COVID-19 شیوع: دولت دهلی نو مجموعه نورد توپ برای راه اندازی ‘پلاسما بانک’

The move comes as convalescent plasma therapy has shown "encouraging" results in city hospitals, he had said.این حرکت به عنوان نقاهت پلاسما درمانی نشان داده است که “تشویق” نتایج در بیمارستان های شهرستان, او گفت:.

دولت دهلی نو دارای مجموعه ای از توپ نورد به ایجاد اولین از نوع خود “پلاسما بانک” برای درمان COVID-19 در یک مرکز در اینجا و آن روش کار می کردن منابع گفت: در روز سه شنبه. این بانک است که در دولت دهلی نو-اجرای موسسه کبدی و صفراوی علوم (ILBS) و پزشکان و بیمارستان ها باید به این رویکرد اگر پلاسما مورد نیاز است برای درمان یک COVID-19 بیمار است. پرداختن به رسانه های آنلاین جلسه روز دوشنبه وزیر, Arvind Kejriwal بود گفت: این بانک عملیاتی خواهد شد در دو روز آینده.

این حرکت به عنوان نقاهت پلاسما درمانی نشان داده است که “تشویق” نتایج در بیمارستان های شهرستان, او گفت:.
منابع گفت: این تسهیلات که در آن پلاسما کشیده خواهد شد از یک نفر برای اهدا به یک COVID-19 بیمار در حال راه اندازی در خدمت طبقه از ILBS.

اخبار مرتبط

پلاسما خود را می تواند ذخیره شده در بانک خون مرکز در یک جداگانه بسته یک منبع گفت. به گفته کارشناسان پلاسما نیاز برودتی سازی در منهای 80 درجه سانتیگراد و یا کمتر است. “دهلی نو هیت بخش ساخت تمام ترتیبات برخی از تجهیزات مورد نیاز برای این روش نیز ممکن است در آینده برای بانک” این منبع گفت.

دهنده هر کسی که به تازگی از بهبود COVID-19 توسعه آنتی بادی است که به گیرنده منتقل طریق پلاسما.

“هر فرد می تواند کمک 250-500 میلی لیتر پلاسما. ما به اولین دوز 250 میلی لیتر به گیرنده و در صورت نیاز دوم دوز 250 میلی لیتر بعد از 24 ساعت” یک مقام ارشد در دهلی بیمارستان دولتی گفت. اگر یک اهدا کننده داده بود تنها 250 میلی لیتر پلاسما هنگامی که او یا او می تواند کمک دیگری 250 میلی لیتر از آن را بعد از چند روز دکتر گفت:.

پرسید: آیا از قبل شرایط را برای یک اهدا کننده در نظر گرفته شود مناسب برای اهدای پلاسما, او گفت:, دهنده باید هر co-morbidities و نباید مبتلا به HIV و هپاتيت و یا مشکلات کلیوی. پلاسما جدا شده از خون اهدا کننده با استفاده از یک plasmapheresis ماشین.

“این دستگاه جدا پلاسما و گلبول قرمز و پلاسما است و سپس ذخیره شده در بانک خون و سپس اهدا به بیماران به عنوان در هر مورد نیاز,” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de