اثر زوم: Google دیدار با اضافه کردن زمینه های سفارشی, دست, بالا بردن رای گیری و بیشتر

این شرکت همچنین بهبود طرح آن است که آن را قادر به نمایش 16 نفر همه در یک بار.

ویدئو کنفرانس نرم افزار Google دیدار با آوردن کشت از ویژگی های بهتر به رقیب را زوم. کسانی که با استفاده از پاسخگویی به صورت ویدئو کنفرانس در حال حاضر قادر به دسترسی به ویژگی های مانند تاری پس زمینه و یا می توانید آن را تغییر دهید با آپلود خود را. در یک پست وبلاگ توسط شرکت گوگل نشان داده است که آن را در دسترس خواهد بود به زودی. “در ماه های آینده ما خواهد شد آن را آسان برای محو کردن پس زمینه خود را و یا جایگزین کردن آن با یک تصویر از انتخاب شما بنابراین شما می توانید نگه داشتن تیم خود تمرکز صرفا بر شما” این شرکت اعلام کرد.

بسیاری از ویژگی های دیگر نیز در حال معرفی به عنوان بیشتر و بیشتر مردم در سراسر جهان با تکیه بر این برنامه برای برقراری ارتباط است. با توجه به COVID-19 شیوع بسیاری از کلاس ها و جلسات در حال انجام آنلاین و لذا ویدئو کنفرانس برنامه های کاربردی در حال کار بر روی ویژگی های جدید و در حال آورده و به تجربه بیشتر بدون درز.

اخبار مرتبط

تغییر پس زمینه است که نه تنها از ویژگی های گوگل پاسخگویی به ارمغان خواهد آورد. این شرکت همچنین بهبود طرح آن است که آن را قادر به نمایش 16 نفر همه در یک بار. “ما در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن پیشرفت های بیشتر از جمله اجازه دادن به شما را ببینید تا 49 شرکت کنندگان در یک بار” این شرکت اعلام کرد. تا آنجا که گروه تماس نگران هستند در حال حاضر ملاقات می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید از 250 شرکت کنندگان است.

برخی از ویژگی های دیگر که پیشنهاد می شود در گوگل دیدار با دست بالا بردن, جلسه, حضور, انتخابات, Q&A, اضافی نظارت و کنترل برک آوت اتاق. با توجه به این وبلاگ, این کمک خواهد کرد که افزایش جلسات که گرفته شده است. دست بالا بردن و شرکت کنندگان را قادر می سازد به “بالا بردن دست خود را” در صورتی که هر گونه سوال و یا می خواهم به چیزی می گویند. به عنوان نام نشان می دهد, جلسه, حضور, انتخابات, Q&A کمک خواهد کرد که انجام این توابع به راحتی. این شرکت همچنین قصد دارد به میزبان برخی از نظارت و کنترل به قطع و یا در حال حاضر و انجام کارهای دیگر.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.