چین هشدار ویزا ممنوعیت آمریکایی ها بیش از هنگ کنگ

پکن, ژوئن 29

چین روز دوشنبه گفت: این امر مقابله به مثل در برابر ما حرکت به مجازات مقامات وابسته به سرکوب سیاسی در هنگ کنگ با تحمیل محدودیت های ویزا در آمریکایی ها آن را در نظر به “انجام بد” در مورد مسائل مربوط به نیمه مستقل خاک چینی.

سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian داد بدون جزئیات در ساخت اعلام در یک جلسه توجیهی روزانه. آن روشن نیست اگر اندازه گیری هدفمند تنها مقامات دولت ایالات متحده و یا کسانی که در بخش خصوصی نیز هست.

این می آید به عنوان چین مقننه است که انتظار می رود به تصویب امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ روز سه شنبه که منتقدان می گویند را به شدت محدود, مخالفت, سیاست و آزادی بیان در این شهرستان است.

به ما می گوید آن را پاسخ دهد پایان دادن به مطلوب شرایط تجارت اعطا شده به این مستعمره سابق بریتانیا پس از آن به چین در سال 1997.

مجلس سنا روز سهشنبه به اتفاق آرا به تصویب لایحه اعمال تحریم بر کسب و کار و افراد — از جمله پلیس — که تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال و یا محدود کردن آزادی های وعده داده شده به ساکنان شهر.

ژائو تصریح کرد چین اصرار که این قانون “صرفا یک مسئله داخلی چین است و هیچ کشور خارجی حق دخالت کند.”

“ما در کنار تلاش برای چین مانع از ترویج هنگ کنگ امنیت ملی از طریق قانون به اصطلاح تحریم هرگز موفق” ژائو گفت.

“در پاسخ به ذکر شده در بالا اشتباه رفتار آمریکا به سمت چین تصمیم به اعمال محدودیت های ویزا در ما پرسنل که انجام بد در هنگ کنگ مربوط به مسائل است.” AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>