11 کشته به عنوان حمله مهاجمان انتحاری به پاکستان بورس; وضعیت گروگان خنثی

کراچی ژوئن 29

چهار به شدت مسلح داعش گفته می شود که از یک ممنوع بلوچ گروه تروریستی روز دوشنبه یک بی پروایی نشان دادن تلاش برای بیش از پاکستان بورس ساختمان اینجا کشتن چهار ماموران امنیتی و یک افسر پلیس قبل از کشته شدن توسط نیروهای امنیتی.

این شبه نظامیان که وارد در باز بی رویه و آتش lobbed نارنجک به دروازه اصلی از ساختمان چند طبقه واقع در این شهرستان با امنیت بالا مرکز تجاری به عنوان آنها سعی در طوفان آن است.

مسلح با خودکار و مسلسل و نارنجک و مواد منفجره آنها سعی در ورود به این ترکیب منجر به پاکستان بورس (PSX) ساختمان از طریق یک پارکینگ اما نیروهای امنیتی خنثی شد حمله خود را در ترکیب خود معاون سرپرست پلیس (جنوب) جمیل احمد گفت.

“شبه نظامیان lobbed نارنجک و باز آتش در ابتدا در ترکیب ورودی به زور خود را به ترکیب اما یکی از آنها کشته شد و بلافاصله که تحت فشار قرار دادند و آنها را” او گفت:.

مدیر کل رنجرز سند Major-General عمر احمد Bokhari, پرداختن یک کنفرانس مطبوعاتی در تهران گفت: مهاجمان در نظر گرفته شده و نه تنها ساختمان را وارد کنید اما همچنین انجام خشونت و نگه دارید و مردم را به گروگان گرفتند.

“هر تروریست مسلح با سلاح های که شامل AK-47s دست نارنجک پرتاب موشک. آنها همچنین حمل مواد غذایی و آب” او گفت:.

او ادامه داد: “PSX است به عنوان یک نماد مهم از فعالیت های اقتصادی از این رو هدف از این شبه نظامیان به افزایش تلفات در اینجا و نگه داشتن گروگان ها. این تلاش برای ارسال یک پیام به جهان است که پاکستان امن نیست. آنها می خواستند به آسیب پاکستان فعالیت های اقتصادی و آسیب های سرمایه گذاران اعتماد به نفس” DG رنجرز گفت.

پلیس و رنجرز و کشته شدن چهار تروریست در نزدیکی دروازه های ورودی, او گفت:.

چهار ماموران امنیتی پلیس sub-بازرس و دو غیرنظامی کشته شدند در سنگین تبادل آتش در PSX ترکیب در کراچی I. I. Chundrigar جاده, همچنین به عنوان شناخته شده پاکستان, وال استریت, پلیس گفت:.

ارتش آزادی بخش بلوچستان (BLA) مرتبط مجید تیپ مسئولیت این حمله است. این گروه در پاکستان ممنوع بریتانیا و ایالات متحده.

BLA انجام داده است چندین حملات تروریستی در گذشته از جمله یک حمله انتحاری در ماه اوت سال 2018 است که هدف مهندسان چینی در بلوچستان نوامبر 2018 حمله چینی کنسولگری در کراچی و یک مارس 2019 حمله علیه Pearl Continental hotel در گوادر بلوچستان.

یک مقام ارشد ضد تروریسم وزارت گفت که یکی از شبه نظامیان شناخته شد سلمان که شد از بلوچستان.

PSX مدیر عامل فرخ خان گفت که “تعداد زیادی از مردم در این ترکیب کمتر از نرمال امروز به عنوان بسیاری از مردم هنوز هم به ماندن در منزل با توجه به COVID-19”. او گفت: تجارت در ادامه بدون وقفه.

سند بازرس کل پلیس مشتاق Mahar گفت که اجساد مهاجمان فرستاده شده برای پزشکی قانونی.

“هیچ یک از آنها موفق به حتی نزدیک به ساختمان اصلی است. چهار کشته شدند در ورودی این ترکیب که منجر به PSX,” او گفت:.

پلیس سند جراح Dr Qarar احمد عباسی تایید کرد که هفت بدن و هفت مجروح از جمله پلیس آورده شده است به کراچی بیمارستان مدنی.

شلیک توسط داعش موجب ترس و وحشت در میان مردم در ساختمان است.

برخی از معامله گران گفت: تلویزیون اخبار کانال های که به زودی پس از شلیک شروع آنها گذشته و در دفاتر خود و کابین به آنها گفته شد به باقی می ماند در داخل خانه.

“ما ترسیده بودند در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد اگر این تروریست ها موفق به ورود به ساختمان…” یک معامله گر گفت.

ساختمان و مناطق اطراف آن بوده است مهر و موم شده و مردم تخلیه شدند از درب عقب.

با توجه به برخی از گزارش های رسانه ها حمله شد بنا به گزارش پوشیدن لباس معمولا فرسوده توسط مقامات پلیس در حالی که آنها خارج از وظیفه.

رئیس جمهور عارف Alvi و نخست وزیر عمران خان را محکوم کرد “حمله تروریستی” و گفت که این کشور مصمم به ریشه کن کردن تروریسم از خاک آن است.

رئیس جمهور Alvi, در بیانیه ای گفت که تروریست ها هرگز موفق در طرح نابکار.

نخست وزیر خان را محکوم کرد حمله کرد و گفت که تمام ملت است و افتخار شجاع پرسنل آژانس های امنیتی است.

سند وزیر مراد علی شاه را محکوم کرد حمله کرد و گفت که آن را “شبیه به حمله به امنیت ملی و اقتصاد”.

“عناصر ضد دولتی می خواهید به استفاده از ویروس, وضعیت,” او گفت:.

استان سند فرماندار عمران اسماعیل را شدیدا محکوم کردند.

“به شدت محکوم حمله PSX با هدف خدشه دار کردن ما به جنگی بی رحمانه علیه ترور. باید دستور IG & سازمان های امنیتی به اطمینان حاصل شود که مجرمان گرفتار زنده و کنترل خود را در حال بهآنها نمونه می نامند. ما باید محافظت از سند در تمام هزینه های” او هنوز توییتی.

این حمله اتفاق افتاد و پس از سه روز کم شدت حملات تروریستی انجام شد در کراچی قتکی و لارکانه در سند خروج چهار نفر از جمله دو رنجرز کشته و ده ها مجروح شدند.

در آخرین حمله تروریستی در کراچی در ماه نوامبر 2018 نیروهای امنیتی کشف و خنثی بود تلاش تروریست ها برای طوفان چینی ساختمان کنسولگری در نزدیکی Clifton منطقه است. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de