Immediately, Prasar Bharati questioned the loyalties of PTI, terming its coverage not be in the national interest.بلافاصله Prasar Bharati سوال وفاداری از PTI, تشریح پوشش خود را در منافع ملی است.

Prasar Bharati را تهدید به لغو قرارداد خود با خبرگزاری PTI بیش از دو مصاحبه مربوط به اخیر هند-چین ایستاده در خط کنترل واقعی (LAC) نشانه ای از ضعف گیج کننده روزنامه نگاری با وفاداری. در حالی که یک مصاحبه با ایران در پکن ایجاد یک جنجال پس از سفیر اصرار داشت که چین باید حرکت به سمت آن از لاک زدن, تناقض PM اطمینان به ملت که هند واگذار کرده است بدون خاک به چین و دیگری مصاحبه با چینی ایران در دهلی نو بود ساده وانیلی یکی همانا فرستاده بستری چینی تلفات در زد و خورد در Galwan دره. چه کردم Prasar Bharati به دیدن قرمز بود سفارت چین قرار دادن یک نسخه ناقص از مصاحبه در وب سایت خود را. بلافاصله Prasar Bharati سوال وفاداری از PTI, تشریح پوشش خود را در منافع ملی است.

در حالی که برخی از ابتدایی درشت حس هنوز هم می تواند به طعنه از سیاستمداران خواستار ممنوعیت مواد غذایی چینی به عقب بر گردیم در برابر چین همین نمی توان گفت Prasar Bharati را غیر منطقی “ناسیونالیسم”. آنچه در آن به نظر می رسد استدلال می رود در برابر حتی flimsiest درک درستی از اخلاق روزنامه نگاری و نقش رسانه ها قرار است به بازی. و از آن جمله دلایل—Prasar Bharati چند دهه است پی در پی حکم مقدرات’ fiefdom—که آن را از دست داده است اعتبار خود را. یک دلیل وجود دارد که دیگر رسانههای عمومی مانند بی بی سی به خوبی انجام داده اند در حالی که Prasar Bharti که مدل در همان خطوط یارب بیچاره. خواهد بزرگ سیاه و سفید دیک خواسته می شود نه به مصاحبه با رهبران طالبان یا داعش, اعضای, و یا به لغو قرارداد با انگلستان خدمات سیم که انجام دهید ؟

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de