بایدن می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن ‘تسلیم’ به کروناویروس در تاول سخنرانی

بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد گذاشته یک به روز رسانی برنامه به آدرس این بیماری همه گیر به عنوان موارد ظهور در بسیاری از کشورهای. او را متهم به تهمت داشتن “تسلیم” به ویروس. و ایشان بر اهمیت پوشیدن ماسک از آن چیزی که رئیس جمهور است و حاضر به انجام گفت: “شما باید یک تعهد اخلاقی.”

از یک تریبون در یک دبیرستان دخترانه در ویلمینگتون flanked توسط دو teleprompters و در مقابل پرچم آمریکا بایدن محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در 20 دقیقه سخنرانی که متمرکز بر coronavirus. سپس او در زمان پرسش خبرنگاران برای حدود نیم ساعت. تاول نقد او از مغلوب ساختن پیشی جستن میرسد وسعت ریاست جمهوری دست زدن و حال کردن در مسائل داخلی و خارجی و همچنین به عنوان مثال و به تن مغلوب ساختن پیشی جستن تعیین کرده بود.

“رئیس جمهور ایران در مورد شما می دانید مردانگی و شما می دانید, و قوی, و شما نمی نیاز به ماسک,” او گفت:. “من فکر می کنم ما باید برای شروع جذاب به سمت بهتر از طبیعت بشر با اشاره به این که که ماسک است که خیلی برای محافظت از من است.”

“آن را برای محافظت از افراد دیگر,” او اضافه شده است. “و آن را به نام میهن پرستی. آن را به نام مسئولیت است.” رئیس جمهور بایدن گفت: “قرار می دهد همه چیز در نظر او.”

قبل از سخنرانی بایدن, کمپین منتشر شد به روز رسانی برنامه ریزی برای مبارزه با کروناویروس توجه به “شرایط فعلی ما به عنوان یک نتیجه از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مداوم شکست.”

این طرح گفت که “چند دقیقه پس از او اعلام کرد که برنده انتخابات” بایدن تماس بگیرید Dr S Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, و درخواست او را برای کار بایدن فقط به عنوان او کار می کرد برای روسای جمهور گذشته.

“دکتر Fauci خواهد شد دسترسی کامل به دفتر بیضی شکل و بدون سانسور پلت فرم به صحبت می کنند به طور مستقیم به مردم آمریکا — آیا ارائه اخبار خوب یا بد” این طرح گفت.

طرح مسائلی مانند بهبود تست و ردیابی و تامین تجهیزات حفاظت فردی در حال توسعه یک واکسن و بازگشایی اقتصاد است. در سخنان بایدن را تشویق رئیس جمهور “به اتخاذ این طرح را در تمامیت آن.”

بایدن معاون سابق رئیس جمهور ساخته شده است که تنها به صورت پراکنده در فرد ظاهر پس از همه گیر طرح میتوانست آمریکایی’ روزمره و مبارزات انتخاباتی خود است و خودداری از برگزاری تظاهرات با جمعیت زیادی که به طور معمول یک جزء اصلی از مبارزات انتخاباتی.

در روز سه شنبه بایدن توصیف وضعیت کنونی به عنوان “غیر معمول ترین کمپین من فکر می کنم در تاریخ مدرن است.” او گفت که او نمی خواهد به برگزاری تظاهرات با عنوان همه گیر خروشان — کنتراست با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من قصد دارم به دنبال اسناد سفارشات نه فقط برای من بلکه برای کشور می شود.”

“طنز این است که من فکر می کنم ما احتمالا برقراری ارتباط به طور مستقیم در جزئیات با مردم بیشتر از ما که در غیر این صورت,” او اضافه شده توصیف بسیاری از مجازی ظاهر و قوی خود را با استناد به نظرسنجی شماره. “اما من بسیار به جای انجام آن در فرد است.”

در طول چند ماه گذشته بایدن بارها مورد انتقاد قرار مغلوب ساختن پیشی جستن بر پاسخ به کروناویروس و در این ماه او گذاشته هشت-بخش برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد است.

