بحث بر سر هویت و نژاد می پرسد: آیا آمریکایی های آفریقایی تبار ‘سیاه و سفید’ و یا ‘سیاه و سفید’?

صدها نفر از اخبار سازمان طی ماه گذشته تغییر سبک خود را به سیاه و سفید در اشاره به مسابقه از مردم از جمله آسوشیتد پرس طولانی در نظر گرفته تاثیرگذار داور از روزنامه نگاری ، به مراتب بیشتر از یک تایپی تغییر حرکت بخشی از یک نسل قدیمی مبارزه بر سر اینکه چگونه بهترین برای اشاره به کسانی که ردیابی اصل و نسب خود را به آفریقا.

این capitalisation از سیاه و سفید است که تحت فشار قرار دادند برای سال اعتصاب در سوالات عمیق تر در طول درمان از مردم آفریقایی تبار بودند که از هویت خود و به بردگی گرفته شده در قرن گذشته, و که در تلاش برای تبدیل شدن به طور کامل پذیرفته شده به عنوان بخشی از تجربه آمریکا همچنان به این روز است.

“سیاهی اساسا اشکال هر هسته پردازنده بخشی از هر فرد سیاه و سفید زندگی در آمریکا زمینه و واقعا در سراسر جهان” گفت: Charlie Cooper, استادیار در دانشگاه راتگرز که آخرین کتاب “فصیح خشم” به بررسی فمینیسم سیاه. “در انتخاب برای سرمایه گذاری ما در حال ادای احترام به یک تاریخ را با یک نوع بسیار خاصی از مشارکت سیاسی.”

حرکت به سمت سیاه و سفید نیست آغوش همه آمریکایی های آفریقایی و دو کشور عمده اخبار رسانه های نیویورک تایمز و واشنگتن پست هنوز کشتی بر اینکه برای ایجاد تغییر. (نیویورک تایمز, اخبار, خدمات, اما, شرح زیر است آسوشیتد پرس سبک و به طور معمول capitalises سیاه و سفید.)

“سیاه رنگ گفت:” برگرد جسی L Jackson, the دیرین رهبر جنبش حقوق مدنی که محبوبیت اصطلاح “آفریقایی” در تلاش برای برجسته کردن میراث فرهنگی از کسانی که با آبا و اجدادی روابط با آفریقا است. “ما ساخته شده است این کشور از طریق تجارت برده آفریقا. آفریقایی آمریکایی اذعان دارد که. هر مدت که صرفا رنگ و میراث ما را جدا از میراث ما است.”

وجود دارد که سیاه و سفید تبدیل به یک اسم مناسب توده مردم آفریقایی به یک یکپارچه و پاکسازی تنوع تجارب خود را. برخی گفته اند آن ارزانی اعتبار پس از یک ساخت اجتماعی ایجاد شده برای سرکوب مردم سیاه و سفید. شاید قابل توجه ترین نگرانی این است که چه چیزی را در مورد سفید و قهوه ای به عنوان نژادی شناسه.

تا کنون, مهمترین اخبار سازمان کاهش یافته است به نارضايتى سفید به طور کلی این استدلال آن است که یک شناسه از رنگ پوست و نه تجربه مشترک و سفید supremacist گروه اتخاذ کرده اند که کنوانسیون.

اما برخی از محققان می گویند که برای نوشتن “سیاه و سفید” اما نه “سفید” است که به مردم سفید با یک پاس در دیدن خود را به عنوان یک مسابقه و به رسمیت شناختن تمام امتیازات آنها از آن دریافت کنید.

“سفیدی اتفاقی نیست,,” جامعه شناس حوا سارکوم در توییتر نوشت در استدلال به نارضايتى سفید به عنوان به خوبی. او افزود: “سفیدی یک چیز است. سفیدی است که با وقف اجتماعی به این معنی که اجازه می دهد تا مردم را به حرکت را از طریق جهان در راه است که افرادی که سفید هستند قادر به انجام نیست.”

در اخیر جلسه آنلاین از مسابقه/مرتبط با کراس میز تیم اختصاص داده شده به مسابقه پوشش در زمان بحث از این که آیا برای سرمایه گذاری و یا سیاه و سفید ساخته شده است روشن است که جهانی وجود ندارد توافق حتی در میان آمریکایی های آفریقایی تبار در کارکنان.

“این است که موضوع پر جنب و جوش و تعجب آور مناظره” گفت: دین Baquet اجرایی ویرایشگر که نشان داد او اعلام خواهد شد تصمیم گیری در مورد این مسئله به زودی.

بحث بر سر نژادی واژگان آشکار میان رشد شناخت در سراسر جامعه از نیاز به مقابله با نژاد پرستی پس از چندین بالا-پروفایل پلیس به کشتار مردم منجر به تظاهرات در سراسر کشور.

قابل قبول از نظر آمریکا برای شناسایی افراد سیاه و سفید تکامل در طول نسل ها از رنگی به سیاه پوست به سیاه و آفریقایی آمریکایی. همچنین معمولا استفاده می شود این است که “مردم از رنگ” چتر اصطلاح استفاده می شود که شامل بسیاری از اقلیت های قومی.

پس از جورج فلوید قتل است که به هر طریقی ملی گفتگو در پرسش از نژاد و نژادپرستی بسیاری می گویند این کشور بسیار دیر به تأمین استفاده از حروف بزرگ در سیاه و سفید است که معمولا استفاده می شود در سیاه و رسانه ها برای مدت زمان طولانی.

نیویورک شهر آمستردام, اخبار, برای مثال توصیف خود را به عنوان “قدیمی ترین سیاه روزنامه در کشور ارائه می دهد که ‘جدید سیاه و سفید نمایش” در محلی اخبار ملی و بین المللی برای جامعه است.”

