هنرمند خبر

Infinite است که شکل دادن به سیاست است. اما چگونه ؟

Infinite نقش تعیین کننده ای در سازماندهی توده کاذب-ثبت نام درایو جلوتر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, اوکلاهما, که در آن بسیاری از صندلی ها پر نشده بودند. آن را تکثير فیلم خشونت پلیس و همچنین صحنه و تفسیر از زندگی ماده تظاهرات در سراسر جهان با فیلم ایجاد شده و به اشتراک گذاشته شده بر روی پلت فرم اغلب در حال حرکت فراتر از آن است. آنها حمل Infinite را مشخص و گسترده سمعی و بصری زبان بومی: اغلب شوخی disorienting دقت ویرایش قوس و موسیقی. آن پیشنهاد شده است توسط بسیاری از جمله نیویورک تایمز که Infinite نوجوانان جهان را نجات دهد.

حقیقت این است که پیچیده تر است. یک تیم از محققان بوده است تجزیه و تحلیل سیاسی بیان در Infinite پس خوب قبل از آن Infinite. در حالی که nonusers از Infinite ممکن است فکر می کنم آن را سرشار بر روی مرحله سیاسی و نه به طور ناگهانی و که آن را به چیزی شبیه به یک جمعی سیاسی هویت تحقیقاتی می دهد یک تصویر متفاوت است.

آن را به تصویر می کشد متنوع منتشر جامعه از میلیون ها نفر از افراد جوان کشف قابلیت ها و محدودیت ها از یک پلت فرم است که با وجود شباهت های بسیاری با پیشینیان منحصر به فرد و مکان عجیب و غریب.

در یک ایمیل exchange, Ioana Literat استادیار ارتباطات و رسانه در کالج معلمان دانشگاه کلمبیا و Neta Kligler-Vilenchik دستیار استاد ارتباطات در دانشگاه عبری اورشلیم بحث سیاسی بیان در Infinite و به همین دلیل آن را احساس می کند مانند یک رمان پدیده است.

این مصاحبه ویرایش شده است.

س: این ایده که Infinite یک موتور به صورت تدریجی جوان, سیاست است که به دست آوردن برخی از پول در میان افرادی که نمی با استفاده از پلت فرم. چه ممکن است غیر خودی بود تعجب برای پیدا کردن در Infinite در نظر جوانان بیان سیاسی? وجود دارد چیزی شبیه اجماع?

Kligler-Vilenchik: دیدگاه های افراطی اعم از dystopian به آرمانی هستند ابراز کرد: نه تنها در توجه به جوانان بلکه با توجه به هر رسانه ای پدیده ای که قابل توجه است ، به عنوان اوایل به عنوان سقراط’ نگرانی که کلمه نوشته شده را از بین بردن عقل هر تکنولوژی جدید بوده و معتقد به هر دو می شود نجات دهنده ما (اینترنت و مردم را در سراسر جهان به یک جامعه جهانی!) یا ما عذاب (روبات ها را ما همه بیکار!).

به نظر من این تداوم کاملا اطمینان بخش به دلیل آن را به ما نشان می دهد که ما ترس و امید بسیار در اطراف صفات خاص تکنولوژی جدید; بلکه آنها گسترده اجتماعی ترس و امید است که پیش بینی شده بر روی هر تکنولوژی جدید است و هنوز درک نشده. برای بسیاری از بزرگسالان نظر, Infinite است که ناشناخته است.

Literat: از نظر جوانان بیان سیاسی در حالی که وجود دارد پویا و با نفوذ لیبرال فعال جامعه در Infinite وجود دارد در واقع بسیاری از محافظه کار سیاسی بیان و نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن صدای قطعا پیدا کردن مخاطب بر روی پلت فرم.

این سخت است برای اشاره به آنچه که ما بر روی پلت فرم به عنوان اجماع. نه پیدا کنیم که Infinite را قادر می سازد جمعی بیان سیاسی برای جوانان — است که آن را اجازه می دهد تا آنها را به عمد اتصال به مخاطبان همفکر با استفاده از به اشتراک گذاشته نمادین منابع است.

