بررسی سرولوژيک به تجزیه و تحلیل COVID-19 گسترش آغاز در دهلی

بررسی آغاز شد و در منطقه مرکزی در شنبه مقامات, گفت:, و اضافه کرد که این پاسخ از مردم خوب بود و 450 نمونه خون جمع آوری شد و در اولین روز خود را.

بررسی سرولوژيک به انجام تجزیه و تحلیل جامع از گسترش COVID-19 در دهلی نو آغاز در برخی از نقاط شهر در روز شنبه در میان افزایش تعداد coronavirus موارد است. به عنوان بخشی از بررسی نمونه خون از 20000 نفر خواهد بود آزمایش برای تعیین حضور آنتی نهادهای اتحادیه وزارت بهداشت گفته است. اعمال خواهد شد به طور مشترک انجام شده توسط مرکز ملی کنترل بیماری ها (NCDC) و دولت دهلی نو تا ماه جولای 10.

“این بررسی سرولوژی آغاز شده است از روز شنبه و پوشش از 20 ، 000 مردم است. این نظرسنجی در حال انجام است درب به درب و آشکار خواهد شد میزان coronavirus گسترش در دهلی نو” وزیر Arvind Kejriwal گفت: در جلسه. معاون او Manish Sisodia نیز تکرار مشابه views.

اخبار مرتبط

“Sero تست شده است از امروز آغاز شده در مبارزه با کرونا در دهلی نو. تحت این 20 هزار نمونه خون گرفته خواهد شد از سراسر دهلی نو است. این آزمایش را به اثبات می شود بسیار موثر در دهلی دولت در مبارزه با کرونا” او در توییتر نوشت.

بررسی آغاز شد و در منطقه مرکزی در شنبه مقامات, گفت:, و اضافه کرد که این پاسخ از مردم خوب بود و 450 نمونه خون جمع آوری شد و در اولین روز خود را. هدف بود برای جمع آوری 700 نمونه و برخی از تیم ها هنوز هم بر روی زمین, مقامات گفت.

در این منطقه مستقر 30 تیم متشکل از معتبر سلامت اجتماعی فعالان (ASHA) و آزمایشگاه تکنسین های برای جمع آوری نمونه. این نظرسنجی همچنین آغاز شد و در Kewal پارک منطقه از شمال دهلی نو در یک منطقه شمالی گفت:, و اضافه کرد که از آن روز اول تاکید بر قرار دادن تدارکات به زمین.

پاسخ مردم شناخته خواهد شد در دو-سه روز است. نه تیم های تشکیل شده برای تکمیل بررسی این مقام گفت. در جنوب غربی منطقه مجموعه ای از نمونه شروع در برخی از مناطق اما شروع خواهد شد در نوسان کامل از یکشنبه یک مقام گفت.

به گفته یک مقام رسمی از شرق منطقه NCDC خواهد آموزش تکنسین های آزمایشگاه در مورد نحوه جمع آوری نمونه ها در روز شنبه و آنها به احتمال زیاد برای شروع ورزش از دوشنبه. به طور مشابه, در جنوب شرقی منطقه بررسی شروع نشده است روز شنبه به عنوان تدارکات می شد کار می کرد. یک مقام رسمی از شرق, منطقه گفت: بررسی آغاز خواهد شد وجود دارد از دوشنبه.

این بررسی سرولوژی بخشی از جدید COVID-19 پاسخ طرح تهیه شده توسط دهلی نو در بخش بهداشت و درمان مطابق با توصیه های یک کمیته به رهبری NITI Aayog, عضو, V K پل. این کمیته می آید تحت اتحادیه وزارت بهداشت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.