ما برنامه ریزی برای افزایش 6000 تومان-8,000 کرور در FY21: Canara Bank, MD, مدیر عامل LV Prabhakar

n NPA accounts, too, we have made sufficient provisioning and in Q4, Rs 4,875 crore is our NPAs.n NPA حساب های بیش از حد ما را ساخته اند کافی تأمین و در Q4, Rs 4,875 کرور ما است NPAs.

با توجه به خواسته های Covid سناریو و امکان انتخاب کنید تا در وام رشد Canara Bank را به دنبال تصویب هیئت مدیره به منظور بالا بردن تا 8,000 تومان کرور روپیه در FY21 MD و مدیر عامل شرکت LV Prabhakar گفت: FE را Shritama بوز در مصاحبه. این بانک 17 درصد از آن وام کتاب تحت توقف او اضافه شده است. ویرایش گزیده ای:

چه دلیل برای از دست دادن گسترش در Q4?
قبل از پاسخ من است که من باید با توجه به پارامترهای دیگر. ما همچنین بهبود از کتبی کردن حساب Rs 1,470 کرور روپیه است که نزدیک به 13 درصد بالاتر است. جدای از آن, CRAR (سرمایه به خطر وزن دارایی نسبت) حفظ شده است در 13.65% و ناخالص NPAs (دارایی های غیر نمایشی) آورده شده است توسط 62 اساس امتیاز به 8.21%. PCR افزایش یافته 773 bps به 75.86%.

اخبار مرتبط

این ارتباط برای از دست دادن. در این زمان ما کافی برای تأمین همه انتظار خطرات. اگر شما من را ببینید, کارکنان, هزینه ها, من اضافی ارائه حدود 1,100 تومان کرور. اگر شما من را ببینید NPA تأمین ما را کنار بگذارند در مورد Rs 11,596 کرور روپیه در سال و در سه ماهه ما را ساخته اند در مورد 5,300 تومان کرور. در اینجا هم وجود دارد و انشعاب. برای این هماهنگ — به دلیل سندیکای بانک است با هم ادغام شدند با ما — ما را ساخته اند 340 تومان کرور روپیه اضافی تأمین. جدای از آن ما اعلام دیوان مالی مسکن به عنوان تقلب در سه ماهه جاری است که Q1FY21. ما گرفته اند تاثیر در Q4FY20 است که حدود 497 تومان کرور روپیه اضافی مقررات. در NPA حساب های بیش از حد ما را ساخته اند کافی تأمین و در Q4, Rs 4,875 کرور ما است NPAs. اگر شما تمام این شما می توانید کل مبلغ انتقال به حساب تأمین. ما این را انجام داده اند چرا که در Covid سناریو ما می خواهیم به ما ترازنامه قوی است. بنابراین هر جا که ما می توانیم, ما باید فعالانه ساخته شده تأمین. به طور همزمان ما مراقبت گرفته اند که ما CRAR را تحت تاثیر قرار.

از آنجا که ترازنامه به تقویت میان Covid سناریو آیا شما برنامه ریزی برای افزایش سرمایه ؟
در اولین ماه از Q2 ما یک جلسه هیئت مدیره که در آن ما در حال برنامه ریزی برای دریافت تایید برای 6000 تومان-8,000 کرور سرمایه است. همانطور که در حال حاضر ما نسبت های سرمایه کافی هستند. به منظور عامل در رشد و هر احتمالی اثر (از Covid) ما در حال برنامه ریزی برای رفتن برای افزایش سرمایه. این مطرح خواهد شد در Q3 یا Q4 از FY21 در قالب QIP (واجد شرایط نهادی قرار دادن) و یا شاید در من (اضافی ردیف من) اوراق قرضه وجود دارد خطر وجود دارد چرا که در حال حاضر هیچ کس می خواهد برای عضویت در-من اوراق قرضه پس از برخی از مشکلات با بانک دیگر — و یا ما می تواند برای برخی از نوع ردیف دوم موضوع است. در ماه مارس سال 2020 ما مطرح 3,000 تومان کرور روپیه در 7.12 درصد در ردیف دوم دسته.

چه درصدی از وام گیرندگان خود را availed از توقف ؟
از نظر تعداد وام گیرندگان آن است که 19 درصد و از نظر مبلغ آن است که 17 درصد. در ابتدا ما داده بود و آن را در سراسر هیئت مدیره. پس از آن ما بودند در تماس با آنها در مورد تاخیر و مزایای بازپرداخت. برخی از مردم ترجیح داده اند به پرداخت. اگر شما MSME (میکرو, شرکت های کوچک و متوسط) بخش حدود 38 درصد از مردم تصمیم گرفتند برای آن در حالی که در خرده فروشی آن است که تنها 5 درصد است. برخی از آنها وام مسکن و چند خودرو وام.

ارزیابی شما از کیفیت دارایی ها تاثیر Covid-19?
در اینجا من می خواهم به ذکر است دو چهره است. یکی SMA2 (ذکر ویژه حساب-2) در 2,500 تومان کرور روپیه یا حدود 0.5% ما کتاب است. نکته دوم این است که مقدار کامل (در مهلت قانونی) حدود 1,800 تومان کرور روپیه است که ما در حال حاضر ساخته شده Rs 94-کرور مقررات. برای یک بانک از ترازنامه اندازه این مقدار را به یک موضوع است.

با توجه به این که عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد متوقف شده است برای یک سال, چگونه شما در حال نزدیک شدن به بازیابی قطعه ؟
هر چه تاخیر در دسترس است در حال رفتن به برای حساب که به کوتاهی پس از 25 مارس. قبل از آن موارد است که می تواند گرفته شده رو به جلو است. ما می توانید صبر کنید برای منابع جدید برای یک سال به دلیل Covid. ما انتظار داریم که در مورد ” 3,700 کرور خواهد بود بهبود از NCLT در FY21. اصلی حساب می رود (به شود) توسط بوشان قدرت و جراحی.

زمانی که شما انتظار بهبود تقاضا و پا زدن ؟
با طرح های خاص است که, Canara Covid پشتیبانی و 100% دولت تضمین شده در اورژانس خط اعتباری در سه ماه گذشته ما در حال حاضر پرداخت در مورد Rs 91,600 کرور. در FY21 من دیدن رشد ما اعم حدود 7-8%. وجود دارد قطعا تقاضا از خرده فروشی مسکن و وام خودرو. با تمام پشتیبانی که MSMEs در حال گرفتن وجود دارد باید کشش وجود دارد بیش از حد. NBFCs (غیر بانکی شرکت های مالی) همیشه نیاز به پول زیرا آنها سرمایه گذاری بیشتر است. به عنوان به زودی به عنوان زیرساخت طرف میدارد و من فکر می کنم وجود خواهد داشت تقاضا از شرکت ها نیز هست.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de