ممنوعیت چینی برنامه: شرکت در حال حاضر می تواند مورد قبل از دولت

Similarly, the department of telecommunications (DoT) will ask all telecom operators and internet service providers to block these apps from their network.به طور مشابه, وزارت ارتباطات از راه دور (نقطه) را از همه اپراتورهای مخابراتی و ارائه دهندگان خدمات اینترنت برای جلوگیری از این برنامه ها از شبکه خود را.

هر چند 59 برنامه های چینی شده اند ممنوع مربوطه شرکت داده خواهد شد و شانس خود را در حال حاضر مورد قبل از دولت است.

وزارت الکترونیک و IT (Meity) مقامات گفت که برنامه های ممنوع شده را از طریق یک موقت سفارش و همه آنها می توانند پاسخ های خود را و توضیحات به دولت ظرف 48 ساعت پس از آن وزرا کمیته را به یک تماس که آیا برای ادامه تحریم و یا لغو آن. این کمیته شامل اعضای وزارت خانه, قانون, information & broadcasting, الکترونیک و IT و مقامات از Computer Emergency Response Team (CERT-در).

اخبار مرتبط

جدای از مقامات کلیدی وزارتخانه ها پرس و جو پنل خواهد شد که کارشناسان فنی برای ارزیابی اینکه آیا این برنامه ها استفاده می شود برای جاسوسی و ضد ملی فعالیت است. تصمیم نهایی در مورد برنامه گرفته خواهد شد بر اساس گزارش پرس و جو. وجود دارد هر چند هیچ بازه زمانی برای سفارش پنل برای ارسال گزارش آن است.

پس از ممنوعیت دستور دولت Infinite حذف شده از فروشگاه Google play و Apple app store. برنامه های دیگر نیز حذف خواهد شد به زودی.

به طور مشابه, وزارت ارتباطات از راه دور (نقطه) را از همه اپراتورهای مخابراتی و ارائه دهندگان خدمات اینترنت برای جلوگیری از این برنامه ها از شبکه خود را. کاربران که قبلا دانلود کرده این برنامه نمی خواهد به روز رسانی بیشتر و قادر نخواهد بود برای به اشتراک گذاشتن داده ها مانند ویدئوها و غیره با دیگران است.

Nikhil گاندی رئیس Infinite هند روز سه شنبه گفت: این شرکت دیدار خواهد کرد نگران دولت و سهامداران برای یک فرصت برای پاسخگویی و ارائه توضیحات. “Infinite همچنان به پیروی از تمام داده های حفظ حریم خصوصی و امنیت مورد نیاز در قانون هند و به اشتراک گذاشته نمی شود هر گونه اطلاعات از کاربران ما در هند با هر دولت خارجی از جمله دولت چین. اگر ما خواسته می شود در آینده ما را نمی خواهد انجام این کار” گاندی گفت.

واکنش نشان دادن به ممنوعیت چینی, برنامه, تو مال من میشی باراد چودری, تکنولوژی وکیل و موسس SFLC.در گفت: حرکت دولت تأکید می کند که دنیای سایبر و اینترنت بخشی از جغرافیای سیاسی و برخی از دور ماده از چپ به techies.

“ما باید قوی سایبر صلح یا جنگ سیاست است که آدرس ما نگرانی های امنیت ملی و ارائه یک فکر از طریق احترام به حقوق بشر در سیاست در تضاد به یک رژیم استبدادی مانند چین و” چودری گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>