بنگلادش وزیر بهداشت چهره انتقاد و خواستار اخراج بیش از coronavirus بحران دست زدن به

آنها توصیه می شود که سابق وزیر کشاورزی Matia Chowdhury جایگزین او شود.

زاهد اما نگاه به سوار موج فعلی از انتقاد با انکار همه اتهامات علیه او را به حفظ شغل خود را. او برجسته مناطق که در آن بنگلادش بهبود در مبارزه با این بیماری همه گیر در طول سه ماه گذشته.

او ادعا کرد که COVID-19 مرگ و مير در بنگلادش بود پایین تر از ایالات متحده آمریکا و بریتانیا با توجه به تلاش های هماهنگ.

چند پاره پاره نمایندگان مجلس به وزیر بهداشت در طی یک جلسه در پیشنهاد بودجه ملی برای سال مالی آینده در روز سه شنبه.

رهبر از خانه نخست وزیر شیخ حسینه خواستند با حضور در مجموعه مقالات.

در پاسخ به این انتقاد بیش از عدم ويژه و ونتیلاتورهای مکانیکی از وزیر بهداشت سوال نیاز به هواکش به عنوان تقریبا همه آنان که داده شدند تنفس مصنوعی حمایت کرده بود درگذشت.

“ما 400 هواکش و سختی استفاده می شود 50 نفر از آنها را,” او گفت:, و اضافه کرد که 10,000 جدید اکسیژن, سیلندر تولید شده در حالی که در مجموع حدود 3 میلیون PPEs عرضه شده به عنوان او شفافی در “کنترل” وضعیت در حال حاضر.

زاهد افزود که دولت قرار داده غربالگری امکانات در همه بنادر و راه اندازی COVID-19 درمان مراکز در تمام مناطق و تشکیل یک سطح ملی کمیته. همه این کمک به حفظ میزان مرگ و میر 1.26 درصد است که پایین تر از هند (6 درصد) و آمریکا (15 درصد) و انگلستان (14 درصد).

او همچنین اشاره کرد که در مجموع 2000 اضافی پزشکان و 6000 پرستاران استخدام شده است به طور انحصاری برای مبارزه با بحران همه گیر در حالی که یک فعال تدریس خصوصی در خانه است ارائه کمک به مردم نیازمند ،

گفته میشود که 80 درصد از این بیماران نشان می دهد هیچ نشانه در همه 15 درصد نشان می دهد علائم خفیف در حالی که 5 درصد باقی مانده نیاز به درمان دارند.

روشن تست ظرفیت بنگلادش زاهد گفت: وجود تنها یک آزمایشگاه قبل از. طی یک و نیم ماه 69 labs طراحی شده است که می توانید انجام 18,000 آزمون در روز است.

“ما می دانیم بیشتر در آزمون باید انجام شود. اما دهها میلیون نفر از مردم نمی تواند آزمایش می شود. ما باید برای آمدن به شرایط با این واقعیت” ملک گفت.

او اذعان کرد که بیمارستان های خصوصی بودند شارژ بیماران بیش از حد برای درمان اما گفته است که به دلیل تلاش های دولت این است که این امکانات خصوصی پیوست مبارزه با این ویروس توسط ارائه مراقبت.

“درمان COVID-19 است که کمی گران است. گفت ما (بیمارستان خصوصی) که ما مرتب کردن بر اساس اتهامات اما لطفا فراموش نمی کنم در مورد سود شرکت و ارائه خدمات به مردم است.”

او با رد اتهام عدم هماهنگی است. “ما شده است بر روی زمین برای مدت پنج سال. ما ساخته شده از 2000 تخت بیمارستانی در Bashundhara در 25 روز. ما قادر خواهید بود برای دفع COVID-19 اگر همه همکاری.”

زاهد بود به انتقاد از رسانه ها گفت: “اگر مطبوعات را نگه می دارد پخش گزارش از مرگ و اخبار بد, من فکر می کنم آن را ذهنی را تحت تاثیر قرار نسل جوان و افراد مسن نیز هست.”

وزیر بهداشت در ادامه به ادعا می کنند که شکایت از آلوده شدن نیست درمان بودند از آمدن کنه. او گفت: 40 درصد تخت های این سایت متعلق به COVID-19 بيمار شد و هنوز هم خالی است.

او تأکید مطابق به دستورات بهداشتی برای کاهش نرخ انتقال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>