پول شما: نگه داشتن دین و ایمان در حقوق صاحبان سهام: همچنان به سرمایه گذاری از طریق SIP

As every goal comes with its own cost, prudent financial planning is important for achieving the goal.به عنوان هر هدف می آید با خود هزینه محتاطانه برنامه ریزی مالی مهم است که برای دستیابی به این هدف است.

توسط راوی Gopalakrishnan

هر هدف و هر رویایی شما باید یک تاریخ قطعی و یک برنامه مالی برای دستیابی به همان. سرمایه گذاری در بازارهای سهام از طریق برنامه سرمایه گذاری سیستماتیک (SIP) بیش از یک مدت زمان طولانی است که توصیه می شود راه حل برای کمک به شما در تحقق بخشیدن به رویاهای خود و اهداف مالی. همه ما باید اهداف خاص است که ما برای رسیدن به هدف در مراحل مختلف زندگی ما مانند خرید یک ماشین بر روی یک بین المللی تعطیلات و یا خرید رویای ما خانه.

اخبار مرتبط

به عنوان هر هدف می آید با خود هزینه محتاطانه برنامه ریزی مالی مهم است که برای دستیابی به این هدف است. حتی اگر هدف شما این است که ایجاد یک جسم بیش از یک مدت زمان طولانی پایدار جرعه سرمایه گذاری ممکن است کمک به شما در ایجاد این جسم. SIP است که واقعا یکی از ابزار برای طولانی مدت ایجاد ثروت.

این Covid-19 همه گیر شده است عمیقا تحت تاثیر احساسات سرمایه گذار در سراسر جهان است. نسبت به قطع, جرعه به جرعه به رکورد 81% در ماه مه سال 2020 با توجه به داده ها از انجمن از وجوه متقابل در هند (AMFI). برابر مجموع 6.5 لاخ جرعه قطع در اطراف 8.1 لاخ جدید جرعه ثبت شد. این نشان می دهد که سرمایه گذاران در حال نگه داشتن ایمان خود را در جرعه به عنوان یکی از قابل اعتماد و مستمر گزینه های سرمایه گذاری.

آنچه شما باید انجام دهید در این زمان به چالش کشیدن?

در این شرایط بازار فرار رسوب Covid-19 همه گیر را تحت تاثیر بازارهای سهام در سراسر جهان از جمله بازارهای هند. در این روزهای سخت اولین سوالی است که می آید به یک جرعه سرمایه گذار ذهن “من باید ادامه مکث و یا به طور کامل متوقف کند من جرعه?” همانطور که شما آگاه هستند, برخی نوسانات بخشی از هر بازار است و این نوسانات که به شما می دهد یک فرصت برای کاهش هزینه خرید و سرمایه گذاری با روپیه هزینه به طور متوسط; که در آن واحد بیشتر از یک خاص صندوق خریداری شده در پایین تر از سطح بازار است.

در حالی که ما کاملا درک خود را توجیه نگرانی در مورد آینده سهام خود را سرمایه گذاری در پی جاری Covid-19 همه گیر توصیه می کنیم در برابر هر گونه زانو حرکت تند و سریع واکنش با احترام به خود را جرعه سرمایه گذاری است. مگر اینکه شرایط مالی خود را به شدت تغییر کرده توصیه می کنیم که شما چوب به استراتژی سرمایه گذاری خود را حتی در این زمان نامشخص است.

گزینه های در دسترس
تصمیم خود را از متوقف کردن خود را SIP در این زمان به چالش کشیدن خود را نشان دهنده بلوغ به عنوان یک سرمایه گذار و ممکن است کمک در دستیابی به اهداف و رویاهای خود را. به جای توقف خود را جرعه توصیه می کنیم در ادامه آن را با هر یک از تغییرات زیر:

  • کاهش جرعه مقدار هر دوباره وضعیت جریان نقدی
  • تغییر خود را پرداخت فرکانس از ماهنامه به فصلنامه

در یک وضعیت که در آن شما احساس می کنید که انحراف سرمایه گذاری وجوه خود را به سمت جرعه اقساط برای سه ماه آینده ممکن نخواهد بود ما نشان می دهد که شما به طور موقت توقف خود را SIP و ادامه آن را بعد از آن به عنوان وضعیت مالی را بهبود می بخشد. اقامت سرمایه گذاری در این زمان کمک خواهد کرد که شما را به شرکت در این حرکت صعودی که بازار به تدریج شروع دوره نقاهت.

ما اعتقاد داریم اهداف خود را باید تغییر دهید و با تغییر در وضعیت بازار است. ما انتظار داریم که بازار فعلی سناریو برای بهبود در آینده دو-سه چهارم و هر دو زندگی و اقتصاد را به آرامی شروع به برگشت به حالت عادی. در این زمان به چالش کشیدن این امر می تواند عاقلانه برای حفظ سرمایه گذاری خود را حفظ ایمان و همچنان به سرمایه گذاری از طریق جرعه.

نویسنده سر سهام اصلی مدیریت دارایی Pvt با مسئولیت محدود

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>