی اطراف فلوید دموکرات خود را به نام قانون “جورج فلوید عدالت در پلیس عمل می کنند” و پیش بینی است که فشار عمومی را تضعیف جمهوری خواه مقاومت است.

“من فکر نمی کنم این خیابان را قبول هیچ اقدام” پلوسی گفت واشنگتن پست.

جمهوری خواهان و دموکرات ها نیز در تقابل بیش از یک دموکرات ارائه اجازه می دهد تا قربانیان سوء رفتار به شکایت خسارت در دادگاه مدنی است.

وجود دارد ری از bipartisanship در سنا زمانی که اتاق به طور غیر منتظره گذشت یک اقدام به ایجاد یک کمیسیون برای بررسی وضعیت از مردان و پسران در امریکا ارائه جمهوریخواه لایحه توسط سناتور ” تیم اسکات.

فلوید بود و در میان تعداد فزاینده ای از غیر مسلح آمریکایی های آفریقایی تبار به مرگ در بازداشت پلیس.

هفت غیر مسلح سیاه شده اند و پلیس تا کنون در سال 2020 در مقایسه با 14 در سال 2019 با توجه به یک پایگاه داده نگهداری می شود توسط پست. کسانی که قتل را شامل نمی شود به مردم به وسیله دیگر به عنوان فلوید بود. و کارشناسان می گویند وجود فراگیر فقدان اطلاعات.

نماینده کارن باس, رئیس کنگره سیاه حزبی که نشان دهنده بیش از 50 سیاه و سفید به قانونگذاران گفت که دموکرات ها’ لایحه کمک به جلوگیری از کشتار توسط طلوع در پررنگ تحول تغییرات نزدیک به نیم قرن پس از قانونگذاران سیاه شروع به هل دادن برای پلیس اصلاحات در اوایل 1970s.

اما اسکات, سنا فقط سیاه جمهوری خواه و نویسنده مجلسی شکست خورده پلیس لایحه اصلاحات را متهم کرد که دموکرات ها از رد جمهوریخواه ورودی در خانه لایحه به انکار مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جمهوری خواه متحدان پیروزی در یک موضوع حیاتی برای امریکا پیش از انتخابات ماه نوامبر.

“این است که خالص نژاد سیاست در بدترین حالت آن” Scott گفت: در فاکس نیوز هشدار داد که کنگره انفعال را ترک خواهد کرد آمریکایی های سیاه و سفید در معرض خطر بیشتر خشونت پلیس. “وجود خواهد داشت خون بر دموکرات ها “دست به دست” او گفت:.

اسکات بعدا به خبرنگاران گفت که حرکت به سمت سازش شد “dissipating به عنوان ما صحبت می کنند.”

بعیدینژاد اسکات لایحه به عنوان بیش از حد بی اثر برای محافظت از آمریکایی های سیاه و سفید به دلیل وابستگی آن به انگیزه های مالی و جمع آوری داده ها.

دموکرات و جمهوری خواه صورتحساب آدرس موضوعات مشابه: chokeholds بدون دست کشیدن حکم پلیس دوربین های بدن, استفاده از نیروی مرگبار و آموزش به د-تشدید برخورد با متهمان و به منظور تشویق افسر مداخله در برابر رفتار غیر قانونی به عنوان آن رخ می دهد.

جمهوری خواهان در مخالفت دموکرات لایحه به دلیل حکم آنها می گویند می تواند به تضعیف اجرای قانون است. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de