آسپاس حملات دیر به بلانت بارسا را به عنوان پیشنهاد

لوئیس سوارز به ریاست بارسا در مقابل در دقیقه 20 با تشکر از قطعه ای از نبوغ از لیونل مسی که نگاه خاصی به آتش سوزی در هدف از یک ضربه آزاد اما در عوض lofted توپ به سمت او اروگوئه اعتصاب شریک است.

روسیه مهاجم تبادل نظر Smolov تساوی برای Celta در اوایل نیمه دوم قبل از سوارز دوباره در ترکیب با مسی برای بازگرداندن بارسا سرب در 67 دقیقه است. اما آسپاس تبدیل یک ضربه آزاد با دو دقیقه باقی مانده.

La Liga Santander - Celta Vigo v FC Barcelona - Balaidos, Vigo, Spain - June 27, 2020 Celta Vigo's Iago Aspas in action with Barcelona's Gerard Pique, as play resumes behind closed doors following the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) REUTERS

La Liga سانتاندر – Celta Vigo v FC Barcelona – Balaidos, ویگو, اسپانیا – 27 ژوئن 2020 Celta Vigo را Iago Aspas در عمل با بارسلونا Gerard Pique به عنوان بازی رزومه پشت درهای بسته پس از شیوع این بیماری کروناویروس (COVID-19) عصر ایران

قرعه کشی قرار داده و بارسا دوباره در بالای جدول در 69 امتیاز اما رئال مادرید در 68 می تواند به دو نقطه روشن در نشست با هفت بازی بروید و اگر آنها را ضرب و شتم اسپانیول دور از خانه در روز یکشنبه.