جهان بازدید coronavirus نقاط عطف در میان ترس از بدتر به آمده

رم ژوئن 29

جهان پیشی گرفته دو جدی coronavirus نقاط عطف یکشنبه — 500,000 تایید مرگ 10 میلیون مورد تأیید و ضربه دیگری بالا خوانده شده را علامت به صورت روزانه عفونت های جدید به عنوان دولت هایی که اقدام به reopenings ادامه داد: برای رد گم کردن و هشدار می دهند که با انتشار این خبر می تواند در عین حال آمده است.

“COVID-19 گرفته شده بسیار سریع و بسیار خطرناک به نوبه خود در تگزاس بیش از فقط چند هفته گذشته گفت:” رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت که اجازه کسب و کار برای شروع بازگشایی در اوایل ممکن است اما در روز جمعه تعطیل میله محدود و رستوران ناهار خوری در میان سنبله در موارد.

یک بار در لس آنجلس. AFP

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom نورد reopenings از میله در هفت شهرستان از جمله لس آنجلس. او دستور داد آنها را به نزدیک بلافاصله و خواست هشت سایر استان ها به موضوع بهداشت محلی دستور الزامی همان.

بیشتر در سواحل فلوریدا بسته خواهد شد دوباره برای جلوگیری از گسترش بیشتر این کروناویروس جدید به عنوان تلاش برای tamp را در اجتماعات بزرگ در میان سنبله در COVID-19 موارد است. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: تعاملات میان افراد جوان در حال رانندگی افزایش است.

“احتیاط پرتاب شد به باد و بنابراین ما که در آن ما هستند” DeSantis گفت.

آفریقای جنوبی وزیر بهداشت هشدار داد که این کشور در حال حاضر موجی از مواردی است که انتظار می رود به سرعت در حال افزایش در هفته های آینده و فشار بیمارستان به حد. وزیر بهداشت Zwelini Mkhize گفت: در حال حاضر افزایش عفونت آمده است از افرادی که “رفت و برگشت به محل کار.

جدید خوشه از موارد در سوئیس کلوپ شبانه و در مرکز زبان انگلیسی, city of Leicester نشان داد که این ویروس هنوز هم در گردش به طور گسترده ای در اروپا هر چند نه با سرعت در حال رشد ميزان عفونت دیده می شود در بخش هایی از ایالات متحده امریکا و هند است.

لهستان و فرانسه, در ضمن, اقدام یک گام به سوی عادی به عنوان آنها انتخابات برگزار شد که تا به حال به تاخیر افتاده است توسط ویروس.

پوشیدن اجباری, ماسک, اجتماعی فاصله در خطوط حمل و خود را قلم به ثبت نام در رای گیری ثبت نام رای دهندگان فرانسوی بازیگران آراء در دور دوم انتخابات شهرداری ها. قطب نیز عینک ماسک و استفاده از ضد عفونی کننده دست و در برخی از ویروس-آمار مناطق گفته شد به پست الکترونیکی خود را در برگه های رای.

افراد مسن صبر کنید قبل از مصاحبه رای خود را در نظرسنجی
ایستگاه در پاریس به عنوان بخشی از دور دوم
از انتخابات شهرداری. AFP

“من نمی رفتن و رای اولین بار در اطراف چون من افراد مسن و من می ترسم” گفت: فانی Barouh به او رای دادند در پاریس مدرسه.

در تگزاس ابوت به نظر می رسد با معاون رئیس جمهور مایک پنس که برش مبارزات انتخاباتی از حوادث آینده بازدیدکننده داشته است به فلوریدا و آریزونا به دلیل افزایش ویروس موارد در این کشورها است.

پنس ستایش ابوت برای هر دو تصمیم خود برای بازگشایی دولت و به عقب بازگشایی برنامه.

“شما مسطح منحنی در اینجا در تگزاس … اما حدود دو هفته پیش چیزی تغییر” پنس گفت.

پنس خواست مردم را به پوشیدن ماسک زمانی که قادر به عمل اجتماعی فاصله. او و ابوت عینک ماسک صورت به آنها وارد شد و اتاق را ترک مصرف آنها را خاموش در حالی که صحبت کردن به خبرنگاران گفت.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در ضمن دفاع از این واقعیت است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ندرت پوشیده, ماسک, در, گفت که او را ندارد به دنبال خود اداره ارشاد به دلیل, به عنوان رهبر جهان آزاد او را آزمایش به طور منظم و در “شرایط بسیار مختلف از بقیه از ما.”

پرداختن به خوشه در گزارش coronavirus موارد در برخی از ایالت ها, آذر گفت: در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” که مردم “را به مالکیت” از خود رفتارهای اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک در صورت امکان.

مردم آماده شدن برای رفتن لوله در نمک رودخانه در آریزونا. ایسنا

گزارش شمارش یکشنبه از محققان دانشگاه جانز هاپکینز گفت: مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس تا به حال در صدر 500,00.

در مورد 1 به 4 از این مرگ و میر — بیش از 125,000 — گزارش شده در ایالات متحده آمریکا کشور با بالاترین مرگ و میر است که برزیل با بیش از 57,000 یا در حدود 1 در 9.

واقعی مرگ و میر از این ویروس که اولین ظهور در چین در اواخر سال گذشته به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود به طور قابل توجهی بالاتر است. کارشناسان می گویند که به خصوص در اوایل بسیاری از قربانیان از COVID-19 بدون اینکه تست شده برای آن است.

تا به امروز بیش از 10 میلیون تأييد موارد گزارش شده در سطح جهان است. حدود یک چهارم از آنها گزارش شده در ایالات متحده است.

سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد یکی دیگر از رکورد روزانه تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان با شکوه بیش از 189,000 در یک دوره 24 ساعته. چوب خط حساب کردن گرفتگی رکورد قبلی یک هفته زودتر در بیش از 183,000 موارد نشان مورد شمارش همچنان به پیشرفت در سراسر جهان است.

به طور کلی ما هنوز دور و دور ترین کل موارد. در بیش از 2,450,000 — تقریبا دو برابر است که از برزیل. تعداد واقعی موارد در سراسر جهان بسیار بالاتر است.

نیویورک پس از آن که ملت را همه گیر کانون است که در حال حاضر “در مقابل دقیق پایان” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در گفتوگو با گفت: “دیدار با مطبوعات است.”

دولت گزارش پنج ویروس جدید و میر شنبه و در پایین ترین گزارش روزانه مرگ و میر پس از 15 مارس. در طول دولت در اوج بیماری همه گیر در ماه آوریل نزدیک به 800 نفر در حال مرگ در هر روز است. نیویورک هنوز منجر ملت در COVID-19 مرگ و میر با نزدیک به 25000.

در ایالت واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee قرار داده و نگه دارید و بر روی برنامه ای برای حرکت شهرستان به مرحله چهارم از بازگشایی طرح به عنوان موارد همچنان به افزایش است. اما در هاوائی, شهرستان Honolulu اعلام کرد که اردو را دوباره باز برای اولین بار در سه ماه با محدود مجوز برای اطمینان اجتماعی فاصله.

دولت بریتانیا در ضمن با توجه به اینکه محلی مستند مورد نیاز است برای مرکزی فارسی city of Leicester در میان گزارش در مورد افزایش COVID-19 در میان آن اسیایی جامعه است. این امر می تواند در بریتانیا اولین محلی مستند. — AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de