مبارک روز خواهد بود! گریز آخر هفته به مقصد اواسط اندازه محل تقاضا ممکن است شاهد احیای پست مستند

weekend destinations, hospitality industry, COVID-19, coronavirus pandemic, coronavirus, WHO, luxury mice travel, mice tourism, tourism, travelبزرگترین چالش خواهد بود برای به دست آوردن اعتماد افراد در مورد ایمنی و بهداشت.

تا سال 2020 است که بدون شک بدترین سال برای صنعت مهمان نوازی و همه ما نیاز به شروع دوباره از صفر. بیش از 40 درصد از همکاران ما در این صنعت از دست داده اند و امرار معاش خود به این بیماری همه گیر است که ترجمه را به حدود حدود 35 میلیون نفر است. این اعداد تشدید می شود اگر این مارپیچ رو به پایین از coronavirus نیست شروع سریع. بسیاری از آنها رو به کاهش پرداخت تا 40 درصد است. بیشتر همه بخش ها در صنعت مهمان نوازی هنوز از کسب و کار و برخی حتی ممکن است آن را به انتهای تونل. صنعت مهمان نوازی در سطح جهانی دیده می شود هرگز چنین سقوط قبل از.

در حالی که بسیاری از اقتصاددانان و تحلیلگران در حال حاضر در انتظار اقتصاد جهانی مجددا توسط برخی از اندازه گیری در بخش دوم از سال 2020 هیچ کس هنوز هم می تواند به تعیین دقیق جدول زمانی تا ویروس موجود در سراسر جهان است. این بیماری همه گیر است آمار ما بسیار سخت است.

اخبار مرتبط

در این زمان صنعت به طور ناگهانی متوقف و ضرر و زیان می تواند حتی نمی تواند نسبت به بحران مالی 2008 و یا مجموعه ای از حملات تروریستی که اتفاق افتاده اند در سراسر جهان در یک دهه یا بیشتر. ما به دنبال در یک کسری بودجه در درآمد INR 1.2 – 1.4 لاخ کرور در مقایسه با سال گذشته و تاثیر مستقیم بر 90 میلیون نفر شاغل در بخش های مختلف صنعت. به طور متوسط روزانه (دهي) و می خواهد برای یک بازی شیر یا خط با حداقل 20% به 30% و برای مطابقت با ADR را از Jan, Feb-20 را چیزی کمتر از 2 سال از هم اکنون.

تقاضا برای آخر هفته دور شو مقصد ممکن است افزایش یابد

به عنوان ما وارد باز 1.0 قبل از باز کردن مرحله برای کل صنعت من شمارش خودمان را خوش شانس است اگر ما می تواند رسیدن به بودجه 20-21 در 21-22. سفر است که انتظار می رود برای شروع در یک تلوتلو خوران که در آن همکار مردم امیدوارم شروع رانندگی را به مقصد نزدیک (200 متر از پایه ) و پس از آن در طول 3 تا 4 ماه هنگامی که موارد فروکش امیدوارم مسافرت داخلی (هوایی و وسایل دیگر) باید شروع به چیدن. کسب و کار بین المللی و اوقات فراغت سفر را برخی از زمان را انتخاب کنید تا آن سرعت.

بزرگترین چالش خواهد بود برای به دست آوردن اعتماد افراد در مورد ایمنی و بهداشت. این فاز است که در آن همه مهمان نوازی واحد را نهایت احتیاط ابتدا با کارکنان و مهمانان به عنوان توصیه شده توسط WHO و بهداشت و وزارت رفاه. با تمام دستورالعمل که به دنبال اخلاقی وجود دارد بسیار نگران می شود. ارتباط کامل را نگه کلید به برنده شدن اعتماد از مهمانان ما.

روانشناسی سلامت و ایمنی یک اولویت خواهد بود

اکثر هتل ها /استراحتگاه ارائه امکانات و فضا برای سلامت روانی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به نفع ما است. پس از اینکه در روانی اسارت با توجه به مستند مردم را به سرمایه گذاری و ما نیاز به انجام همه چیز را به مطمئن شوید که آنها احساس خوبی در مورد آن هستند و آنها به عنوان امن به عنوان خانه های خود را به عنوان ما مسئولیت اخلاقی.

موش (جلسات مشوق همایش ها و نمایشگاه ها) ممکن است دیگر برای احیای

نسبت به کسب و کار منابع به شدت تغییر خواهد کرد به عنوان موش ستون فقرات صنعت را حداکثر زمان برای بازگشت به حالت “عادی” و سپس این “طبیعی”.

پیش از این مفهوم ‘بزرگتر بهتر” که در آن یکی می تواند میزبان بزرگترین عروسی میزبان بزرگترین همایش. در حال حاضر وجود دارد محدودیت در همه چیز را جمع آوری و برای رویدادهای عمومی را کاهش دهد و به شدت برای آینده قابل پیش بینی. اواسط مقیاس هتل (40-80 کلید) را ببینید افزایش تقاضا به آرامی به عنوان همه چیز شروع به بازگشت به حالت عادی به عنوان مشتریان ترجیح می دهم به کتاب را تکمیل سالن می شود آن را برای یک رویداد و یا یک کنفرانس شرکت برای رسیدن به صلح از ذهن نیست داشتن غریبه در اطراف.

مبارک روز خواهد بود برای صنعت ما و ما باید به آنچه که ما عشق را به انجام به زودی برای اطمینان از مهمانان ما احساس امن است.

نویسنده بنیانگذار Zuper هتل راه حل. گلزنی خود نویسنده.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de