BTRC مکان جدید SMP محدودیت هایی برای مهار قدرت از Grameenphone

خبرنگار ارشد و کارکنان خبرنگار

قانون جدید اعلام شد پس از Grameenphone در دادگاه به چالش کشیده تنظیم کننده تصمیم به اعلام آن در بازار قابل توجه قدرت یا SMP با استناد به سیاست رقابت.

Grameenphone اما گفت که قصد دارد به برداشت حکم دادخواست در دادگاه عالی و کار بر روی حل و فصل این موضوع از طریق ‘سازنده’ و ‘معنی’ در گفت و گو با BTRC.

آخرین محدودیت هایی کوچک خواهد شد Grameenphone را تکه از درآمد به عنوان یک فسخ اپراتور و یا شبکه در پایان دریافت یک تماس موثر از جولای 16.

این بیماری تصریح می کند که Grameenphone به عنوان یک SMP را دریافت 7 paisa در هر دقیقه از اصلی اپراتور هنگامی که یک مشتری در شبکه های خود دریافت تماس های صوتی.

به عنوان یک قاعده کلی فسخ اپراتور می شود 10 paisa در هر دقیقه از مبدا اپراتور. اما در قانون جدید دیگر اپراتورها مانند Robi, Banglalink و Teletalk خواهد پرداخت 3 paisa کمتر به Grameenphone هنگامی که یک تماس صوتی ساخته شده است از شبکه خود را.

غیر SMP اپراتورها خواهد شد و سپس سپرده 3 paisa به حساب جداگانه برگزار شد و در بانک های محلی با BTRC تنظیم آن مصرف شده است. پول را نمی توان صرف و یا انتقال بدون تصویب از تنظیم کننده.

این سومین شرط تعیین شده توسط BTRC پس از آن اعلام کرد Grameenphone یک SMP در فوریه 2019,

در آن زمان سیلی برخی از محدودیت های این شرکت از جمله کمپین های تبلیغاتی خود را.

یک سال بعد در Jun 21, اعلام دو قوانین جدید برای کلیپ Grameenphone بال و حفاظت از منافع مصرف کننده توسط ‘جلوگیری از انحصار در بخش مخابرات.

GP بزرگترین تلفن همراه اپراتور مخابراتی در بنگلادش در شرایط پایه مشترک.

اولین قانون تصریح می کند که قفل در دوره برای شماره تلفن همراه قابل حمل یا MNP خواهد بود 60 روز به جای 90 روز.

BTRC ساخته شده است که حکومت موثر از Jul 1, اجازه می دهد مشتریان به ترک Grameenphone شبکه برای یکی دیگر از حامل زودتر از قبل.

دیگر حکومت متحده که به عنوان SMP اپراتور Grameenphone نمی قادر خواهد بود برای شروع هر سرویس جدید بسته و یا ارائه بدون تصویب BTRC. این قانون همچنین اثر طول می کشد از ژوئیه 1.

Grameenphone اما معتقد است که دستورالعمل های جدید در برابر محیط رقابتی در بازار و منافع مصرف کنندگان است.

پس از آن پرونده حکم دادخواست در دادگاه عالی در ژوئن 28, به دنبال اقامت در BTRC محدودیت است که به اثر در تاریخ 1 ژوئیه.

اما در بیانیه روز سه شنبه مخابرات حامل گفت که این اقدامات برای اجرای این دو SMP تحمیل تحت اعتراض’.

“بنگلادش مخابراتی تلفن همراه در بازار رقابتی است و Grameenphone رشد کرده است به موقع از طریق سرمایه گذاری, نوآوری و بهره وری عملیاتی. بین المللی SMP بهترین شیوه را تجویز کند که درمان تنها باید معرفی و پس از انجام یک تجزیه و تحلیل مناسب را معلوم است که بازار شکست وجود داشته باشد.”

“اما این شرکت همچنان امیدوار است که غالب شکاف در درک بین GP و BTRC می تواند حل و فصل از طریق سازنده و معنی دار گفت و گو است. به عنوان بخشی از این فرآیند Grameenphone در نظر دارد به برداشت حکم دادخواست که ثبت شده در 28 ژوئن سال 2020” به آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>