نمرات از کودکان کشته شده در فیلیپین ” جنگ با مواد مخدر

افراد زیر سن قانونی شده است به طور مستقیم هدف قرار به عنوان پروکسی یا قربانیان هویت اشتباه یا “خسارت” آنها گفت: در یک گزارش “چگونه می تواند از آنها این کار را به فرزند من?”.

“سازمان جهانی مبارزه با شکنجه (OMCT) و کودکان حقوق قانونی و توسعه مرکز فیلیپین – بر اساس گروه خواست شورای حقوق بشر سازمان ملل برای راه اندازی یک کمیسیون مستقل تحقیق به قتل های فراقضایی و جنایات دیگر در آن جلسه سه هفته باز در روز سه شنبه.

این ارقام که شامل هفت کودک قتل این سال ها “نوک کوه یخ به دلیل آن است که فقط آن دسته از موارد است که ما قادر به سند و بررسی ممکن است وجود دارد بسیاری از بیشتر در کشور” گفت: جرالد Staberock, OMCT دبیر کل.

“ما خواستار در شورای حقوق بشر به روشنی تحقیقی قیمومیت بر روی زمین به جمع آوری شواهد و برای اطمینان از پاسخگویی” او یک کنفرانس خبری گفت.

یک پزوی فیلیپین کاخ ریاست جمهوری سخنگوی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. سخنگوی هری رقو از آن به عنوان “rehashed ادعا می کند” جداگانه گزارش سازمان ملل متحد در این ماه است که دهها هزار نفر از مردم ممکن است کشته شده در جنگ با مواد مخدر در میان نزدیکی مصونیت از مجازات.

اما فعالان’ گزارش گفت: “دور بودن از تنها آسیب وثیقه به عنوان callously توسط رئیس جمهور اعلام رودریگو Duterte این کرده اند که اغلب عمدی قتل.”

تحقیقات خود را در بر داشت که 38.5 درصد از مستند فرزند, قتل انجام شده توسط پلیس در حالی که 61.5 درصد بود توسط مهاجمان ناشناس “برخی از آنها را با لینک مستقیم به پلیس”. جوانترین قربانی شد 20-ماه-پیر دختر.

عاملان لذت بردن از مصونیت از مجازات با تنها یک مورد مربوط به قتل 17 ساله مانیل دانشجو کیان دلوس سانتوس ثبت شده در فیلم در سال 2017, منجر به محکومیت این گزارش گفت:.

کودکان نقض قرنطينه در این بیماری همه گیر کشته شده اند, افزایش Trajano از فیلیپین داد از حامیان حقوق بشر گفت.

“ما باید مستند حداقل 15 فراقانونی در طول زمان از COVID و ما می دانیم که همه نیست,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>