قوانین وراثت: بدانید که چگونه برای انتقال ملک به نام خود

All these aspects require fulfillment of various legal formalities before property can be transferred. همه این جنبه ها نیاز به تحقق های مختلف تشریفات قانونی قبل از ملک را می توان منتقل شده است.

توسط Nisary M

آنچه شما امروز می تواند شخص دیگری را فردا تاکید هسته فلسفه Bhagawad گیتا. متون مذهبی از هم جدا ارث و یا عبور از میراث برای هر دو مشهود و دارایی های نامشهود یک استارک واقعیت است.

اخبار مرتبط

در جهان امروز که در آن اموال باارزش دارایی و اموال و ارث همراه با مجموعه خود را از چالش است. در اینجا این است که شکست در همه چیز شما باید بدانید در مورد اموال و ارث و حفظ آن است.

تشریفات قانونی از اموال انتقال
از دست دادن یک دوست به صورت خودکار اطمینان از ارث و یا انتقال ملک. وجود ملاحظات مختلف مانند اینکه آیا اموال خود به دست آورد و یا گذشت از نسل خواهد متوفی تعداد وارثان قانونی و غیره.

همه این جنبه ها نیاز به تحقق های مختلف تشریفات قانونی قبل از ملک را می توان منتقل شده است. حتی پس از آن, به عنوان مالک جدید ملک منتقل شود باید در نام خود را. همراه با اموال شما نیز وارث تمام بدهی مانند هر وام های برجسته و یا دولت حق مانند مالیات بر اموال ،

ارث و نوع ملک
طبیعت از اموال کلیدی است برای درک اموال ارث. یک ملک می تواند یا خود به دست آورد متوفی و یا به دست آورد از طریق جانشینی طبق هندو جانشینی قوانین. غیر هندو فرقه های مذهبی در حال حاضر به دنبال شخصی خود قوانین در این زمینه است.

در مورد هندو جانشینی ملک می آید خانواده هندو تقسیم نشده (HUF) قوانین و مقررات. برای HUF, خواص, همه وارثان قانونی یا coparceners به دست آوردن حق بر coparcenary اموال تولد. Coparcenary قوانین قابل اجرا برای هر دو اجدادی به عنوان به خوبی به عنوان خود اموال به دست آورد اگر متوفی می میرد بدون یک را برای خود اموال به دست آورد. اصلاحیه در هندو جانشینی قانون سال 1956 ساخته شده است که زنان به عنوان coparceners دادن آنها در برابر حق در همه ملک آبا و اجدادی حتی بعد از ازدواج.

عنوان انتقال
برای خود به دست آورد اموال آن مرحوم برگ را به ارث شامل برخی از تشریفات قانونی. برای یک وارث این فرآیند نیاز به ارائه گواهی مرگ کپی خواهد شد و اموال مقالات به انتقال مالکیت. در مورد چند ورثه دیگر ورثه می تواند چالش خواهد شد و اگر در بر داشت به هر گونه اختلاف است. در چنین صورتی خواهد نیاز به ثبت نام طبق قانون با کمک حقوقی مجری.

برای ملک, که در آن صاحب منقضی بدون اراده ارث تشریفات شامل خواهد شد حل و فصل سند درباره همه وارثان قانونی. فقدان اراده و بدون حل و فصل خواهد شد معنی قوانین جانشینی اعمال خواهد شد در اموال.

جهش گرفتن اموال در نام خود را در همه سوابق دولتی پست ارث. بدون تغییر عنوان مالکیت در سوابق دولتی مانند شهرداری, شرکت, شما نمی قادر خواهد بود به استفاده از ملک را برای هر وام وام مسکن قرارداد اجاره و یا فروش.

مالیات جنبه
اگر شما به ارث برده اند ملک که در آن شخص دیگری است, زندگی با احتیاط از سوء اختیار ، تحت سوء اختیار مستاجر می تواند ادعای مالکیت اگر شما ادعا می کنند ظرف 12 سال است. بنابراین طولانی قانونی و انتقال اموال در واقع ممکن است کار بر علیه شما.

همچنین در نظر گرفتن مالیات از جنبه های که با توجه به صراحت فروش اموال به ارث برده. در حالی که شما هیچ بدهی مالیاتی در زمان دستیابی به ارث اموال سود ساخته شده در فروش هستند در قبال مالیات بر سود سرمایه. برگزاری دوره در نظر گرفته شده برای چنین فروش است نه تاریخ وراثت اما تاریخ واقعی خرید ملک.

دراز مدت سود سرمایه (LTCG) بدهی مالیاتی محاسبه تفاوت نرخ خالص درآمد حاصل از فروش و تشخيص هزینه خرید از اموال به ارث برده. در حال حاضر LTCG مالیات ثابت است در 20 ٪ در حالی که در کوتاه مدت سود سرمایه مالیات محاسبه شده است به عنوان در هر مورد مالیات بر درآمد دال وارث.

با وجود زمان اندک املاک و مستغلات در بازار املاک است که بهترین در نظر گرفته شود به عنوان بلند مدت دارایی. تمام تصمیمات تنها پس از نزدیک مالی بررسی دقیق و بلند مدت برنامه ریزی مالی.

نویسنده بنیانگذار HerMoneyTalks

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>