جاسوس و کماندو هشدار داد ماه پیش روسیه و نعمت بر ما نیروهای

اطلاعات مهم که منجر جاسوس و کماندو به تمرکز بر روی آموزي شامل بهبود مقدار زیادی از آمریکا پول نقد از یک حمله طالبان پاسگاه که باعث سوء ظن. بازجویی از دستگیر شده داعش و جنایتکاران نقش محوری در ساخت جامعه اطلاعاتی با اعتماد به نفس در خود ارزیابی است که روسها تا به حال ارائه شده و پرداخت می شود نعمت در 2019 دیگر رسمی گفته است.

مسلح با این اطلاعات نظامی و مقامات اطلاعاتی شده اند بررسی ما و دیگر ائتلاف مبارزه با تلفات بیش از 18 ماه گذشته برای تعیین اینکه آیا هر قربانیان طرح. چهار آمریکایی کشته شده در جنگ را در اوایل سال 2020 اما طالبان تا کنون در مورد حمله آمریکا به مواضع پس از یک مارس به توافق برای پایان دادن به طولانی جنگ در افغانستان است.

جزئیات اضافه شده به تصویر طبقه بندی شده هوش ارزیابی که نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد شده است مورد بحث در داخل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از حداقل مارس و ظهور به عنوان کاخ سفید در مواجهه با یک گروه کر در حال رشد از انتقاد یکشنبه بیش از آن آشکار عدم اجازه پاسخ به روسیه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از خود با انکار این بار گزارش شده در جریان این اطلاعات در حال گسترش در یک شبیه کاخ سفید رد یک روز پیش از آن. اما پیشرو دموکرات کنگره و برخی از جمهوری خواهان خواستار پاسخ به روسیه است که به گفته مقامات دولت هنوز به authorise.

رئیس جمهور “نیاز به بلافاصله افشا و رسیدگی به این و توقف روسیه در سایه جنگ” Rep. آدم Kinzinger R-Ill., یک عضو کمیته روابط خارجی مجلس نوشت در توییتر.

ظاهر می شود در ABC برنامه “این هفته” مجلس نانسی پلوسی گفت که او تا به حال نشده است با همتایان هوش ارزیابی و خواسته بود به صورت فوری گزارش به کنگره است. او را متهم به تهمت مایل “به چشم پوشی از” هر گونه اتهام علیه روسیه است.

“روسیه هرگز بدست تحقیر آنها رنج می برد در افغانستان و در حال حاضر آنها در حال مصرف آن را بر ما سربازان ما,” او گفت: اتحاد جماهیر شوروی را در جنگ خونین وجود دارد در 1980s. “این کاملا ظالمانه است. شما فکر می کنم که لحظه به لحظه رئیس جمهور از آن شنیده می شود او می خواهم به دانستن بیشتر به جای انکار است که او می دانست هر چیزی است.”

سخنران برای سازمان سیا, مدیر اطلاعات ملی و پنتاگون کاهش یافته است به نظر در یافته های جدید. شورای امنیت ملی سخنگوی John L. Ullyot در بیانیه ای گفت: یکشنبه شب “صحت اساسی اتهامات در ادامه به ارزیابی شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یکشنبه شب در توییتر که “اینتل فقط به من گزارش شده که آنها را در پیدا کردن این اطلاعات معتبر و در نتیجه نه گزارش آن را به من یا @VP.” یک مقام ارشد دولت رسمی ارائه شده مشابه توضیح داد و گفت که تهمت بود نه جریان به این دلیل که سازمان های اطلاعاتی آمده بود به هیچ اجماع بر یافته است.

اما یک مقام دیگر گفت: وجود گسترده توافق که هوش ارزیابی دقیق بود با برخی از پیچیدگی به دلیل جنبه های مختلف هوش — از جمله بازجویی و نظارت بر داده ها منجر به برخی از تفاوت های میان سازمان در چقدر اعتماد به نفس برای قرار دادن در هر نوع.

هر چند مطبوعاتی کاخ سفید, منشی, Kayleigh McEnany ادعا شنبه که برنده شده بود با همتایان اروپایی خود در مورد هوش گزارش یک مقام آمریکایی گفته بود که گزارش شد جریان به بالاترین سطح از کاخ سفید است. یکی دیگر گفت: آن گنجانده شد رئیس جمهور روزانه خلاصه, خلاصه ای از سیاست خارجی و امنیت ملی اطلاعات وارد شده برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان خوانده شده.

