PIA توقف عملیات به اروپا پس از اتحادیه اروپا مبنی بر پرواز برای 6 ماه

اسلام آباد ژوئن 30

پاکستان رسوایی-آمار حامل ملی روز سه شنبه اعلام کرد به قطع عملیات خود به اروپا پس از اتحادیه اروپا حمل و نقل هوایی آژانس ایمنی ممنوع آن پرواز به مدت شش ماه بیش از نگرانی های ایمنی.

اتحادیه اروپا هوایی آژانس ایمنی (EASA) گفت که تعلیق را از خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) پرواز موثر خواهد بود از ژوئیه 1. اما PIA می توانید درخواست تجدید نظر در برابر آن است.

در بیانیه ای PIA گفت که تمام مسافران رزرو در آن پروازهای اروپا به بخش را باید یکی از دو گزینه خود را گسترش رزرو برای تاریخ بعد و یا دریافت کامل بازپرداخت.

آن گفت که PIA دولت بود در تماس با EASA برای کاستن از نگرانی های خود را و را لازم اقدامات اصلاحی همراه با پر کردن درخواست تجدید نظر علیه این تصمیم.

“PIA صمیمانه امیدوار است که با ترمیم و سریع اقدامات صورت گرفته توسط دولت پاکستان و, PIA, مدیریت, اولین امکان لغو این تعلیق می تواند انتظار می رود ،

اتحادیه اروپا ممنوعیت آمد و پس از حمل و نقل هوایی وزیر غلام سرور خان در یک نیروگاه اتمی به قوم خود گفت: رسانه ها در هفته گذشته که نزدیک به یک سوم از PIA خلبانان تا به حال مجوز جعلی.

او همچنین گفت: حداقل سه قفل در تاریخ اخیر از جمله آخرین on May 22, شد ناشی از سهل انگاری از خلبانان.

جهان واکنش نشان داد و در وحشت در حالی که مخالفان در پاکستان خواستار آن شدند که وزیر باید اخراج برای شستن ضرب المثلی کثیف کتانی در عمومی.

این PIA مبتنی بیش از 140 خلبانان و نوشت: به ماموریت های خارجی و بین المللی حمل و نقل هوایی ناظران که آن را برای مقابله با این مشکل اما ظاهرا همه متقاعد نشد. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de