سقوط در واردات از چین و سایر مزایای COVID-19: چگونه هند ریموند قصد دارد با استفاده از همه گیر

COVID-19, Raymond, COVID-19 pandemic, covid 19 lockdown, non convertible debentures, fabric manufacturing units, raymond revenue, latest news on on raymondاظهار نظر در آن موقعیت نقدینگی ریموند گفته است که با در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم برای مدیریت نقدینگی است که شامل کاهش هزینه مدیریت صندوق و تمرکز بر مجموعه.

وطنی منسوجات و پوشاک عمده ریموند انتظار به درو مزایای احتمال کم واردات از چین از نظر COVID-19 گیر این شرکت گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. همچنین نگاه بلند مدت بودجه و جایگزین سرمایه در دسترس برای مدیریت نقدینگی به عنوان کسب و کار ری استارت با کاهش تدریجی از مستند.

افشای وضعیت فعلی خود را از عملیات پست مستند این شرکت گفت: قیمت کالاها باید نرم با توجه به همه گیر. این امر کاهش هزینه های ورودی و حمایت کلی سودآوری این مالی.

اخبار مرتبط

“کاهش قیمت کالاها مانند پنبه و پشم به احتمال زیاد به نفع شرکت رفتن به جلو همراه با نرم قیمت نفت ، با اشاره به انتظار پایین واردات از چین در سناریوی حال حاضر ریموند در آن گفت: “انتظار می رود که به درو مزایای کم واردات از چین به عنوان زنجیره عرضه جهانی خواهد شد و شاهد یک تغییر. این شرکت انتظار دارد صادرات به زودی با باز شدن اقتصاد جهانی.”

ریموند همچنین گفت: آن متعهد شده است که هزینه عقلانی و کنترل اقدامات مربوط به “نیروی انسانی بازاریابی و فروش, اجاره و دیگران به حداقل رساندن تاثیر بر روی کسب و کار”. در مورد از سرگیری تجارت ریموند گفت: بازگشایی تدریجی شروع از مستند 3.0 به بعد در جایی که دولت مجاز فروش برخی از موارد غیر ضروری در جغرافیای مشخص.

در حال حاضر 1,332 فروشگاه های بازگشایی پیوستن به تمام COVID-19 دستورالعمل مربوط برای کارکنان و مشتریان آن اضافه شده است. اظهار نظر در آن موقعیت نقدینگی ریموند گفته است که با در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم برای مدیریت نقدینگی است که شامل کاهش هزینه مدیریت صندوق و تمرکز بر مجموعه.

این شرکت به دنبال در تمام گزینه های در دسترس است که شامل بلند مدت بودجه و جایگزین سرمایه در دسترس برای مدیریت نقدینگی در شرایط فعلی آن اضافه شده است. این شرکت در روند گام به مسئله غیر قابل تبدیل اوراق قرضه (NCDs) که حمایت از ایجاد توازن از بدهی های خود را مخلوط طرفداری از بدهی های بلند مدت آن گفت:, و اضافه کرد که در ماه ژوئن چهارم از 2020-21 شرکت مطرح 145 تومان کرور روپیه از طریق NCDs در بازار محک نرخ.

“در خط با بازار حاکم شرایط و چالش های بی سابقه ای این شرکت متعهد شده است روند هزینه عقلانی و مختلف کنترل هزینه اقدامات مربوط به نیروی انسانی بازاریابی و فروش, اجاره و دیگران به حداقل رساندن تاثیر بر روی کسب و کار” این شرکت اعلام کرد.

در عملیات تولید گیاهان ریموند گفت: آن استیلای و پرده پارچه واحدهای تولیدی همچنان باقی می ماند بسته به علت اندک تقاضا است. “برنامه ریزی تولید و بازگشایی گیاهان در یک روش مرحله به مرحله تحت ارزیابی” آن را گفت.

شرکت garmenting امکانات و ابزار و سخت افزار و قطعات خودرو بخش را تا حدی از سر گرفته و عملیات آن اضافه شده است. روز دوشنبه ریموند اعلام سه ماهه و سالانه نتایج 31 مارس به پایان رسید 2020.
ریموند گزارش تلفیقی از دست دادن خالص از Rs 69.10 کرور روپیه در ماه ژانویه-مارس سال 2020 نهفته COVID-19 و مستند.

درآمد حاصل از عملیات پایین بود 29.30 درصد به تومان 1,278.65 کرور در طول سه ماهه تحت بررسی به عنوان برابر Rs 1,808.71 کرور در دوره مشابه قبلی مالی.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de