اینها دلخراش وسایل که COVID-19 قربانیان چپ پشت

هر روز خواهرش میریام الی که در فلوریدا زندگی می کند, تا به حال به نام کوه سینا به پرس و جو در مورد برادرش که تشخیص داده شده بود با COVID-19 بعد از داشتن شده است در بیمارستان بستری مارس.

پس از مرگ او به نام الی این بیمارستان چندین بار به پرس و جو در مورد نگهداری از وسایل.

“آنها نمی تواند آنها را پیدا کنید در حالی که” الی 66 گفت.

در سراسر نیویورک کارگران در خدمات بیمار در بیمارستان ها تا به حال به شکل چه باید بکنید با هزاران نفر از تلفن های همراه, شارژر, واکر عصا سمعک, دندان مصنوعی, عینکی, لباس, کفش, کیف پول, انجیل و جواهرات در میان موارد دیگر که پشت سر گذاشته شده است توسط بیمارانی که فوت کرده اند پس از عقد قرارداد COVID-19.

یکی از بیمارستان تا به حال بسیاری از این موارد در ماه آوریل که کارکنان ذخیره آنها را در یک اتاق که قبلا شده بود مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن وسایل بيماران کانديد عمل جراحی است.

در اوایل ممکن است یکی دیگر از بیمارستان سنت برنابا بیمارستان در برانکس ذخیره شده در حدود 140 بلامعارض موارد — برخی از نگهداری در کیسه های مورد استفاده برای biohazard مواد — در یک اتاق مجاور به آن سردخانه.

“وجود دارد هیچ جایی برای نه مرده و نه ملک” گفت: Demetrius بلند, 60, مدیر امنیت در سنت برنابا که نظارت بیمارستان coronavirus مرگ و میر مدیریت طرح.

بسیاری از موارد باقی مانده اند بلامعارض در بسیاری از موارد به دلیل مقامات بیمارستان شده اند قادر به پیدا کردن نزدیک ترین خویشاوندان. به نوبه خود آنها را تبدیل به یک نمادین یادآوری از تلفن ساخته شده توسط یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 20 ، 000 نیویورکی.

زمانی که تعداد تلفات شروع به افزایش در اواسط ماه آوریل اداره تشییع جنازه کارگردانی در شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان و رئیس دفتر معاینات پزشکی با صدور دستورالعمل ترسیم بهترین شیوه برای مراقبت های بهداشتی و امکانات با خیال راحت به مدیریت اموال از بیمارانی که در اثر COVID-19.

برای مقابله با افزایش موارد بسیاری از بیمارستان ها به سرعت تنظیم اموال خود را مدیریت خدمات.

Joe Schramm helps to clean out the apartment of his friend, Rafael Eli, in New York on Jun 23, 2020. Eli died of COVID-19 in April. Christopher Gregory/The New York Times

جو شرام کمک می کند به تمیز کردن آپارتمان خود را دوست رافائل الی, در نیویورک در جون 23, 2020. الی درگذشت COVID-19 آوریل است. کریستوفر گرگوری/نیویورک تایمز

در سنت برنابا یک فرد متوفی را در موارد دیگر به همراه آنها به بیمارستان سردخانه. به جای این اقلام ذخیره شده در سردخانه را مشاهده اتاق که در آن یک تیم از سه بیمارستان, کارگران را از لیست آنها را در یک صفحه گسترده گفت: این بیمارستان امنیتی مدیر.

چندین بیمارستان از جمله سنت برنابا و NYU Langone-تیش بیمارستان در منهتن, تمدید طبیعی خود را 30 روز سیاست برای خانواده و یا دوستان برای بازیابی آیتم.

کارکنان بیمارستان اغلب صرف روز در تلاش برای قرار دادن نزدیک ترین خویشاوندان.

دزیره کانوی یک نماینده بیمار با کوه سینا که شروع کار خود را در ماه ژانویه بود و هنوز در آموزش زمانی که این بیماری همه گیر آمار گفت: تیم او بود از ساختن بسیاری از تماس های تلفنی در این شهر مرگ افزایش است که این گروه تا به حال به خود به گسترش روز هفته ساعت باقی می ماند و باز در طول تعطیلات آخر هفته.

“شغل شد, من می خواهم بگویم خیلی بزرگتر از من انتظار می رود,” کانوی, 25, گفت:.

Downstate SUNY مرکز پزشکی در مواجهه با چالش ها در ردیابی کردن بيماران دوستان و یا بستگان. اغلب بیماران در بیمارستان وارد در یک آمبولانس و با هیچ شخصی و اسناد و مدارک یا اطلاعات مربوط به خود را بعد از قوم و خویش گفت: سحر kevin koch-واکر دانشیار معاون ارتباطات و بازاریابی است.

“گاهی اوقات ما تا به حال بسیار محدود اطلاعات” kevin koch-واکر گفت.

هنگامی که بستگان یافت شد برنامه ریزی قرار ملاقات برای خانواده ها برای بازیابی عزیزان خود’ وسایل نیز مطرح شده یک چالش است. بسیاری مانند الی مجاز به بازدید از بیمارستان و نمی خواهید به مجموعه ای وجود دارد به دلیل ترس از ابتلا به این ویروس چندین کارکنان مراقبت های بهداشتی در بیمارستان های مختلف گفت. دیگران هنوز هم عزاداری آماده بودند به جمع آوری آیتم های سمت چپ توسط عزیزان.

