دولت به لغو محدودیت سنی برای ویژگی های دوره های دیپلم

تا به حال پلی تکنیک موسسات شده است ثبت نام دانش آموزان به دوره های دیپلم تنها دو سال از خود عبور SSC امتحانات.

وزیر آموزش و پرورش Dipu مونی تصمیم در جلسه روز چهارشنبه در توسعه از ویژگی های آموزش و پرورش این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

او گفت که مقامات به برش حداقل مورد نیاز برای ورود به دوره های آموزشی از معدل 3.5 به 2.50 برای دانش آموزان پسر و از 3 تا 2.25 برای دانش آموزان.

جدید پذیرش هزینه شده است به کاهش Tk 1,090 از Tk 1,825.

Dipu مونی گفت: دولت اتصال بالاترین اولویت به ویژگی های آموزش و پرورش برای مقابله با چالش های به اصطلاح چهارم انقلاب صنعتی و “چشم انداز 41” – نخست وزیر شیخ حسینه خواستند طرح به نوبه خود بنگلادش به یک کشور توسعه یافته توسط 2041.

بسیاری ممکن است گواهینامه تحصیلی با وجود داشتن مهارت های کافی است که آنها را منجر به رنج می برند در گرفتن یک شغل و یا پرداخت آنها سزاوار وزیر گفت.

“بنابراین وجود خواهد داشت هیچ محدودیت سنی برای ورود به دوره های دیپلم در دانشگاه پلی تکنیک موسسات به افزایش نرخ ثبت نام در این موسسات و به کارگران ماهر به خصوص عودت کنندگان از کشورهای خارجی این فرصت را به نهادی به رسمیت شناختن,” او اضافه شده است.

Dipu مونی همچنین دستور ترخیص کالا از وجوه حاصل از پرداخت ماهانه سفارش و یا MPO برنامه برای ویژگی های مدرسه معلمان در این ماه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>