وال استریت بانک ها ساده تر ولکر قانون – دانستن جزئیات کلیدی

 Wall Street banks, Volcker Rule, derivatives, U.S. regulators, Bank of America Corpتنظیم کننده نیز اوراق مورد نیاز است که وام دهندگان نگه حاشیه هنگامی که معامله مشتقات وابسته به خود را.

ایسنا: وال استریت بانک ها به زودی قادر خواهد بود به افزایش سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری و جیب میلیاردها دلار آنها تا به حال به کنار به backstop مشتقات معاملات ایالات متحده به عنوان تنظیم کننده در ادامه فشار خود را به عقب پس از بحران محدودیت.

فدرال رزرو در دفتر حسابرسی از ارز و بیمه سپرده فدرال Corp. تصویب تغییرات در قانون ولکر پنج شنبه که اجازه بانک ها افزایش روابط خود با برخی وجوه با ارائه وضوح بیشتر بر روی چه چیزی مجاز است. تنظیم کننده نیز اوراق مورد نیاز است که وام دهندگان نگه حاشیه هنگامی که معامله مشتقات وابسته به خود را.

اخبار مرتبط

تجدید نظر کامل خواهد شد آنچه ناظران منصوب شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به عنوان ولکر 2.0 — نرم شدن یکی از بحث برانگیز ترین و مقررات موجود در سال 2010 Dodd-Frank عمل می کنند. در سال گذشته تغذیه FDIC, OCC و سازمان های دیگر کاسته بهتر شناخته شده از جنبه های ولکر محدود است که وام دهندگان از درگیر شدن در اختصاصی تجارت — تمرین ساخت بازار شرط را برای خود به جای طرف مشتریان.

پنجشنبه جداگانه واژگونی interaffiliate مارجین مورد نیاز برای معاوضه معاملات می تواند تا حدود 40 میلیارد دلار برای وال استریت و بانک ها هر چند تنظیم کننده های جدید اضافه آستانه که محدودیت مقیاس حاشیه است که می تواند بخشیده شود.

این KBW بانک رشد شاخص 3.4% پنج شنبه با Bank of America Corp و JPMorgan Chase & Co. در میان برندگان.

جزئیات کلیدی

1. ولکر 2.0 اجازه می دهد تا بانک ها به سهام در سرمایه گذاری صندوق های سرمایه که قبلا ممنوع در تلاش برای ارائه “انعطاف پذیری بیشتری در حمایت بودجه ای که ارائه وام به شرکت ها است.” این تغییر عمدتا شبیه به آنچه که پیشنهاد تنظیم کننده سال گذشته است.

2. این ولکر تغییر حکومت نیز تایید شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون معاملات آتی کالا.

3. FDIC هیئت مدیره تصویب قانون جدید در یک 3-1 رای با رئیس Jelena McWilliams گفت: تغییرات “باید بهبود انطباق و نظارت است.” دموکراتیک و عضو هیئت مدیره مارتین Gruenberg مخالف حرکت می کند گفت: این برگ ولکر “به شدت ضعیف” و “خطر تکرار اشتباه” از سال 2008 بحران مالی است.

4. ولکر 2.0 را شامل نمی شود و همه از این صنعت خواسته برای رهایی. در ماه مارس نظر نامه Goldman Sachs Group Inc. تا به حال خواست تنظیم کننده برای از بین بردن برخی ولکر تفاسیر که باید “محدود توانایی ما برای سرمایه گذاری در برخی از انکوباتور شرکت هایی که ارائه سرمایه و ‘دانش’ به راه اندازی شرکت ها و کارآفرینان.” سازمان نمی عمل می کنند که در صورت درخواست.

5. در دور انداختن نیاز است که پست بانک حاشیه برای معاملات بین اعضا رگولاتور آیا اضافه کردن یک جدید آستانه برای جلوگیری از بانک ها از سوء استفاده از امداد: اگر یک شرکت عامل تحت حکومت را مجبور به کنار حاشیه اولیه بیش از بیش از 15 درصد از آن به اصطلاح “درجه 1” پایتخت سپس آن را هنوز هم به کنار حاشیه هایی که منجر به برتری این مبلغ است. تقاضا است که به منظور افزایش ایمنی و صحت این رویکرد جدید بانک را مجبور به ادامه محاسبه روزانه خود مارجین مورد نیاز شده اند که تحت حکومت که حذف شده است.

6. صنعت و تنظیم کننده استدلال می کنند که نیاز به حاشیه برای interaffiliate معاملات آن را دشوار ساخته شده بانک ها برای مدیریت خطرات خود را. اما منتقدان می گویند بانک ها را وادار به حفظ اضافی کوسن در برابر ضرر و زیان کمک به حفاظت از شرکت های تابعه که با حمایت دولت فدرال از جمله از طریق بیمه سپرده.

7. FDIC را Gruenberg مخالف تغییر به معاوضه قوانین این استدلال که آن را حذف بحرانی برای حفاظت از بانک ها. تغذیه فرماندار Lael Brainard تصریح کرد که نگرانی گفت: در بیانیه ای که او عقیده داشت از بانک فدرال تصویب چون او ترس از deregulatory حرکت “می تواند دوباره ترک بانک ها در معرض تجمع خطرناک مشتقات.”

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de