به همین دلیل است که هند نه رقابتی در تولید هزینه ؟ تجزیه و تحلیل توسط ماهیندرا & ماهیندرا MD

Pawan درک گفت: دولت در حال حاضر برای اولین بار تلاش جدی که برای دیدن بخش تولید رشد می کند در کشور است. (PTI)

هند نیاز به هزینه رقابت و افزایش مقیاس به رشد آن در بخش تولید و رقابت در سطح جهانی ماهیندرا & ماهیندرا (M&M) مدیر عامل Pawan درک کرد. صنعت خودرو ضمن تاکید بر افزایش بهره وری و همچنین harped بر اهمیت به زنجیره ارزش جهانی به طلیعه چیزی بودن در رفاه و رشد اقتصادی است. در حالی که شرکت در BNEF اجلاس در اینجا درک گفت: دولت در حال حاضر برای اولین بار تلاش جدی که برای دیدن بخش تولید رشد می کند در کشور است. “شما نمی توانید رشد تولید با وادار کردن مردم به سرمایه گذاری که سرمایه گذاری تنها می تواند رخ دهد اگر وجود دارد برخی از بازگشت بیرون آمدن از آن است. بنابراین آنچه در هند برای انجام شده است به منظور کاهش هزینه ساخت,” او گفت:. متاسفانه هند است نه رقابتی در تولید هزینه برای انواع دلایل درک گفت.

نیز وجود دارد عواملی مانند زمان به راه اندازی یک کارخانه و هزینه پول, او گفت:, و اضافه کرد که این صنعت نیاز به عوامل مختلف با هم به رشد تولید پایه او اضافه شده است. “چین ساخته شده بود و نه در یک روز آن را در زمان چند دهه از تلاش های متمرکز به سوی یک هدف تعریف شده. چین ساخته شده است یک مقیاس هند شده است و قادر به ساخت یک مقیاس. بدون مقیاس بخش تولید نمی تواند رشد کند. بنابراین صنعت و دولت را مجبور به کار با هم” درک گفت. هند باید هدف تبدیل شدن به یک تولید کننده محصولات و سپس صادرات آنها را به بازارهای دیگر, او گفت:.

اخبار مرتبط

“وجود دارد بسیاری از فرصت ها در سراسر بخش های, اما آن چیزی است که در آن ما می توانید تلنگر از یک سوئیچ و می گویند ما آماده هستند ما نیاز به انجام کار سخت را به یک برنامه پنج ساله… بسیاری از شرکت ها در حال خروج از کشور چین ما به خوبی می دانیم که چند در حال آمدن به هند است. بنابراین ما نیاز به تولید رقابتی از نظر هزینه و مقیاس” درک گفت.
را در هند و یا رشد تولید شده است یک اولویت برای نارندرا نخست وزیر پس از 2014 اما متاسفانه هند نشده ساخته شده است پیشرفت های زیادی در آن” درک گفت. “این است که برای اولین بار به لطف COVID-19 که دولت تلاش برای رشد بخش تولید در هند,” او اضافه شده است.

درک گفت: کل این حرکت به سمت insourcing چیزی است که او نگرانی در مورد. “اگر هر کشور می خواهد به یک پیله و منزوی خود را از بقیه جهان ما حرکت خواهد کرد و 60 سال به عقب و این چیزی است که به رفاه و رشد برای اقتصاد,” او گفت:. او اعتراف کرد که به تازگی تعادل تجارت رفته بیش از حد به نفع 3-4 اما کشور است که نباید فشار کشور به سمت انزوا. “چیزهایی وجود دارد که یک کشور می تواند بهتر از دیگران است و اگر ما سعی کنیم همه چیز را به یک کشور که آن را در حال رفتن به تبدیل شدن به بسیار ناکارآمد” درک گفت. او در ادامه گفت: “اگر ما در حال تولید هر چیزی شبیه به یک تلفن همراه و یا یک ماشین و یا یک ماشین لباسشویی ما رو به یک زنجیره ارزش جهانی و ما باید بیش از شروع در واکنش به این وضعیت مانند این و می گویند همه چیز باید insourced.”

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de