این بحث در میان مردم سیاه و سفید در آمریکا بیش از چگونه آنها باید توضیح داده است که اغلب بر محور هویت به عنوان یک بیانیه سیاسی.

در سال 1904 مقاله “آیا ما نیاز به یک نام دیگر?” فنی مانع ویلیامز یک مربی و فعال توصیف یک بحث پر جنب و جوش می افتند و در این زمان در میان آمریکایی های آفریقایی تبار دانشمندان بر سر اینکه آیا برای ریختن برچسب نگرو در حمایت از عباراتی مانند رنگ و یا آفریقایی-آمریکایی است. رنگی, او نوشته بود “نام است که حاکی از پیشرفت نسبت به احترام شناخت.”

در قلب این بحث, او نوشته بود که آیا آفریقایی آمریکایی ها نیاز به یک برچسب جدید طلاق از Negro و اتصالات آن به برده داری چیزی از یک شروع تازه است که نشان داد محل جدید خود در جامعه به عنوان افراد آزاد.

برخی مانند وب Du Bois مورد علاقه نگه داشتن واژه نگرو و تبدیل آن به چیزی مثبت — با تاکید بر پشتکار خود را به عنوان یک مردم و آزادی خود را.

“بسیاری از سیاهان که سیاهان بسیاری رنگی افرادی که رنگ و بسیاری از آفریقایی-آمریکایی که نمی آفریقایی است که به سادگی غیر ممکن است حتی به سکه یک اصطلاح است که دقیقا تعیین و دلالت ضمنی تمام افرادی که در حال حاضر شامل تحت هر یک از شرایط ذکر شده” مانع ویلیامز نوشت.

Negro شد غالب شناسه از مردم آفریقایی تبار برای بسیاری از نیمه اول قرن 20. حتی پس از آن فرزندان بردگی مردم از آفریقا برپا yearslong مبارزات قبل از گرفتن بسیاری از جامعه از جمله زمان برای سرمایه گذاری آن است.

با ظهور جنبش قدرت سیاه در اواسط دهه 1960 کلمه سیاه یک بار دیده می شود به عنوان یک توهین برای بسیاری از آمریکایی های آفریقایی آغاز شده برنده در آغوش. فقط در چند سال شد غالب توصیف از مردم سیاه و سفید به عنوان Negro منسوخ شد. جکسون کمپین آورده آفریقایی به استفاده از محبوب در اواخر 1980s و آن را در حال حاضر اغلب قابل معاوضه استفاده می شود با.

برای طرفداران capitalising سیاه وجود دارد دستوری دلیل: این یک اسم خاص با اشاره به یک گروه خاص از مردم با یک مشترک سیاسی هویت شکل استعمار و برده داری. اما برخی آن را به عنوان یک مسئله اخلاقی نیز هست.

آن اعطا احساس قدرت و احترام به مردم که اغلب تنزل به بالاترین پله های جامعه از طریق سیستم های نژادپرستانه, سیاه, محققان می گویند.

“مسابقه به عنوان یک مفهوم واقعی است نه در بیولوژیکی حس, اما آن را بسیار واقعی برای ما هویت خود گفت:” ویتنی Pirtle استادیار جامعه شناسی و متخصص در بخش مسابقه تئوری در دانشگاه کالیفرنیا مرسد. “من فکر می کنم که capitalising B هر دو نوع قرار می دهد احترام به کسانی که هویت بلکه اشاره به علوم انسانی.”

ویلنا باشی Treitler استاد از مطالعات در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا گفت که نژادی دسته بندی ها ساخته شد ایجاد شده به لکه دار کردن مردم در نظر گرفته می شود nonwhite. سیاه و سفید در حال صفت مناسب نیست اسم به حروف او گفت: مدت مانند “آفریقا نوادگان” یک راه مناسب تر برای توصیف مردم سیاه و سفید.

“این یک حفره یا سوراخ برای توصیف گروهی از مردم که همیشه reinserted به پایین سلسله مراتب نژادی,” باشی Treitler نویسنده کتاب “قومی پروژه گفت:” از این اصطلاح ، “من فکر می کنم ما می تواند انقلابی تر از به آغوش ظالم را مدت برای ما است.”

در دو کتاب کریستال M فلمینگ یک جامعه شناس و نویسنده lowercased سیاه, در بخشی به دلیل علمی تفاوت نژاد و قومیت. اما بیشتر او تحقیق بیشتر آن تفاوت مبهم شد در ذهن او. او آمد برای دیدن مسابقه به عنوان یک مفهوم است که می تواند دلالت های سیاسی و فرهنگی با معنی هویت.

در حال حاضر فلمینگ استاد در دانشگاه ایالتی نیویورک در استونی بروک و نویسنده کتاب “چگونه به کمتر احمق در مورد نژاد” در حال نوشتن یک کتاب برای افراد جوان در مورد مبارزه با نژاد پرستی. او تصمیم گرفته است به استفاده از سیاه و سفید.

بخشی از دلیل او گفت: او تمایل به افتخار سیاه تجربیات و صحبت با اخلاقی وضوح در مورد ضد نژاد پرستی. دلیل دیگری بود که اساسی تر به دنیا آمد و در ضرورت زمان حاضر است.

“رک و پوست کنده,” او گفت: “چون من می خواهم به. که همچنین چیزی که من فکر می کنم ما باید برای دیدن اطلاعات بیشتر در هر زمینه — سیاه مردم انجام آنچه ما می خواهیم انجام دهیم.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز