اتحادیه اروپا به لیست که شهروندان می توانند وارد آمریکا به احتمال زیاد به از دست

بروکسل ژوئن 30

اتحادیه اروپا روز سه شنبه اعلام کرد یک لیست از سازمان ملل که شهروندان خواهد بود و مجاز به ورود به 31 کشور اروپایی اما اکثر آمریکایی ها به احتمال زیاد رد ورود برای حداقل دو هفته دیگر با توجه به افزایش COVID-19 عفونت در ایالات متحده است.

به عنوان در اروپا اقتصاد حلقه از تاثیر COVID-19 جنوبی کشور اتحادیه اروپا یعنی یونان و ایتالیا و اسپانیا هستند از جان گذشته برای جلب دوباره خورشید محبت بازدید کنندگان و تنفس زندگی را به خود آسیب دیده و گردشگری صنایع.

بیش از 15 میلیون آمریکایی در حال برآورد شده برای سفر به اروپا هر سال و در حالی که برخی از 10 میلیون اروپایی سر در سراسر اقیانوس اطلس.

هنوز هم بسیاری از مردم در داخل و خارج اروپا باقی می ماند و با احتیاط از سفر در COVID-19 عصر با توجه به غیر قابل پیش بینی از این بیماری همه گیر و احتمال دوم امواج از عفونت است که می تواند پرواز و رزرو هتل. دهها هزار نفر از مسافران بود از کوره در رفته, هرج و مرج تقلا در ماه مارس به خانه به عنوان همه گیر جاروب در سراسر جهان و مرزهای ناودان.

اتحادیه اروپا سفرای خود را در بروکسل آغاز کرده اند تا یک روش نوشته که دیدن لیست تایید شنبه تا زمانی که هیچ ایرادات مطرح شده توسط کشورهای عضو. لیست رود که شامل بیش از 15 کشور است که عفونت با ویروس نرخ در مقایسه با کسانی که در اتحادیه اروپا.

میزان عفونت در برزیل و روسیه و هند در حال بالا بیش از حد و آنها نیز بعید است به کاهش است.

این کشورها نیز باید برای بلند کردن هر گونه ممنوعیت آنها ممکن است در اروپا مسافران است. لیست مجاز سازمان ملل است که هر روز به 14 روز با کشورهای جدید اضافه شده و یا حتی رها کردن بسته اگر آنها نگه داشتن این بیماری تحت کنترل است.

روزانه تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده رسید و در طول هفته گذشته. آمریکا بدترین COVID-19 شیوع با نزدیک به 2.6 میلیون نفر تایید آلوده و بیش از 1,26,000 مرده با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که کارشناسان می گویند طلب بخشایش همه گیر واقعی تلفات با توجه به محدود تست و دلایل دیگر.

در مقابل گذشته از قابل توجه شیوع اخیر به یک کشتارگاه در غرب آلمان این ویروس گسترش است و به طور کلی تثبیت سراسر قاره اروپا است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق همه مردم از اروپا ID check-رایگان سفر منطقه از ورود به ایالات متحده, و آن را بعید است در حال حاضر که ما شهروندان که واجد شرایط برای ورود به اتحادیه اروپا.

اتحادیه اروپا از اعمال محدودیت های غیر ضروری سفر به آن 27 ملل به علاوه نروژ و سوئیس که بخشی از شنگن باز-مرزهای منطقه در ماه مارس برای متوقف کردن گسترش ویروس. این شهروندان غیر اتحادیه اروپا که در حال حاضر زندگی در اروپا گنجانده شده در این ممنوعیت.

اتحادیه اروپا لیست صدق نمی کند, سفر به انگلیس که در سمت چپ اتحادیه اروپا در ماه ژانویه است. بریتانیا در حال حاضر نیاز به تمام تماس های ورودی مسافران — نوار چند مورد استثنا مانند رانندگان کامیون — برای رفتن به یک خودخواسته 14 روز در قرنطینه اگر چه اندازه گیری است که تحت بررسی است و به احتمال زیاد به سهولت در هفته های آینده. نیاز نیز به شهروندان بریتانیا. AP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de