IDBI بانک فروش سهام خود در IDBI فدرال بیمه عمر

IDBI بانک برگزاری گر پایین خواهد آمد به 21٪.

IDBI بانک در روز شنبه اعلام کرد طرح خود را به سمت 27 درصد از سهام خود در IDBI فدرال شرکت بیمه عمر به آن شرکای موجود. IDBI بانک را به فروش 23 درصد به Ageas بیمه و 4 درصد به بانک فدرال در ترکیب ارزش مورد ₹595 کرور.

این شرکت تشکیل شده توسط سه راه سرمایه گذاری مشترک بین IDBI بانک فدرال و بانک و Ageas بیمه. به عنوان در ماه مارس سال 2020 IDBI بانک دارای 48% در IDBI فدرال بیمه عمر در حالی که بانک فدرال و Ageas بیمه تا 26 درصد هر یک به ترتیب در شرکت های بیمه.

اخبار مرتبط

پس از این سهام فروش IDBI بانک برگزاری گر پایین خواهد آمد به 21 ٪ در حالی که Ageas بیمه سهم را تا 49 درصد. حتی بانک فدرال سهم را تا 30 درصد پست سهام فروش در IDBI فدرال بیمه عمر. هیئت مدیره از مدیر IDBI بانک تا به حال تصمیم گرفته شده در جلسه روز جمعه.

در 8 آوریل این سال هیئت مدیره IDBI بانک مورد تایید بود در اصل این پیشنهاد به فروش IDBI بانک سهام در IDBI فدرال بیمه عمر به میزان 23-27%. داده ها از بیمه های نظارتی و سازمان توسعه هند (Irdai) نشان می دهد که IDBI فدرال بیمه عمر دیده است اولین سال حق بیمه در ₹24.37 کرور در این سال مالی تا مارس نسبت به ₹55.13 کرور روپیه در سال گذشته سقوط 55.80%.

در حال حاضر زندگی شرکت بیمه هند (LIC) دارای 51 درصد سهام در IDBI بانک و بیمه خود را کسب و کار. با توجه به قوانین و مقررات بیمه یک نهاد برگزاری بیش از 10% در نظر گرفته شده است به عنوان یک پروموتر در حالی که برگزاری یک زیر 10 درصد در نظر گرفته شده است به عنوان یک سرمایه گذار.

به عنوان در 31 مارس 2019 در IDBI فدرال بیمه عمر صادر شده است بیش از 13 لاخ سیاست و مجموع دارایی های تحت مدیریت ₹9,107 کرور و یک سرمایه پایه بیش از 800 کرور که در تاریخ 31 مارس 2019.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.