محدودیت در واردات از چین به آمار گوشی های هوشمند تولید

After the lockdown was lifted last month, there was a good demand for Chinese smartphones, primarily due to the cost factor.پس از مستند برداشته شد در ماه گذشته به وجود آمده خوب تقاضا برای گوشی های هوشمند چینی در درجه اول با توجه به هزینه های عامل.

چندین چینی گوشی های هوشمند شرکت های خیره توقف تولید در امکانات تولید خود را در کشور به عنوان محدودیت در واردات از چین نهفته اند تامین قطعات. به گفته منابع صنعت بسیاری از واحد های در حال کار در یک با ظرفیت تولید 20 درصد و بیش از حد خواهد آمد به توقف در چند روز آینده اگر جزء حمل و نقل پاک نمی شود در اسرع وقت. این وضعیت است که بد نیست برای غیر چینی برندها مانند اپل و سامسونگ به عنوان محموله های خود را در حال پاک در بنادر.

رو به رشد ضد چین و احساسات در میان خریداران گوشی های هوشمند است که ساخت بدتر. چند خرده فروشان در سراسر کشور گفت: در مالی است که بیان آنها از دیدن تعداد بیشتری از مردم درخواست برای غیر گوشی های چینی و با ممنوعیت 59 چینی برنامه های تقاضا را بیشتر پایین.

اخبار مرتبط

“بعد از مستند برداشته شد در ماه گذشته به وجود آمده خوب تقاضا برای گوشی های هوشمند چینی در درجه اول با توجه به هزینه های عامل. اما در طول هفته گذشته مردم درخواست برای غیر گوشی های چینی. این برای اولین بار پس از مستند است که ما قادر به پاک کردن موجودی از مارک های چینی” یک دهلی نو-بر اساس خرده فروش گفت: FE.

نمایش داده شد و فرستاده شده به Xiaomi, Vivo, Oppo و Realme بدون جواب باقی مانده تا زمان رفتن به را فشار دهید.

هند تلفن همراه و الکترونیک انجمن (ICEA) در هفته گذشته نوشته شده است به دولت به دنبال استثنا از 100% بازرسی در بنادر چین کالاهای وارداتی برای دسته خاصی مانند تولید و بحرانی در زنجیره تامین قطعات. این انجمن که تعداد سیب, Vivo, Oppo Foxconn گدازه به عنوان اعضای آن گفت: دولت که این صنعت در حال حاضر از دست 40,000 تومان کرور روپیه ارزش تولید در سه ماه.

بیش از 70 درصد از بازار تلفن همراه در هند است که توسط شرکت های چینی که واردات 100 درصد از قطعات خود را از کشور همسایه. حتی غیر چینی از شرکت هایی مانند اپل و سامسونگ واردات برخی قطعات از چین است. با توجه به دولت وجود دارد بیش از 200 گوشی تلفن همراه, امکانات تولید در هند و تولید گوشی های تلفن همراه در 2018-19 رسیده بود 29 کرور واحد تومان ارزش 1.70 لاخ کرور.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>