Aadhaar-پان ارتباط به ITR تشکیل پرونده 8 مالی تمدید مهلت به تازگی در میان COVID-19 شیوع

financial deadlines, extension in financial deadlines, Aadhaar-PAN linking, ITR filing deadline, 8 financial deadlines extended, COVID-19 outbreak, TDS, filing of e-TDS returns, issue of Form 16 از یک فرد مالیات دیدگاه عمده ای امداد رسانی شده است فرمت تاریخ به دلیل برای پر کردن اظهارنامه مالیات بر درآمد برای سال مالی 2018-19 می شود آن را دیرهنگام اظهارنامه مالیاتی و یا تجدید نظر مالیاتی در حال حاضر ظ.

از نظر مستند و محدودیت با توجه به COVID 19 گیر دولت هند به تازگی اعلام کرد برخی تسهیلات در جدول زمانی مربوط به قانونی رعایت مسائل. اعلام شده در طول هفته گذشته از ماه مارس سال 2020 و فرمان تصویب شد توسط دولت در 31 مارس سال 2020 است. بیشتر دولت اعلام کرده است که بیشتر فرمت جدول زمانی و صدور اطلاع رسانی و مطبوعاتی در 24 ژوئن سال 2020 است.

از یک فرد مالیات دیدگاه عمده ای امداد رسانی شده است فرمت تاریخ به دلیل برای پر کردن اظهارنامه مالیات بر درآمد برای سال مالی 2018-19 می شود آن را دیرهنگام اظهارنامه مالیاتی و یا تجدید نظر مالیاتی در حال حاضر ظ. تمدید زمان است نیز ارائه شده برای ارتباط تابه و Aadhaar و همچنین برای سرمایه گذاری در امداد مالیاتی واجد شرایط سرمایه گذاری از جمله بیمه درمانی و بیمه و کمک های مالی برای سال مالی 2019-20.

اخبار مرتبط

کارفرمایان نیز ارائه شده است زمان طولانی برای پرداخت TDS پر از e-TDS بازده موضوع فرم شماره 16 ،

لطفا توجه داشته باشید قبل از تاریخ به دلیل برای تمام زیر compliances تمدید شد تا 30 ژوئن 2020 و همان در حال حاضر توسعه یافته بیشتر است. در اینجا یک عکس فوری سریع از تمدید مهلت همراه با اصل خرما به علت.

برخی از جنبه های است که باید در ذهن نگه داشته شود عبارتند از:

# آخرین گزینه برای یک فرد به فایل اظهارنامه مالیاتی خود را برای سال مالی 2018-19 است 31 جولای سال 2020 آن است که آیا تجدید نظر و یا دیرتر. پس از این تاریخ می گذرد و او نمی خواهد در یک موقعیت برای فایل خود را باز می گرداند. اگر وجود دارد یک پرونده نیاز مودیان مالیاتی به خوبی توصیه به فایل اظهارنامه مالیاتی در تمدید جدول زمانی. مجازات برای تاخیر در پر کردن اظهارنامه مالیاتی تومان 1,000 که در آن کل درآمد زیر Rs 5 لاخ و 10 ، 000 تومان اگر مجموع درآمد بیش از Rs 5 لاخ همچنان به اعمال می شود.

# جایی که مالیات دهندگان ساخته شده است که سرمایه گذاری در طی دوره آوریل تا جولای سال 2020 و پیشنهاد به ادعای مشابه برای سال مالی 2019-20 مهم است که به افشای همان در برنامه DI مالیات بر درآمد بازگشت.

# در مورد پان مالیات دهندگان است و نه مرتبط با Aadhaar در موعد مقرر ظرف باطل می شود. از این رو این مهم عمل است که باید گرفته شود تا توسط مالیات دهندگان. علاوه بر این کارفرما مسئول است که برای خودداری از مالیات و گزارش همان است همچنین توصیه می شود به منظور بررسی ، که در آن پان نامعتبر است کارفرما ممکن است نیاز به کسر مالیات حداقل نرخ 20% است که می تواند تاثیر کارکنان’ جریان های نقدی حاصل از مالیات پرداخت چشم انداز.

دیگر تشکیل پرونده مالیاتی مهلت آن تمدید شده است و آن فرد مالیات دهندگان باید آگاه باشند به شرح زیر هستند:

* مقامات مالیاتی باید تمدید موعد مقرر از پر کردن اظهارنامه مالیاتی برای سال مالی 2019-20 از تاریخ 31 ژوئیه سال 2020 به 30 نوامبر سال 2020 است. اما اگر دلیل مالیات در اظهارنامه مالیاتی بیش از Rs 1,00,000 برای سال بهره برای تاخیر در پر کردن اظهارنامه مالیاتی باعث خواهد شد فراتر از تاریخ 31 ژوئیه سال 2020 است.

(توسط Saraswathi Kasturirangan, شریک, شرکت Deloitte هند و Pruthvi K S, معاون مدیر با شرکت Deloitte هاسکینس و فروش سهامی عام)

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de