از روز شنبه بیش از 126,000 مردم مرده بود از این ویروس در ایالات متحده به تنهایی و بیش از 2.6 میلیون نفر در سراسر کشور به حال آلوده شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و قاطعانه در دفاع از خود دست زدن به همه گیر است و در زمان های مختلف ادعا کرد که این ویروس را محو و سنبله در موارد ناشی از افزایش تست. او و دولت او را اصرار بر بازگشایی اقتصاد به سرعت در حال, حتی در حالی که نگرانی ها در مورد گسترش ویروسی تداوم داشته باشند.

و افزایش موارد در هفته های اخیر در ایالات فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا را مجبور کرده است تا رهبران سیاسی این کشورها به توقف خود را reopenings و کسب و کار مانند میله که قبلا مجاز به راه اندازی مجدد عملیات.

“ایالت مستندات است که بسیاری از آمریکایی ها زندگی در زیر برای سال در نظر گرفته شده بودند به ما خرید زمان برای رسیدن ما با هم عمل می کنند” بایدن گفت: در سخنرانی خود. “به جای استفاده از این زمان برای آماده سازی خودمان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حیف و میل آن است.”

بایدن خطاب به رئیس جمهور گفت که آمریکایی ها تا به حال ساخته نشده فداکاری “بنابراین شما می توانید چشم پوشی از علم و به نوبه خود مسئول مراحل مانند پوشیدن ماسک به یک بیانیه سیاسی.” بایدن هفته گذشته گفت که اگر او رئیس جمهور بود ، او با استفاده از اقتدار خود را به نیاز مردم به پوشیدن ماسک ،

“ما کاملا نیاز به یک پیام روشن از بالای ما دولت فدرال است که هر کس نیاز به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی,” او گفت:. “دوره است.”

بایدن با انتقاد از رئیس جمهور بود به سختی محدود به کوروناویروس.

او هزینههای رئیس جمهور بیش از گزارش که روسیه تا به حال مخفیانه ارائه شده نعمت برای کشتن ما و نیروهای ائتلاف در افغانستان گفت که قانونگذاران باید “تقاضا حقایق است.”

او گفت: تهمت باید جمع مقامات به کار کردن هر گونه اختلاف در هوش آماده دولت برای پاسخگویی در صورت نیاز و به نام ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به او هشدار می دهند که “اگر هر یک از این درست است” وجود دارد خواهد بود یک “مشکل بزرگ است.”

بایدن گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن: “ایده این است که به نحوی او را نمی دانند و یا نمی که در جریان آن یک dereliction وظیفه در صورتی که مورد است. و اگر او دادهایم و هیچ چیز انجام شد در مورد این که dereliction وظیفه.”

بایدن تصریح کرد او انتظار می رود به نام همسر در حال اجرا در اوایل ماه اوت است. پرسید: اگر او شروع به آماده شدن برای بحث در برابر تهمت بایدن گفت: “من به سختی می تواند صبر کنید.” و به او پیشنهاد یک, اعتماد به نفس, rejoinder به حملات از مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را بیش از بایدن را ظرفیت ذهنی.

“من به سختی می تواند صبر کنید برای مقایسه من شناختی توانایی شناختی توانایی مرد من در حال اجرا در برابر” او گفت:.

بایدن نیز خواسته مورد نظر خود را در از بین بردن مجسمه ها و نام های از چهره های تاریخی که بیان نژادپرستانه ایده ها و احساسات.

او به خود جلب کرد تفاوت بین ارقام از جمله جورج واشنگتن و توماس جفرسون — هر دو رئیس جمهور آمریکا که متعلق به بردگان — و کسانی که مرتکب “خیانت” و “تلاش برای خراب کردن یک اتحادیه برای حفظ بردگی است.”

او گفت: مؤتلفه بناهای برای مثال “تعلق ندارند در اماکن عمومی.” اما دیگر آثار و مجسمه مانند Jefferson Memorial, خدمت بیشتر به عنوان “اذکار” او گفت:, و باید از آن محافظت شود.

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>