برق خود را از سفر با قطار است به تغییر! راه آهن هند به وصله پینه کردن آن مطبوع مربیان; اینجا چرا

سقف نصب شده AC بسته واحد (RMPU) سیستم جایگزین هوا بیش از 16-18 بار در هر ساعت.

راه آهن هند به وصله پینه کردن آن AC آموزش مربیان! Piyush Goyal-led آهن هند در حال برنامه ریزی برای نصب یک عملیات تئاتر مانند تهویه مطبوع از ویژگی های آن AC قطار. با کمک یک سیستم جدید و تازه هوا خواهد بود به پمپ AC مربیان جایگزین گردش هوا که باعث افزایش احتمال گسترش عفونت است. با توجه به PTI گزارش آزمايش در 15 جفت AC قطار در حال اجرا توسط ملی حمل و نقل در Rajdhani مسیرهای راه آهن پس از 12 مارس سال 2020 است. در حال حاضر به عنوان بخشی از راه آهن هند’ آماده سازی برای ارسال-COVID عملیات این سیستم خواهد بود تکرار در تمام AC قطار. به گفته مقامات در نقل این گزارش فقط در عملیات تئاتر, سقف نصب شده AC بسته واحد (RMPU) سیستم جایگزین هوا بیش از 16-18 بار در هر ساعت.

این AC قطار از راه آهن هند تا به حال هوا را در حال “تغییر” 6-8 بار در هر ساعت. در آن 80 درصد از فشار هوا به این AC مربیان بود recirculated هوا در حالی که 20 درصد از هوا به هوای تازه. با افزایش تعداد درجه تغییرات شده است وجود دارد یک 10-15 ٪ افزایش در مصرف انرژی است. به گفته یک مقام رسمی AC با استفاده از recirculated هوا به طوری که آن را خنک می شود سریع تر. هنگامی که هوای تازه استفاده می شود, آن طول می کشد زمان بیشتری برای سرد وجود دارد که اضافی مصرف انرژی, او گفت:.

اخبار مرتبط

به عنوان مسافر دیگر در حال ارائه کتانی متمرکز AC درجه حرارت افزایش یافته ملی حمل و نقل از معمول 23 درجه به 25 درجه است. به گفته مقامات در مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان غیر AC مربیان اصلاح شده توسط راه آهن هند است که تبدیل شده اند به انزوا مربیان برای درمان خفیف COVID-19 موارد است. آنها در ادامه گفت: به اطمینان حاصل شود که این بیماری گسترش ملی حمل و نقل نیز اعمال می شود وزارت بهداشت دستورالعمل برای تغییر واحد برق در هیئت مدیره خاص Rajdhani خدمات قطار.

به گفته مقامات طبق دستورالعمل صادر شده توسط وزارت بهداشت و درمان متمرکز AC قابل قبول است اگر در داخل یک AC مربی کامل تغییر هوا می گیرد حداقل 12 بار در ساعت. این گزارش بیشتر به ذکر است که تا کنون تنها یک مطالعه انجام شده توسط محققان از چین به این نتیجه رسیدند که انتقال قطرات باعث شده AC تهویه. با این حال هنوز بسیاری از مطالعات دیگر اعلام کرده اند که AC استفاده دهید coronavirus گسترش این گزارش اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de