جشن است. مردم برگزاری لیوان شامپاین ساخت یک نان تست

توسط Magandeep سینگ

برخی از بهترین روابط است که بسیاری از ما با اشیاء بیجان. اما اگر ما تا به حال یک روز به اشتراک گذاشتن یک نوشیدنی با آنها ؟

اخبار مرتبط

در سال آموزش با نوشیدنی, من اغلب گفته دانش آموزان من برای شبیه نوشیدنی به مردم; که باعث می شود آن را آسان تر برای اختصاص یک شخصیت برای آنها. یک شراب سفید می تواند مانند یک مسابقه-گرسنه کلت در حالی که یک نوعی شراب است که بیشتر از یک بازنشسته پدربزرگ روی چرم wingback با یک لوله است. همین کار را برای تک malts و حتی gins. اما من هرگز فکر انجام آن راه دیگری در اطراف است که تا این مستند اتفاق افتاده است.

دوره های طولانی از اقامتگاه بودند یک مفهوم بیگانه به من پس شاید به همین دلیل است که من هرگز واقعا قدردانی بسیاری از چیزهایی که در دسترس بود به من و بی جان به عنوان آنها باقی می ماند و آنها همیشه جایگاه ویژه ای در زندگی من جایی که من تنها آموخته اند به درک در حال حاضر احتمالا به خاطر من صرف زمان زیادی را با آنها. من را هم اضافه کنید که برخی از بهترین روابط است که بسیاری از ما با اشیاء بیجان اما نمی خواندن بیش از حد به آن است. در عوض در اینجا من لیست برخی از مورد علاقه من گذشته بار در این روز و چه, نوشیدن, من می خواهم به اشتراک گذاشتن با آنها اگر من تا به حال یا در موارد خاص چه نوشیدنی تجسم شخصیت خود را بیشتر.

من Dyson V11 مطلق Pro: من فکر می کنم چند چیز بوده است به عنوان اساسی به عنوان Dyson V11. قابل اعتماد, خاموش, قدرتمند, من تقریبا آن را خریداری یک فیلتر جدید این روز پدر. من زندگی می کنند با دو سگ و در نتیجه یک به دست آورد و ترس از تمام لباس های که سیاه و سفید به طوری که Dyson شده است, ارزان ترین جایگزین به طور منظم و مشاوره.

به نظر من اگر V11 شد, یک نوشیدنی, این امر می تواند روحیه جین تمام کریستال تمیز و جوانی بسیار en vogue و در عین حال بسته بندی قدرت را به صلیب نازی حسادت. جین در بسیاری جهات همان در همه جا کاربردی بهره وری است که در آن کار می کنند و پیدا کردن درخواست تجدید نظر در سراسر طیف گسترده ای از imbibers و برگ نفس خود را احساس پاک تر از قبل از شما تا به حال یک جرعه بسیار شبیه من V11.

Burgerama برگر: بله, من می دانم آن را نه یک شی مانند اما از آن است که یکی از جریان عواطف. اعتراف میکنم که من خوش شانس هستم, سفر اغلب به اندازه کافی برای از دست نخواهید گوشت گاو. افسوس که این چند ماه گذشته شده اند یک دوره استارک گرسنگی. فراموش نکنید گوشت گاو وجود داشته است تمام هفته بدون گوشت ندارند. لعنت به تو تاج شما موفق چه گیاهخواران شده بود به طور مداوم شکست در دهه. خوشبختانه Burgerama به نجات آمد نه تنها برای خود است گوشت درجه یک و با کیفیت آن نیز پخته شده و وارد شده به یک برگر لا کمال! در واقع من خیلی من را شکست مستند سریع با قابل توجهی از آنها سفارش و بی درنگ زوج آن با بوربن و نوشابه مخلوط. شیرین smokiness از بوربن و خاردار درخواست تجدید نظر از یک کولا همه با ارنج زدن T-Rex فیله برگر نیاز به صدا حتی بیشتر جذاب. همه در همه, آن را ایده آل برای جفت شدن یک ساندویچ گوشت از این قشنگ چرب و نسبت با فقط که با صدا غذا خوردن توست. Don’t judge me, my روز آغاز می شود با یک 800-کیلو کالری سوزاندن یک دوچرخه سوار تقریبا هر روز, بنابراین من تا به حال بسیار به دست آورده این وعده غذایی قبل از صبحانه!

Montblanc در اجلاس 2: من تا به حال منفور ایده smartwatches و پس از آن من هوشمندانه رفت و به دست آورد و این گاه شمار. در حال حاضر با این همه زمان صرف شده در webinar ها و تماس های تصویری داشتن یک ساعت مچی است که همچنین می توانید بی درنگ با ایمیل ها و پیام ها بدون نیاز به لمس تلفن من (که در حال حاضر در اواسط تماس) احساس می کند مانند مزیت مطلق. من فکر نمی کنم من تا به حال احساس سپاسگزار برای داشتن هر گونه سایش-tech که من با این اجلاس 2. اگر غیر از این بود یک نوشیدنی برای من این خواهد بود بسیار درجه یک Brunello از ایتالیا. بخشی از دلیل آن این است که چرم بند می آید از همان منطقه توسکانی. اما بیشتر از آن به این دلیل است که شراب می تواند ملایم و در عین حال قدرتمند و جوانی هنوز به سن شایسته و همه کاره که زوج با غذاهای. Brunellos دوست هستند توسط صاحبنظران و ران کودکان و نوجوانان است که باعث می شود برای یک همگرایی از تضاد—بسیار شبیه Montblanc دست آمده با استفاده از این هنر بی انتها از ساعت سازی و استفاده از آن را به این نو قطعه از فن آوری است.

Jabra فعال نخبگان 75t گوشی: در حال حاضر بیشتر کار داشتن عملا مهاجرت آنلاین تمام روز را صرف دستکاری جلسات آنلاین و تلفنی و واقعا نمی توان زحمت با صدا بد و یا خارج از اختلالات. این Jabras پس از آن باید به خوبی کار می کرد چرا که آنها من گزینه جداسازی صدای من منبع و یا اجازه دادن به برخی از صداهای خارجی نفوذ به نگه داشتن من آگاه باشید از محیط اطراف فوری. آنها همچنین ضد عرق به اندازه کافی برای تحمل تمرینات من. و باتری می توانید به من از طریق یک و نیم بعد و پس از آن با کمی شارژ بقیه از آن بیش از حد. در جهان از نوشیدنی هایی بسیار خوب و عملی تنها می توان به یک پاینت از دم سرد—جهانی در تجدید نظر و وجود دارد هرگز یک زمان بد به یک! من زمان انتخاب خواهد بود محلی باسماتی Pilsner, Yavira—آن را به عنوان نور به عنوان آنها می آیند و برنج علاوه بر این باعث می شود آن را creamier و صاف encore. همه در همه, من می توانید یکی در ساعت 10 صبح و تعقیب آن را با یکی دیگر از پست ناهار و احساس شارژ.

بنابراین وجود شما آن را دارند, جارو برای ماشین, a Cuba Libre با همبرگر یک ساعت هوشمند و Brunello و در نهایت یک ابجو شبیه به گوشی بی سیم—اگر شما فکر می کنم این کاملا مجنون و بی فایده اندیشیدن و سپس شما نیاز به صرف زمان بیشتری را در محدود چهارم مثل من تا چنین اتصالات شروع به ساخت حس. من پس هستم.

نویسنده sommelier

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.