لاستیک هیئت مدیره آماده پلت فرم تجارت آنلاین, اما تولید کنندگان نگران هستند – در اینجا به همین دلیل

There are also fears that costs of maintaining the e-platform would add to the poor price-realisation on rubber.نیز وجود دارد ترس است که هزینه های حفظ e-پلت فرم خواهد اضافه کردن به فقرا قیمت-تحقق در لاستیک.

با کرکره پایین فیزیکی و تجارت از لاستیک طبیعی از مارس 23 لاستیک مدیره از هند است و در حال حاضر آماده یک پلت فرم تجارت آنلاین.

هر چند لاستیک تولید کنندگان نگران هستند عرشه پاکسازی شده اند به دعوت EoIs (ابراز علاقه) از همکاران فنی برای راه اندازی آنلاین لاستیک پلت فرم معاملاتی در عرض دو هفته.

اخبار مرتبط

“روی پلت فرم های الکترونیکی را در واقع کمک به رشد تعاونی ها مانند RPS (لاستیک تولید کننده جوامع) و در مقیاس کوچک لاستیک نمایندگی دریافت دید بهتر و رسیدن به کشف قیمت” با توجه به KN Raghavan, مدیر اجرایی, لاستیک مدیره از هند است. “این خواهد بود که طراحی شده است برای تکمیل زنجیره تامین جریان ارتباط لاستیک فروشنده پردازنده و سازنده,” او اضافه شده است.

لاستیک تولید کنندگان در حال وحشت زده و عصبی است که این امر باعث cartelisation در میان خریداران آن را به عنوان اتفاق افتاده در طول چای e-مزایده. “E-پلت فرم معاملاتی است که بعید است برای روشن شدن مالی غرامت حتی در عرض دو هفته یکبار” BK Ajith, منشی, APK (انجمن کشاورزان کرالا) گفت.

نیز وجود دارد ترس است که هزینه های حفظ e-پلت فرم خواهد اضافه کردن به فقرا قیمت-تحقق در لاستیک.

حدود 90 درصد از هند 12.2 لاخ لاستیک کشاورزان تنها منابع زمین به عنوان در هر هیئت مدیره و ارقام. خوب بسیاری از این کشاورزان کوچک در حفظ این پیشرفت های نقدی (علیه محصولات آینده) که لاستیک گر آنها را فراهم می کند.

Vinod سیمون رئیس لاستیک مهارت شورای توسعه اذعان می کند که آنلاین کشاورزی, سیستم عامل های تجاری اغلب دارای یک لبه. “ممکن است به طراحی و آموزش و راه اندازی پلت فرم معاملاتی آنلاین در یک راه آن است که یک وضعیت برنده-برنده برای همه ذینفعان از جمله لاستیک, تولید کنندگان,” او گفت: FE.

آنچه باعث می شود این انتقال را آسان تر برای لاستیک هیئت مدیره خواهد بود که وجود ندارد بسیاری از نسل بعدی کنندگان به هاپ بر روی نقطه تجاری حلقه. از 14,988 لاستیک نمایندگی مجاز و فروش در سال 1995 معامله گر جمعیت به نصف کاهش یافته در 7,135 در سال 2020 است.

این مستند و کاهش تدریجی فیزیکی تجارت را در واقع به عنوان نعمت در لباس مبدل برای سیاستگذاران.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>