بنگلادش سوابق دو سوم از 150,000 COVID-19 مورد در ماه ژوئن

تا صبح روز چهارشنبه دولت گزارش 149,258 COVID-19 بيمار از جمله 99,720 یا 66.81 درصد از Jun Jul 1 به 1.

پس از اولین موارد شناسایی شده در Mar 8, بنگلادش گزارش شده 1,888 مرگ و میر ناشی از این بیماری 1,216 از آنها در گذشته یک ماه. قربانیان در ماه هستند 64.41 درصد از کل مرگ و میر.

در 13 روز از تشخیص اولین مورد دولت تایید 54 COVID-19 بيمار و تعداد عبور 8,000 در ماه آینده. تا Jun 1, تعداد افراد آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در بنگلادش بود 49,538.

اولین مرگ گزارش شده در Mar 18. تلفات افزایش یافت و به شش بعدی 13 روز و رسید به 672 در دو ماه آینده.

کارشناسان هشدار داده اند که coronavirus caseload خواهد مارپیچی به عنوان دولت به پایان رسید دو ماه مستند در 31 مه و کاهش محدودیت ها به تدریج.

بازدید کنندگان اویختن در Hatirjheel در داکا در میان شیوع کروناویروس. عکس: محمود علی Ovi

“تعدادی از عفونت ممکن است با افزایش دیگر 100,000 در 15 روز آینده اگر این رای در ادامه گفت:” دکتر بود-نظیر احمد سابق مدیر کل خدمات بهداشتی و درمانی.

“در آن زمان یک ماه به رکورد 100,000 موارد است. ما ممکن است 200,000 موارد این ماه,” او گفت:.

این بیماری مسری متخصص اظهار تاسف از عدم تلاش برای به اجرا درآوردن منطقه-حکیم مستندات برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“ما موفق تجربی مستند اما چه خواهد بود در نتیجه اگر ما نمی یاد از این آزمایش؟”

بنگلادش در حال حاضر 17 در میان کشورهای بیشتر تحت تاثیر این بیماری است.

“ما پیش افتادن از یک کشور دیگر در یک یا دو روز. ما نمی توانست در این موقعیت به حال ما اجرا اقدامات لازم برای کنترل شیوع این بیماری به درستی” دکتر بود-Nazir گفت.

یکی دیگر از بهداشت عمومی کارشناس Dr Mushtuq حسین معتقد است این بی تفاوتی عمومی نسبت به سلامت پروتکل برای جلوگیری از عفونت است و با توجه به افزایش coronavirus موارد و مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

پزشکی کارشناس ثبت اطلاعات بیمار قبل از جمع آوری COVID-19 نمونه در دولت Unani و آیورودا پزشکی دانشگاه و بیمارستان در داکا Mirpur. عکس: آصف محمود Ove

“مردم نمی پوشیدن ماسک. و زمانی که آنها با پوشیدن ماسک های آنها در حال باز کردن پوشش در حالی که صحبت کردن و یا نگه داشتن آن را در خود چانه بسیاری از زمان,” او گفت:.

چنین شیوه اجازه می دهد این ویروس برای حمله به افراد آسیب پذیر مانند سالمندان که منجر به مرگ و میر به افزایش به طور پیوسته گفت: Dr Mushtuq سابق افسر ارشد علمی دولت کنترل بیماری آژانس IEDCR.

او پیشنهاد کرد اجرای مستندات در تمام مناطق با بسیاری از عفونت و مرگ و مير در یک زمان برای کنترل شیوع.

شناسایی و جداسازی COVID-19 بیماران به درستی نیز کمک خواهد کرد که نگه داشتن نرخ تحت کنترل او گفت:.

“ما در حال انجام آزمایشات بر روی افرادی که در حال آمدن به جلو به نمونه اما ما نیاز به رفتن درب به درب برای پیدا کردن بيماران مشکوک و آنها را منزوی و حتی اگر ما نمی توانیم ترتیب آزمون برای آنها” Mushtuq گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de