تا کنگره اقلیت همراه رئیس Shahnawaz علم دستگیر و برای نقش در خشونت در ضد کا هم بزنید

اوتار پرادش: UPCC اقلیت همراه رئیس Shahnawaz علم دستگیر شد.

اوتار پرادش کنگره رئیس جمهور Ajay Kumar Lallu, مقننه رهبر حزب Aradhana Mishra و چند حزب کارگران بازداشت شده بودند روز سه شنبه در حالی که اعتراض به دستگیری این حزب اقلیت همراه رئیس.

Lallu و میشرا, همراه با تعدادی از حزب کارگران متوقف شد در خارج از حزب در بازار و خیابان منطقه زمانی که آنها در تلاش بودند به حرکت به جلو در اعتراض به دستگیری تا کنگره اقلیت همراه رئیس Shahnawaz علم در ارتباط با یک مورد خشونت در طول یک ضد کا هم بزنید در ماه دسامبر سال گذشته است.

اخبار مرتبط

معترضان شعار دادند متهم وزیر یوگی Adityanath با استفاده از پلیس هر زمان که او “ترس”. “Jab jab یوگی darta hain پلیس ko aagey karta hain” یک شعار گفت.

“هر دو Lallu و میشرا, همراه با تعدادی از کارگران قرار شد در یک اتوبوس توسط پلیس گرفته شده و به محیط زیست باغ” ارشد رهبر حزب گفت: اینجا.

“علم دستگیر شد از Hazratganj منطقه در شب دوشنبه در ارتباط با FIR ثبت نام در Hazratganj ایستگاه پلیس در ارتباط با اعتراض های خشونت آمیز در طول یک ضد کا اضطراب در 19 دسامبر سال گذشته است. علم را در محل پیدا شد خشونت نقطه” یک مقام ارشد پلیس گفت:.

پس از دستگیری Lallu, Mishra و دیگر حزب کارگران رسیده بود Hazratganj ایستگاه پلیس در شب دوشنبه. هنگامی که برخی از حزب کارگران شروع به فریاد شعار پلیس با توسل به lathicharge. کنگره کارگر شناسایی شده به عنوان Shivam Tripathi, و تن دیگر زخمی شدند.

Lallu گفت: حزب خود را شروع تحریک به اعتراض علم را بازداشت. “اگر بالا بردن صدا در برابر غیر دموکراتیک گام دولت اشتباه است ما ادامه خواهد داد به انجام این کار و بالا بردن صدای انسان معمولی,” او اضافه شده است.

او گفت: دولت “تلاش برای حل و فصل سیاسی نمرات و راه است که در آن علم برداشت شد توسط پلیس بدون هیچ گونه اطلاع زمینه صادر کند”.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de