مغلوب ساختن پیشی جستن سهام تصویری مسلح سفید زن و شوهر مقابله با معترضان

مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج سنت لوئیس رویارویی بار دوم در دو روز که رئیس جمهور با استفاده از خود سیستم عامل رسانه های اجتماعی — که او اغلب اعتبارات با اجازه دادن به او برای دور زدن رسانه های جریان اصلی اخبار — به تشدید اختلافات نژادی به عنوان آمریکایی ها شده اند در اعتراض به خشونت پلیس و خواستار عدالت اجتماعی اصلاحات در پی قتل جورج فلوید.

روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک ویدئو از یکی از هواداران خود را در یک جامعه بازنشستگی در فلوریدا فریاد “قدرت سفید!” در آنچه به نظر می رسد عصبانی برخورد بیش از رئیس جمهور و نژاد در میان ساکنان سفید در جامعه است. او را حذف صدای جیر جیر در مورد سه ساعت پس از ارسال آن و یک سخنگوی کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن و نه شنیده بود مرد را “قدرت سفید” بیانیه است. هنوز هیچ کس در کاخ سفید از جمله خود رئيس جمهور را محکوم کرد.

در این ویدئو از تظاهرات روز یکشنبه در سنت لوئیس یک پابرهنه, سفید لباس در نقاشی با مداد رنگی صورتی تی شرت یقه دار و khakis ظهور از سنگ مرمر عمارت و به نظر می رسد به تهدید معترضان که در حال راهپیمایی پایین خصوصی مسکونی در خیابان. یک زن نیز پابرهنه می ایستد در کنار او در یک جفت سیاه کاپری با انگشت بر روی ماشه نقره ای handgun او امتیاز در تظاهرات.

معترضان شرکت کرده بودند در صلح مارس به خانه Lyda Krewson دموکراتیک شهردار St Louis, در سفارش به تقاضای استعفای او پس از او منتشر شد به نام و شناسایی اطلاعات افراد که پشتیبانی defunding پلیس.

این گروه شنیده می شود کوبیدن بر طبل و فریاد به یک دیگر “در حال حرکت نگه دارید!” آنها به عنوان راه رفتن در گذشته زن و شوهر و تهدید آنها را با سلاح گرم است. با توجه به سنت لوئیس پست دیسپچ سفید زن و شوهر در این ویدئو مشخص شد به عنوان خوانده شده را علامت T McCloskey و پاتریشیا N McCloskey هر دو وکلای صدمه شخصی.

رویارویی که نگاه مانند چیزی از یک کوئنتین تارانتینو فیلم, دستگیر شد, در فیلم و به سرعت به خود جلب کرد بیش از 10 میلیون انداز آنلاین.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک شبکه خبری ABC لینک به یک ویدیو و مقاله در مورد صحنه است. کاخ سفید نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد رئیس جمهور تصمیم به ترویج کلیپ. اما در گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن است موقعیت خود را به عنوان یک مدافع قوی از متمم دوم حقوق. او همچنین موفق به تمایز بین معترضان مسالمت آمیز که حق جمع آوری است و حفاظت شده توسط قانون اساسی و خشونت غارتگران برخی از آنها مسئول خرابکاری و آتش سوزی که شکست تا حد زیادی در طول تظاهرات مسالمتآمیز در سراسر کشور ابراز خشم و انزجار قتل فلوید در بازداشت پلیس.

روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت: “سیاتل غارتگران آشوبگران دولت و معترضان’ در حال حاضر به دلیل خودداری از ترک ‘خرد’ سنگ. آنها SERO احترام به دولت یا شهردار سیاتل یا فرماندار ایالت واشنگتن! خوب نیست!”

در مصاحبه با “فاکس و دوستان” در صبح روز دوشنبه کاخ سفید فشار, منشی, Kayleigh McEnany دفاع تهمت تصمیم به ترجمه این ویدئو از هواداران خود در فلوریدا, حتی اگر آن را پایین کشیده شد و پس از انتقاد از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره از نژادپرستانه عبارت “سفید قدرت است.”

“نقطه خود را در تویت کردن که تصویری بود ایستاده با حامیان خود که اغلب شرور و اهریمن,” McEnany گفت. “بنابراین او را نمی شنوند و آن بخش. او آن را در زمان پایین. اما او ایستاده, با مردان و زنان از روستاهای” فلوریدا جامعه بازنشستگی که در آن برخورد ظاهرا گرفت.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>