McEnany نیست چالش نیوز’ گزارش وجود هوش ارزیابی شورای امنیت ملی جلسه بین در مورد آن در اواخر ماه مارس و کاخ سفید را جشن گرفت. چند اخبار دیگر سازمان ها نیز پس از آن در گزارش های ارزیابی و واشنگتن پست اولین گزارش روز شنبه که نعمت معتقد بودند که منجر به مرگ حداقل یکی از خدمات ما عضو.

مقامات در جریان این موضوع گفت: ارزیابی درمان شده بود به عنوان نزدیک برگزار شد اما راز که دولت گسترش جلسات در مورد آن در طول هفته گذشته — از جمله به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد آن با دولت بریتانیا که نیروهای در میان کسانی که گفته اند هدف قرار داده است.

جمهوری خواهان در کنگره خواستار اطلاعات بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد آنچه اتفاق افتاده است و چگونه کاخ سفید برنامه ریزی شده برای پاسخ.

Rep. لیز چنی از وایومینگ سوم-رتبه بندی خانه جمهوریخواه گفت: در یک پست توییتر گفت: “اگر گزارش مورد نعمت بر ما نیروهای این است که درست است که کاخ سفید باید توضیح: 1. اگر رئیس جمهور و یا معاون رئیس جمهور با همتایان? شد اطلاعات در PDB? 2. که می دانند و هنگامی که? 3. آنچه انجام شده است در پاسخ به حفاظت از نیروهای ما و نگه دارید پوتین پاسخگو?”

چند جمهوری خواهان را بازتوییت کرد چنی در پست. تشکر. دانیل Crenshaw, R-تگزاس یک عضو سابق نیروی دریایی مهر و موم تقویت پیام خود را به tweeting “ما نیاز به پاسخ.”

در بیانیه ای در پاسخ به سوالات دیابت میچ مک کانل از کنتاکی, رهبر اکثریت سنا گفت که او تا به حال طولانی هشدار داد در مورد روسیه را به تضعیف منافع آمریکا در خاورمیانه و آسیای جنوب غربی و اشاره کرد که او نوشت: اصلاحیه سال گذشته rebuking مغلوب ساختن پیشی جستن خروج نیروهای خود از سوریه و افغانستان است.

“ایالات متحده نیاز به اولویت بندی دفاع از منابع حفظ کافی در منطقه حضور نظامی و همچنان به تحمیل عواقب جدی بر کسانی که تهدیدی برای ما و متحدان ما مانند ما حملات در سوریه و افغانستان در برابر داعش طالبان و نیروهای مزدور که تهدید شرکای ما” مک کانل گفت.

دستیاران برای بالا دیگر جمهوری خواهان یا کاهش یافته است به نظر یا پاسخ نمی دهند به درخواست ها برای اظهار نظر در یکشنبه جمله تشکر. کوین مک کارتی کالیفرنیا بالا خانه جمهوریخواه; بهداشت ، مارکو روبیو از ایالت فلوریدا اقدام رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا و سناتور. جیم Risch از آیداهو رئیس کمیته روابط خارجی سنا.

در علاوه بر این به گفته او هرگز “جریان و یا گفت:” در مورد هوش گزارش — فرمول که فراتر رفت و کاخ سفید محرومیت از هر گونه رسمی توجیهی — مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تردید در ارزیابی اعتبار که اظهارات از زیردستان خود را به حال.

به طور خاص او در توصیف این گزارش اطلاعات به عنوان در مورد به اصطلاح “حملات نیروهای ما در افغانستان توسط روس ها”; این گزارش در توصیف نعمت های پرداخت شده به طالبان توسط استخبارات نظامی افسران نمی حملات مستقیم. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین پیشنهاد کرد که این تحولات می تواند یک “جعل” و سوال که آیا بار’ منابع — مقامات دولتی صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود — وجود داشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن چرخد و سپس به حمله به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که در انتقاد از رئیس جمهور شنبه برای عدم مجازات روسیه برای ارائه مستقیم به طالبان و همچنین بایدن پسر شکارچی است که هدف از ادعاهای بی اساس که او به یک انرژی اوکراین شرکت کاری به نفع با دولت اوباما هنگامی که پدر او معاون رئیس جمهور.

“هیچ کس سخت تر شده است در روسیه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “با فاسد جو بایدن & اوباما روسیه روز زمینه مصرف بیش از قطعات مهم اوکراین — که در آن شکارچی؟”

مقامات آمریکایی گفت: روسیه طرح پرداخت مستقیم به جنگجویان طالبان به تمرکز بیش از گذشته چند ماه پس از هوش تحلیلگران و نیروهای عملیات ویژه هم قرار دادن قطعه کلیدی از شواهد.

