برزیل نشانه های توافق برای تولید AstraZeneca را تجربی COVID-19 واکسن

این AstraZeneca واکسن در نظر گرفته شده است جهان نامزد پیشرو و پیشرفته ترین در شرایط توسعه به دست آوردن پروانه و تبدیل به رسمی واکسن علیه این بیماری با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

انگلیسی داروسازی در حال حاضر در حال انجام در مقیاس بزرگ اواسط مرحله آزمایش های انسانی این واکسن که توسعه یافته توسط محققان در دانشگاه آکسفورد.

Elcio Franco, برزیل شماره 2 بهداشت عمومی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که در کشور خواهد شد و در ابتدا به تولید 30 میلیون دوز از این واکسن در نیمه ماه دسامبر و نیم در ماه ژانویه سال آینده است.

فرانکو گفت: برزیل برای پرداخت واکسن است اما آگاهی از این خطر در مورد واکسن عبور نمی کند همه لازم و اخذ مجوز مورد نیاز و یا واکسن دیگری بدست می آوریم تصویب سریع تر است.

واکسن تولید خواهد شد توسط برزیل Fundação اوسوالدو کروز همچنین به عنوان شناخته شده Fiocruz کشور پیشرو در بهداشت عمومی سازمان فرانکو گفت.

برزیل دوم در جهان قرار دارد بیشتر تحت تاثیر قرار کشور با این بیماری همه گیر کوروناویروس با بیش از 1.2 میلیون موارد تایید شده به عنوان جمعه و بیش از 55 ، 000 مرگ و میر.

جناح راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro شده است به طور گسترده ای برای انتقاد از این پاسخ به همه گیر. او را رد کرد و شدت بیماری را نشان داده است و بی تفاوتی به افزایش مرگ و میر نیز در حالی که هل دادن درمان با استفاده از یک اثبات نشده ضد مالاریا مواد مخدر است.