Covid-19: ماهاراشترا دولت آسانسور ممنوعیت بر فروش و حمل و نقل از ملاس

On November 1, 2019, sugar mills in Maharashtra had 3.02 lakh tonnes of molasses.در نوامبر 1, 2019, قند شکن در ماهاراشترا بود 3.02 لاخ تن ملاس.

این ماهاراشترا دولت برداشته ممنوعیت بر فروش و حمل و نقل از ملاس در داخل کشور و همچنین صادرات به خارج از کشور و یک اطلاع رسانی اعلام کرد.

دولت قبلا اعمال این ممنوعیت تا 30 سپتامبر.

اخبار مرتبط

آن را تا به حال تصمیم به اعمال این ممنوعیت در سال گذشته پس از سیل وضعیت در ماهاراشترا غربی و خشکسالی در بقیه امور خارجه.

در نوامبر 1, 2019, قند شکن در ماهاراشترا بود 3.02 لاخ تن ملاس. به عنوان در تاریخ 9 ژوئن سال 2020 میلز باید موجودی از نزدیک به 8.47 لاخ تن در حالی که کارخانه های لبنی برخی از 5.43 لاخ تن در نظر گرفتن کل سهام به 13.90 لاخ تن.

در فصل 2020-21 میلز در دولت در حال انتظار برای درهم شکستن 150 لاخ تن نیشکر و برخی از 36-38 لاخ تن ملاس انتظار می رود که تولید این اطلاع رسانی را نشان داد.

با توجه به مقدار نیشکر موجود در دولت نیشکر تولید برآورد آماده هر سال و پس از رفع نیاز از دولت باقی مانده مجاز است با تصویب دولت برای حمل و نقل و یا صادرات به سایر مناطق است.

این ماهاراشترا شکر کمیسر و دولت مالیات غیر مستقیم کمیساریای که بررسی وضعیت فعلی احساس می شود که Covid همه گیر است و آمار فروش ملاس و بنابراین اجازه می دهد که فروش و حمل و نقل از ملاس نیز اطمینان نقدینگی برای فرز و کمک به سهولت سهام است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>