Kligler-Vilenchik: مشترک نمادین منابع می توان فیزیکی (MAGA کلاه) بصری (بسته مشت به صورت سیاه و سفید زندگی مهم جنبش) و یا هشتگ (#alllivesmatter). Infinite-عناصر خاص مانند ویروسی رقص محبوب, موسیقی متن ، نیز به اشتراک گذاشته نمادین منابع که کمک به تسهیل ارتباطات و پیش زمینه جنبه جمعی از جوانان بیان سیاسی است.

س: آیا شیوه های جدیدی است که در آن درگیری های سیاسی آشکار در Infinite? آن را به نظر نمی رسد به خصوص به خوبی مناسب برای انواع درگیری ما با آن آشنا هستید در برخی از سیستم عامل است.

Literat: تاپیک نسبتا کمی crosscutting بحث های سیاسی (به عنوان مثال در سراسر خطوط حزبی با, سیاسی ناهمگن دیگران). و هنگامی که آن اتفاق می افتد, آن را بسیار سازنده است. آن را هنوز هم بسیار قطبی بحث ما در مقابل آنها.

چیزی که بسیار خاص در مورد Infinite از نظر سیاسی و بیان و گفت و گو/درگیری است که این همه فیلتر شده از طریق افراد جوان را در هویت شخصی و تجربه است. گفت و گو بر روی پلت فرم بسیار شخصی و جوانان اغلب دولت های گوناگون هویت های اجتماعی — به عنوان مثال, سیاه, مکزیکی, LGBTQ, redneck کشور در ارتباط مستقیم به دیدگاه های سیاسی خود را.

نه می گویند که بحث سیاسی در دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی است نه شخصی اما پس از انجام تجزیه و تحلیل مقایسه ای ما واقعا زده چقدر جلو و مرکز جوانان هویت در Infinite.

Kligler-Vilenchik: اگر ما بازگشت به ایده جمعی سیاسی بیان به عنوان توانایی به صحبت می کنند به یک همفکر مخاطبان از طریق به اشتراک گذاشته نمادین منابع ما می بینیم که این را قادر می سازد تا حداقل پتانسیل برای یک گفتگو در سراسر دیدگاه های سیاسی.

بنابراین برخی از کاربران ممکن است را انتخاب کنید به برچسب خود را با #bluelivesmatter و صحبت می کنند به مخاطبان خاص. اما آنها همچنین می توانید انتخاب کنید به برچسب خود را با #blacklivesmatter و راه رسیدن به مخاطبان مختلف با دیدگاه های مختلف. اغلب این انجام شده است جالب اینجاست که به عنوان یک تقلید مسخره امیز از نظرات دیگران (به عنوان مثال یک ویدئو برچسب #whitelivesmatter که در ادامه به توضیح ایده سفید امتیاز) اما آن نیز ممکن است یک راه برای جرقه گفتگو بین دو طرف.

س: در نهایت اگر شما شده اند قادر به بررسی در, آیا شما متوجه هیچ چیز شگفت آور در مورد جوانان بیان در Infinite در اطراف پل و آزار و پلیس در چند هفته گذشته?

Literat: جمعی جنبه های جوانان بیان سیاسی — که دلیلی برای مثال در اغلب آهنگ ها مانند Childish Gambino است “این است که امریکا” — بسیار برجسته در زمینه پل مربوط به بیان Infinite.

مانند هشتگهای این آهنگ ها تابع به عنوان همبند موضوعات در میان ویدئوها. در همان زمان وجود چنین طیف گسترده ای از نظر سبک و اخلاق بیان از خشم به حماقت به طنز از confessionals به آهنگ اصلی به فیلم هایی از تظاهرات به الگوهای رفتاری برای مصاحبه و یا تاریخ شفاهی.

Kligler-Vilenchik: به دنبال آنچه که در ما در حال حاضر از خارج (من در اسرائیل) من زده چگونه این همان هشتگهای نیز با افرادی از خارج از ایالات متحده برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و همچنین اتصال آن به موضعی موارد نژادپرستی و ضد دولت اعتراض کردند.

در اسرائیل تظاهرات در همبستگی با BLM شد می شود با اعتراض اتیوپی-منبع اسرائیلی که رنج می برند از تبعیض نژادی و خشونت پلیس. این صحبت می کند به چه Infinite را قادر می سازد افراد جوان برای اتصال یک شخصی پیام سیاسی به گسترده تر سیاسی حاضر است.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول