Ladakh stand-off: Zomato کارکنان رایت شرکت T-پیراهن در اعتراض

Ladakh stand-off, zomato employees, anti chinese protest, chinese army, ladakh, Chinese investment, Galwan Valley, coronavirus pandemicدر ماه مه Zomato گذاشته 520 کارکنان یا 13 درصد از نیروی کار خود را در یک نو سنگر سازی ورزش با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

یک گروه از Zomato تحویل مواد غذایی پلت فرم کارکنان در کلکته پاره و سوخته خود را در پیراهن رسمی در روز شنبه در اعتراض به کشته شدن 20 سربازان هندی توسط ارتش چین در Ladakh هفته گذشته است. در طول تظاهرات در Behala برخی از آنها ادعا کرد که آنها تا به حال ترک شغل خود به عنوان Zomato است قابل ملاحظه سرمایه گذاری چین و خواست مردم برای جلوگیری از سفارش غذا از طریق این شرکت.

در سال 2018 مورچه مالی بخشی از چینی عمده Alibaba سرمایه گذاری کرده بود 210 میلیون تومان در Zomato برای 14.7 درصد خطر است. غذا تحویل عمده به تازگی مطرح دلار اضافی 150 میلیون از مورچه مالی.

اخبار مرتبط

“شرکت های چینی در حال ساخت سود از اینجا و حمله به ارتش از کشور ما است. آنها در حال تلاش برای گرفتن زمین ما است. این را نمی توان مجاز” یکی از معترضان گفت.

یکی دیگر از معترضان گفت: آنها آماده بودند به گرسنگی اما نمی خواهد کار در شرکت با داشتن سرمایه گذاری از چین است.در ماه مه Zomato گذاشته 520 کارکنان یا 13 درصد از نیروی کار خود را در یک نو سنگر سازی ورزش با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

هیچ واکنش فوری از Zomato و اینکه آیا معترضان در میان کسانی بودند که retrenched شناخته نشده بود. بیست هندی پرسنل ارتش از جمله یک سرهنگ کشته شدند در یک برخورد شدید با سربازان چینی در Galwan دره در شرق لاداخ در ژوئن 15.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.