سلاح‌های بازی کال اف دیوتی موبایل

خوب ، حالا زمان اسلحه ها است. تنوع اسلحه در این بازی بسیار زیاد است و هر یک از اسلحه ها دارای ویژگی های مختلفی هستند. در لیست زیر شما را با محبوب ترین و بهترین تفنگ های این بازی بر اساس نظرات بازیکنان معرفی خواهیم کرد.

بهترین سلاح های بازی Lot Mobile است
AK117: عنوان محبوب ترین سلاح متعلق به AK117 است. این سلاح بهترین اسلحه بازی نامیده می شود. ضربات بسیار کم ، وزن مناسب ، نشانه گذاری سریع و عملکرد خوب در برد متوسط ​​و طولانی از ویژگی های مهم این سلاح است.
S36: اگر طرفدار مسلسل های سبک هستید ، S36 بدون شک بهترین آنها در همه است. تعداد زیادی گلوله ، ضربات کم و تیراندازی بدون خطا همان چیزی است که از سلاح اتوماتیک انتظار داریم. البته وزن این سلاح سرعت دویدن را کندتر می کند اما ویژگی های مثبت این اسلحه وزن آن را جبران می کند.
DLQ33: شلیک کنید! یکی از سخت ترین کارها انتخاب بهترین تفنگ در گروه تک تیراندازها؛ اما DLQ33 بدون شک قدرتمندترین اسلحه در بازی موبایل Call of Duty است. ضربات کم ، آسیب زیاد و دلبستگی های خوب عواملی است که باعث می شود این اسلحه به محبوب ترین تفنگ تیرانداز از خفا در بازی تبدیل شود.
DLQ33 بدون شک قوی ترین سلاح بازی است
PDW: این اسلحه احتمالاً محبوب ترین اسلحه شما در حال حاضر است. سرعت شلیک بالا ، وزن سبک و انعطاف پذیری زیاد در کنار شلیک مستقیم و بدون خطا ، آن را به بهترین انتخاب برای دامنه متوسط ​​تبدیل می کند.
Msmc: سرانجام در گروه تفنگ های کوتاه برد و سبک تفنگ Msmc ، محبوب ترین اسلحه بازی موبایل Call of Duty نامگذاری شده است. اگر می خواهید سریع حرکت کنید و دشمنان خود را غافلگیر کنید ، بهتر است به دنبال تفنگ های سبک با برد کم و آسیب زیاد بروید. در این میان ، Msmc بدون شک بهترین انتخاب شما برای این سبک بازی موبایل Call of Duty و نبردهای نزدیک است.
فراخوان وظیفه: موبایل

اسلحه های همراه Calf Duty Mobile
همانطور که می دانید اسلحه های موجود در بازی دارای افزودنی های بسیاری هستند که با افزایش سطح اسلحه در دسترس شما هستند. هر یک از این لوازم جانبی جلوه خاصی دارد و عملکرد اسلحه شما را در مناطق معینی بهبود می بخشد. شما باید لوازم جانبی مخصوص تفنگ خود را مطابق سبک و نوع بازی موبایل Call of Duty انتخاب کنید. در زیر لیستی از بهترین انتخاب ها بر اساس نظرات بازیکنان حرفه ای ارائه شده است.

سهام: باعث می شود شما سریعتر حرکت کنید.
Extended Mag: خاراندن زیاد باعث افزایش تعداد گلوله های شما می شود. داشتن اسبی فقیر بهتر از نداشتن اسب است ، به ویژه هنگامی که با بسیاری از دشمنان روبرو شوید.
سریع برداشت: خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل شما میتوانید ازین لینک را سریعتر هدفمند می کند.
Foregrip: اسلحه را تثبیت کرده و ضربه را کنترل کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>