یک مقام رسمی گفت: تشنج از یک مقدار زیادی از آمریکا پول نقد در یکی از ولایت های سایت کردم “همه توجه” در افغانستان است. معلوم نیست زمانی که پول بازیافت شد.

دو مقام گفت: اطلاعات در مورد فضل شکار شد “شناخته شده” در میان جامعه اطلاعاتی در افغانستان از جمله سازمان سیا رئیس ایستگاه و دیگر مقامات بالا وجود دارد مانند نظامی کماندوهای شکار طالبان. اطلاعات توزیع شد, در گزارش های اطلاعاتی و برجسته در برخی از آنها.

ارزیابی شده بود و فرستاده شده تا زنجیره فرماندهی ارشد نظامی و مقامات اطلاعاتی در نهایت فرود در بالاترین سطح از کاخ سفید است. این جلسه شورای امنیت در ماه مارس در یک ظریف به عنوان coronavirus همه گیر شد تبدیل شدن به یک بحران و باعث خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور است.

یک مقام سابق آمریکایی که به گفته مشاور امنیت ملی, Robert C. اوبراین و رئیس جمهور رئیس ستاد علامت مراتع شده اند در هر گونه تصمیم گیری به مختصر مغلوب ساختن پیشی جستن در روسیه فعالیت های خود را باید تحلیلگر اطلاعاتی که در گزارش رئیس جمهور. مدیر سازمان سیا جینا Haspel ممکن است همچنین وزن در این مقام سابق گفت.

McEnany ذکر آن سه مقامات ارشد در بیانیه ای گفت رئیس جمهور نشده بود جریان.

امنیت ملی مقامات ردیابی روسیه را در رابطه با طالبان برای سال تعیین می شود که در مسکو ارائه شده مالی و حمایت های مادی به ارشد و منطقه ای رهبران طالبان.

در حالی که روسیه در زمان همکاری با ما و به نظر می رسد علاقه مند در افغانستان ثبات آن اغلب به نظر می رسد به کار در crosscurrents با خود منافع ملی اگر نتیجه آسیب به ما منافع ملی گفت: یک ارشد سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مقام کاخ سفید که صحبت به شرط ناشناس ماندن به بحث حساس ارزیابی امنیت.

انتقام نیز یک عامل در حمایت روسیه برای طالبان این مقام گفت. روسیه است مشتاق برای حتی مقیاس پس از یک رویارویی خونین در سال 2018 در سوریه هنگامی که عظیم ما ضد حمله به کشته شدن صدها نفر از نیروهای سوریه همراه با مزدوران اسمی از حمایت کرملین.

“آنها در حال نگه داشتن یک نمره ورق و آنها می خواهند به ما مجازات برای آن حادثه” این مقام گفت.

روسیه و طالبان را رد کرده اند اطلاعاتی ایالات متحده است.

پلوسی گفت که اگر رئیس جمهور بود و نه در واقع جریان شده و سپس این کشور باید نگران آن است که دولت او نگران بود برای به اشتراک گذاشتن با او اطلاعات مربوط به روسیه است.

پلوسی گفت که این قسمت تأکید مغلوب ساختن پیشی جستن انطباق موضع نسبت به روسیه که با او “همه راهها به پوتین.”

“این است که به عنوان بد به عنوان آن می شود و در عین حال رئیس جمهور نمی خواهد مقابله با روس ها در این نمره را انکار می کند که جریان” او گفت:. “آیا او یا نه خود دولت می داند و برخی از متحدان ما که با ما کار می کنند در افغانستان توجیه شده است و قبول این گزارش است.”

جان بولتون تهمت سابق مشاور امنیت ملی گفت: “این هفته” که او آگاه از هوش ارزیابی اما او سوال مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ در توییتر.

“چه انگیزه رئیس جمهور به انجام است که به دلیل آن به نظر می رسد بد است اگر روس ها در حال پرداخت پول برای کشتن آمریکایی ها و ما در حال انجام هر چیزی در مورد آن؟” بولتون گفت. “ریاست جمهوری در واکنش به بگو از آن من نیست ، هیچ کس به من در مورد آن است. و در نتیجه به اردک هر گونه شکایت که او نیست عمل موثر است.”

بولتون گفت: این خلاصه مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گیری در مسائل مربوط به امنیت ملی. “این فقط بیارتباط به واقعیت او را در برخورد با.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de