مکرر زمین لرزه در دهلی نو: URJA ارائه می دهد پشتیبانی برای نظارت بر اجرای سازه ایمنی

URJA president Atul Goyal said Delhi falls in seismic zone IV - a very high-risk zone.URJA جمهور Atul Goyal گفت: دهلی نو می افتد در seismic zone IV – a بسیار بالا منطقه خطر. (تصویر نماینده)

URJA یک چتر بدن ساکن رفاه سازمان در شهر, در روز چهارشنبه نوشت: معاون فرماندار آنیل Baijal ارائه پشتیبانی خود را برای کمک به نظارت بر اجرای سازه هنجارهای ایمنی در سرمایه های ملی.

نامه ای از ایالات ساکنان اقدام مشترک (URJA) آمد و در پی چندین کم شدت زمین لرزه jolting این شهرستان بیش از دو ماه گذشته

اخبار مرتبط

“URJA ارائه می دهد خدمات خود را برای کمک به نظارت بر اجرای?سازه هنجارهای ایمنی در محل با تعامل حرفه ای و مهندسین و معماران و برنامه ریزان شهر” آن گفت: در ؟ نامه به ال جی که سران دهلی مدیریت بحران اقتدار.

URJA جمهور Atul Goyal گفت: دهلی نو می افتد در seismic zone IV – a بسیار بالا منطقه خطر.

هند تقسیم به چهار زمین لرزه مناطق II, III, IV و V — با توجه به افزایش شدت و فراوانی زمین لرزه ها.

“بیش از 60 درصد از دهلی جمعیت زندگی در زیر توسعه مستعمرات JJ خوشه ها و محله های فقیرنشین. حتی قدیمی محله مناطق — Chandni Chowk Sadar بازار Shahdara, پشاور, Mehrauli — مستعد ابتلا به زلزله” Goyal گفت.

اگر قدر 6 زلزله حملات دهلی بسیاری از سازه های نه مطابق با ساختاری و هنجارهای ایمنی را دریافت تخریب و منجر به از دست دادن بزرگ از زندگی URJA که نشان دهنده در حدود 2500 RWAs گفت.

بخش ساختمان از شهرداری و شرکت های بزرگ که قرار بود برای نظارت بر اجرای سازه هنجارهای ایمنی قابل مشاهده است تنها زمانی که دادگاه مداخله Goyal ادعا.

“مدیریت شهری و نهادهای محلی کار تحت دولت دهلی نو نیز موفق به نظارت بر ایمنی سازه طرح به عنوان موظف تحت طرح جامع دهلی نو – 2021” او ادعا کرد.

این URJA جمهور گفت: پول نقد-گرسنگی شهرداری شرکت نمی تواند وعده های خود ارائه با “فلج داخلی حمایت می کند”.

“ما نشان می دهد اتخاذ برخی از ایده های مربوط به اینده برای غلبه بر این مشکل و ضرب کار دست با درگیر شدن?با RWAs در یک ساختار شیوه ای در بخش سطح” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>