COVID-19: تامیل نادو انجام شده بیش از 10.42 لاخ آزمون می گوید: وزیر بهداشت

با تهاجمی تست ادامه به تمرکز 33,675 نمونه آزمایش در روز جمعه به تنهایی.

بیش از 10.42 لاخ COVID-19 آزمایشات انجام شده در تامیل نادو و تمرکز برای پوشش جمعیت خیابان حکیم برای تشخیص زود هنگام و درمان, وزیر بهداشت J Radhakrishnan گفت: در روز شنبه. ایده اولیه تشخیص علامتی موارد از طریق تب اردوگاه برای اطمینان از سالم جمعیت با تشخیص زود هنگام و درمان برای COVID-19, او گفت:.

“هنگامی که مردم از خانه های خود را پس از مستند آرام است آنها نه ظهور به عنوان حامل ویروس” Radhakrishnan به خبرنگاران گفت: پس از بررسی یک تب اردوگاه در Tondiarpet. او گفت: تامیل نادو تست شده است بیش از 10.42 لاخ نمونه برای COVID-19 بعد از این ظرفیت شد ramped تا در دولت است.

اخبار مرتبط

از این آزمون 70 درصد از آنها انجام شد و در دولت امکانات, او گفت:. با تهاجمی تست ادامه به تمرکز 33,675 نمونه آزمایش در روز جمعه به تنهایی و در مجموع 10,42,649 نمونه مورد بررسی قرار گرفته است.
تامیل نادو است 89 تست مراکز 47 در دولت و 42 در امکانات خصوصی.

“به طور متوسط از 9000 تا 10000 تست های در حال انجام در چنای هر روز و 32,500 آزمون در هر روز در دولت
از 13,500 در گذشته است. آزمایشات انجام شده توسط شخصا از دیدن هر خانوار در مناطق,” او گفت:. “ما به معنای واقعی کلمه تعقیب Coronavirus به کاهش موارد از موارد مثبت و COVID-19 مربوط به مرگ و میر و همچنین” Radhakrishnan گفت.

در مورد 9,509 خیابان از 39,539 خیابان در چنای نمایش شده اند و تلاش ها برای تکمیل این ورزش باقی مانده در خیابان. “این قابل قبول نیست که به مقایسه چنای با بمبئی. وجود دارد زاغه در سال 1979 مکان در چنای و صفر موارد گزارش شده در این مناطق با توجه به موثر غربالگری. یک دلگرم کننده واقعیت است که همه مردم وجود دارد و با پوشیدن ماسک آقای مطهری نشان می دهد که موثر غربالگری و آگاهی در مورد این ویروس کمک کرده است تا مانع از شیوع کروناویروس.

دولت در حال نهایی شدن 11 های مختلف درمانی و تضمین این شد در محل در سراسر تامیل نادو به کاهش موارد از موارد مثبت و COVID-19 مربوط به مرگ و میر. این پروتکل همچنین شامل Siddha درمان به خصوص ارائه Kabasura kudineer و هومیوپاتی درمان با داروهای allopathic.

مولتی ویتامین و روی تبلت ها نیز داده شده به شهروندان به منظور افزایش ایمنی خود را به عنوان یک پیشگیرانه
اندازه, او گفت:. این ترکیب کمک کرده است پایین آوردن موارد در بدترین آمار مناطق مانند Kannagi نگر و Thideer نگر, او گفت:.

وی از مردم برای ریختن ترس خود را بیش پیمانکاری coronavirus و افزود: پیشگیری بود ایده آل
گزاره. “مردم باید ریختن ترس خود را بر روی این ویروس است. پیمانکاری coronavirus معنا نیست مرگ است.با پوشیدن یک ماسک است که تنها راه برای جلوگیری از گسترش ویروس” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.