قیمت سوخت افزایش دوباره پس از یک روز فاصله

Fuel prices, petrol price hike,diesel price hike,retail prices of petrol, petrol price in delhi, diesel price in delhiدیزل به قیمت تومان 80.53 در هر لیتر در سرمایه های ملی در حالی که بنزین بود در Rs 80.43 در هر لیتر.

پس از یک روز استراحت در روز یکشنبه قیمت خرده فروشی بنزین و دیزل رفت تا دوباره در روز دوشنبه. دیزل به قیمت تومان 80.53 در هر لیتر در سرمایه های ملی در حالی که بنزین بود در Rs 80.43 در هر لیتر.

دیزل را لمس کرده بود و تمام زمان بالا Rs 75.79 یک لیتری در تاریخ 17 ژوئن در حالی که بنزین در دهلی نو باقی مانده است کمتر از آن بالا از 84 تومان به ازای هر لیتر لمس در اکتبر 4, 2018.

اخبار مرتبط

قیمت ها شده است در حال حرکت به سمت بالا به طور عمده به دلیل مالیات سنگین اعمال شده در اوایل ماه مه توسط اتحادیه و دولت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>