ایالات آتش سوزی در بیمارستان: بالا دستور دادگاه حل و فصل بیش از خسارت

عدالت M Enayetur رحیم در دوشنبه موکول دادرسی تا Jul 13 و خواسته بیمارستان خصوصی برای رسیدن به حل و فصل و سپس پس از شنیدن سه حکم دادخواست آنلاین.

قاضی همچنین دستور داد که پلیس برای پایان رسیدگی به یک مورد در برابر ایالات مقامات و سلامت کارگران به اتهام سهل انگاری منجر به مرگ بیماران است.

Rajdhani Unnayan Kartripakkha یا Rajuk آتش نشانی سرویس و دفاع مدنی پلیس و بیمارستان ارائه گزارش جداگانه در این حادثه به دادگاه.

معاون دادستان کل Amit Talukder گفت: bdnews24.com تمام گزارشات به جز بیمارستان, یک, یافت سهل انگاری خود را در این حادثه.

اما Mostafizur رحمان خان وکیل ایران گفت: این بیمارستان می تواند اجازه به صورت جداگانه واحد جداسازی و جایگزینی منقضی شده آتش نشانی با توجه به همه گیر.

“و دوربین های مدار بسته فیلم نشان داد آتش حادثه رخ داده است بیش از حداکثر دو دقیقه. پس از آن بود که چیزی جز یک حادثه,” او اضافه شده و امید آنها خواهد بود قادر به رسیدن به یک راه حل با خانواده های قربانیان.

Fouzia Akter از ریاض Ul علم یکی از قربانیان پرونده حکم به دنبال درخواست Tk 150 میلیون دلار غرامت از بیمارستان است.

حسن MS Azim وکیل برای Fouzia گفت: ایران تا به حال ارائه شده او در بیمارستان و فرزند خود را از تحصیل در یک مدرسه.

“این بسیار غیر انسانی است. چگونه می توانید از آن بود که آنها او را کشته و در حال حاضر ارائه یک کار وجود دارد؟”

دیگر قربانیان کشنده آتش شد ورنون آنتونی پل, Md, Mahbub, Md منیر حسین و Khodaja بگوم. سه نفر از آنها COVID-19 بيمار در حالی که دو نفر دیگر تا به حال علائم.

آتش در شب مارس 27 سوخته پایین چادر-مانند coronavirus واحد از بیمارستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>