Covid بحران: دولت باید رول جدید-gen هواکش تنها پس از بررسی های کامل

With the government having ordered 60,000 Made-in-India ventilators—purchase funded by the PM CARES fund—India would seem prepared for infections running into 15 lakh, if the current proportion of cases requiring ventilator support within the total infected pool is maintained. با دولت داشتن دستور 60,000 ساخته شده در هند-هواکش—خرید بودجه PM مراقبت صندوق—هند به نظر می رسد آماده برای عفونت های در حال اجرا را به 15 لاخ اگر زمان بسیاری از موارد نیاز به یک پشتیبانی در کل آلوده استخر نگهداری می شود. (تصویر نماینده)

بخشی از هند تاج-مراقبت زیرساخت کفایت شامل داشتن به اندازه کافی هواکش در محل—داده های موجود با دولت به عنوان هر یک نام رسمی دولت ذکر شده در هندوستان تایمز گزارش نشان می دهد که فقط 4.16% از Covid-19 آلوده در هند نیاز به یک پشتیبانی از ژوئن 25. با دولت داشتن دستور 60,000 ساخته شده در هند-هواکش—خرید بودجه PM مراقبت صندوق—هند به نظر می رسد آماده برای عفونت های در حال اجرا را به 15 لاخ اگر زمان بسیاری از موارد نیاز به یک پشتیبانی در کل آلوده استخر نگهداری می شود. در عین حال به عنوان هند اکسپرس گزارش هفته گذشته تنها 3,000 از هواکش دستور داده شده بود ساخته شده توسط ژوئن 24, و این تنها 1,340 هواکش شده بود عرضه متحده و UTs. آهسته با سرعت از تحویل اگر فقط یکی از نگرانی. چندین گزارش در حال حاضر نسل جدید ساخته شده در هند هواکش انجام ضعیف زمانی که آنها مستقر در بیمارستان.

در حالی که Mumbai Mirror گزارش روز دوشنبه که دو برجسته بیمارستان در بمبئی درمان Covid-19 بیماران ذکر شده کیفیت و مسائل مربوط به بازگشت 81 ساخته شده-در-هند هواکش آنها دریافت کرده بود, اخبار و تحلیل های سایت HuffPost هند گزارش هفته گذشته که دو دولت-پانل باید پرچم مسائل را با ساخته شده در هند-هواکش. پزشکان در دو بیمارستان بمبئی پرچم شکست از نسل جدید پنکه برای رسیدن به 100 ٪ سطح اولیه کسری از اکسيژن (FIO2) بسیار مهم است که برای بیمار ایمنی پس از لوله گذاری تراشه—100% سطح به طور پیش فرض است تا زمانی که مورد نیاز شریانی اکسیژن است که در گزارش بیمار پس 100% FIO2 محافظت در برابر هيپرکاپنی در مورد به رسمیت شناخته نشده مشکلات اتفاق می افتد به عنوان یک نتیجه از لولهگذاری. به FIO2 است و سپس تنظیم رو به پایین به حداقل سطح مورد نیاز برای حفظ کافی اکسیژن. بمبئی پزشکان نیز گزارش داد اختلاف در ونتيلاتور خواندن و واقعی سطح اکسیژن در خون بيماران. در بخش مراقبت های سناریو شبیه است که مورد نیاز برای Covid-19 کمی وجود دارد اتاق را برای چنین ساقط. این HuffPost گزارش به نقل از یک ماه ژوئن 1 گزارش از دولت راه اندازی کمیته عنوان کرد و گفت که AgVa بهداشت و درمان را (یکی از شرکت های طرف قرارداد برای تامین) هواکش “باید در نظر گرفته شود به عنوان جایگزینی برای بالا پایان دستگاه تهویه مصنوعی در سطح سوم مراقبت ويژه” و استرس بر نیاز به یک نسخه پشتیبان تهیه ونتیلاتور در این تاسیسات که در آن این می شود استفاده می شود. مه 16, گزارش از یک تیم دیگر از کارشناسان گفته بود که دستگاه های مورد نیاز بیشتر ویژگی های اعتبار سنجی قبل از تصویب.

اخبار مرتبط

با توجه به نیاز به هواکش تنها در جدی ترین Covid-19 موارد با یک همبستگی مثبت با بیماری مرگ و میر, دولت باید رول نسل جدید پنکه تا زمانی که این گذشت دقیقترین آزمایش کنترل کیفیت. جای تعجب است که با وجود این دولت تنظیم متخصص پانل های ضعیف از فن های این بیمارستان رسیده که در آن چنین زیرساخت می تواند نیاز فوری به اعزام به صرفه جویی در زندگی می کند. یک از امنیت کاذب می تواند ثابت کند به مراتب خطرناک تر است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>