در یکی از سخت ترین ضربه امکانات ملکه بیمارستان یک عضو از نیویورک بهداشت + بیمارستان شهر بیمارستان عمومی شبکه اضطراری کارکنان مدیریت ملاقات بستگان متوفی در خارج به دلایل ایمنی گفت: Marzya Sdrewski که نظارت دفتر اموال. یک بسته حاوی بستگان وسایل نیز شامل دست زدن به دستورالعمل ماسک صورت و دستکش و دست sanitiser.

اما برای کارگران تلاش فراتر رفت و مرتب سازی از طریق هزاران نفر از کیسه قرار دادن صدها تماس تلفنی و برنامه ریزی تحویل و یا وانت. آنها قابل درک است که موارد انجام شده ارزش احساسی.

“که آخرین چیزی که آنها پوشیده بودند و قبل از آنها رفت و به بیمارستان” گفت: Jo-Ann دلگادو سرپرست روابط بیمار در NYU Langone-تیش بیمارستان.

مردی که با مادر, درگذشت ملکه بیمارستان با عجله به انتخاب کنید تا باد آن موجود ارزشمند locket در آستین خود را.

مردی که پدر خود را از دست at NYU Langone-تیش بیمارستان آمدیم که یک کارگر به او گفتم آنها را به ایمیل او پدرش tefillin یک جفت گوشواره چرم سیاه و سفید جعبه با تسمه چرم که در اطراف بازو که یهودی بزرگسالان به خصوص ارتدوکس مردان, استفاده از در هنگام نماز صبح.

یک زن در یک خانه سالمندان که باید از این فرصت برای خداحافظی به مادرش قبل از او درگذشت در سنت برنابا خواسته بیمارستان اعزام به پست الکترونیکی او باد و کیف و لباس های دیگر مادرش را پشت سر گذاشته بود.

“او گفت که این آخرین چیزی است که مادر او را به حال فرسوده” جیمز Andino, دانشیار, مدیر امنیت و سردخانه مدیر در سنت برنابا گفت: از ژاکت.

حدود یک هفته پس از الی آخر به نام بیمارستان برای پیگیری آن موارد او یک تماس از یک نماینده بیمار که گفت: رافائل الی این وسایل شده بود واقع شده است. میریام الی بود که قادر به سفر به نیویورک از فلوریدا مجاز جو شرام برادر او بهترین دوست و شریک کسب و کار زندگی می کند که در لانگ آیلند به جمع آوری آنها.

A photo provided by Joe Schramm shows him at right with his friend Rafael Eli in Northport, NY, on Jul 4, 2019. Eli died of COVID-19 in April. Joe Schramm via The New York Times

عکس های ارائه شده توسط جو شرام او نشان می دهد که در سمت راست با دوست خود رافائل الی در نورثپورت, NY on Jul 4, 2019. الی درگذشت COVID-19 آوریل است. جو شرام از طریق نیویورک تایمز

شرام شده بود یکی از افراد رافائل الی به نام مارس 29 دقیقه قبل از قرار دادن در دستگاه تنفس مصنوعی به او بگویید که به گفته پزشکان او بود احتمال دارد به مرگ از ویروس; در حال رفتن به یک خود را آخرین شانس. او خواستار به خداحافظی.

پس از چندین تماس در تلاش برای برنامه ریزی یک زمان را انتخاب کنید تا خود را در وسایل شرام گفته شد توسط یک عضو از بیمارستان تیم امنیتی است که می تواند آنها را پیدا کنید.

با بسیاری از مرگ و میر پیگیری از بيماران وسایل به آنها منتقل بین واحدهای شد بسیار دشوار است گفت: کانوی بیمار نماینده در کوه سینا.

اما در نهایت در بیمارستان یافت اقلام است.

در یک بعد از ظهر در یک پیک با پوشیدن یک ماسک و دستکش و وارد شرام را ارائه تسلیت خود را و با دقت در جعبه قرار داده شده در جلوی خانه.

“من از لحاظ عاطفی تحت تاثیر قرار در راه است که من از انتظار نیست” شرام, 66, گفت:.

پیک دستور او را به صبر و هفت روز برای باز کردن کیسه بزرگ از اقلام و برای انجام این کار در خارج از خانه خود را.

در یک بعدازظهر آفتابی شرام باز کیسه. در داخل او در بر داشت خود را با بهترین دوستان لباس و یک جفت کفش آدیداس کوله پشتی در مورد ارزش یک هفته کلیه دارو دو کتاب (یک کپی از “هنر معنوی” توسط جوئل زرگر و “خانه ای از طلا” توسط Natasha Solomons) یک خالی تلفن همراه, نیروی دریایی آبی مسواک و یک لوله خمیر دندان. در صفحه 46 از زرگر کتاب الی تا به حال دور این جمله: “به خدا پر کردن ذهن خود را.”

داخل یکی دیگر از کوچک کیسه های پلاستیکی شرام در بر داشت الی اعتباری کارت کلید های استفاده نشده بلیط برای “72 مایل به رفتن” در میدان تئاتر گواهینامه رانندگی خود را و $63 نقدی. او همچنین لینک های کاف در داخل یک بسته فانی.

بازیابی دوست, وسایل گذشته بود و تنها کمی از الی که شرام می تواند نگه دارید, او گفت:.

او قصد دارد برای حفظ سرعت باد و تلفن خواهد شد و کاف لینک کلیک کنید. برخی از موارد دیگر از جمله گواهینامه رانندگی و بلیط در حال نشستن در یک کشو.

“من فقط می خواستم به لمس کمی از آنچه که او در پایان” شرام گفت. “این تنها چیزی که من می تواند آویزان بر روی.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de