هنرمند خبر

Piramal قیمت سهم می افتد با وجود Carlyle سهام خرید; باید به شما خرید این سهام ؟ بررسی صعودی هدف

Piramal Enterprises share price, piramalPiramal شرکت معامله شد 1.19 درصد پایین تر در Rs 1,326.50 هر کدام در BSE در اوایل صبح می پردازد. PEL روز شنبه اعلام کرد که Carlyle سرمایه گذاری یک سرمایه برای 20 درصد سهام در Piramal را کسب و کار داروسازی

Piramal شرکت (PEL) قیمت سهم کاهش یافت و بیش از یک درصد در BSE در دوشنبه تجاری با وجود 20 درصد سهام خرید در Piramal را داروسازی کسب و کار جهانی سهام خصوصی عمده به گروه کارلایل. Piramal شرکت معامله شد 1.19 درصد پایین تر در Rs 1,326.50 هر کدام در BSE در اوایل صبح می پردازد. PEL روز شنبه اعلام کرد که Carlyle سرمایه گذاری یک سرمایه برای 20 درصد سهام در Piramal را داروسازی کسب و کار. به عنوان در مارس 31, ارزش حقوق صاحبان سهام 20 درصد سهام در Piramal داروسازی خواهد بود حدود 490 میلیون یا 3,700 تومان کرور. “مقدار نهایی سرمایه گذاری سهام بستگی به خالص بدهی نرخ ارز و عملکرد در برابر از قبل توافق کردند که شرایط در زمان بسته شدن پیشنهاد معامله” Piramal شرکت گفت: در یک ارز پر کردن.

شرکت کارگزاری Motilal Oswal است ثابت یک هدف قیمت 1,600 تومان در Piramal شرکت بورس صعودی نزدیک به 20 درصد از قبلی نزدیک تومان 1,343 هر کدام با ‘خرید’ امتیاز برای آن. “سهام فروش گام دیگری است در بخشی از PIEL به سمت ساده سازی ساختار گروه و به طور موثر demerging داروسازی تقسیم متعاقب آن محله.از همه مهمتر این شرکت ادامه داد: آن deleveraging ورزش شده است که در حال انجام بیش از سال گذشته” Motilal Oswal گفت: در یک تحقیق گزارش شده است. در سال گذشته Piramal شرکت محدود پرداخت فروشی وام و کاهش قرار گرفتن در معرض آن از بالا به مشتریان 10.

اخبار مرتبط

این معامله یکی از بزرگترین شرکت های خصوصی در معاملات سهام در صنعت دارویی که ارزش کسب و کار داروسازی در یک شرکت ارزش $2.8 میلیارد دلار است. “این شرکت نیز قصد خود را روشن از خروج از سرمایه گذاری خود را در Shriram گروه” به آن اضافه شده است. همچنین گفت که تخریب محیط زیست از گذشته 1-1.5 سال است و باعث Piramal شرکت برای انجام مراحل مختلف برای محافظت از ترازنامه است. “این مراحل عبارتند از: (a) تحکیم وام خود را کتاب و کاهش سهم از قرار گرفتن در معرض (b) افزایش قابل توجهی سرمایه و کاهش اهرم و (ج) در حال حاضر آماده سازی یک استراتژی برای تاخت و تاز محصولات خرده فروشی در وام کسب و کار” آن گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول