هنگ کنگ از خواب بیدار به جدید امنیت ملی قانون در نخستین سالگرد

دلار هنگ کنگ, جولای 1

دو فلسطینی در نزدیکی هنگ کنگ دولت های منطقه در روز چهارشنبه تنها چند ساعت پس از امنیتی جدید قوانین به اجرا در آمد و به عنوان شهر مشخص شده 23 سالگرد این مستعمره سابق بریتانیا را تحویل به چین است.

ستیز قانون مجازات جرایم از تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان منادی بیشتر استبدادی دوران برای مالی توپی.

در میان جزئیات خاصی به unnerve دموکراسی و حقوق فعالان در این شهر ممنوعیت متخلفان از قانون ایستاده برای انتخابات و نظارت بیشتر غیر دولتی, سازمان ها و گروه های خبری.

صحبت در پرچم-بالا بردن مراسم به مناسبت سالگرد هنگ کنگ تحویل در سال 1997 این شهر بحرانزده رهبر کری لام گفت: این قانون مهم توسعه از شهرستان بازگشت به پکن.

چینی (بالا) و هنگ کنگ (زیر) پرچم اهتزاز درآمده در طی یک پرچم-بالا بردن مراسم به مناسبت 23 سالگرد هنگ کنگ تحویل از بریتانیا در هنگ کنگ است. AFP

“این یک تاریخی گام به کامل هنگ کنگ حفظ امنیت ملی و تمامیت ارضی و امنیت سیستم” لام گفت: در همان بندر-مقابل محل که در آن 23 سال پیش آخرین استعماری فرماندار Chris Patten یک منتقد سرسخت امنیتی قانون tearfully دست بازگشت هنگ کنگ به چین حکومت.

“آن نیز اجتناب ناپذیر و بی درنگ تصمیم به بازگرداندن ثبات در جامعه است.”

مقامات در پکن و هنگ کنگ بارها و بارها گفت: این قانون با هدف در چند “مشکل” خواهد شد و نه بر حقوق و آزادی و نه سرمایه گذار ،

منتقدان ترس از قانون را سرکوب گسترده آزادی در هنگ کنگ را تکذیب کرد به مردم در سرزمین اصلی چین است که دیده می شود به عنوان کلید موفقیت آن به عنوان یک مرکز مالی جهانی.

“با انتشار کامل جزئیات قانون باید آن را به کسانی که در شک در این است که هنگ کنگ با آنها بزرگ شدم” گفت: Hasnain ملک سر از تحقیقات حقوق صاحبان سهام Tellimer در دبی.

“اما این تنگ تر امنیت محیط زیست شده است در راه برای بسیاری از سال در حال حاضر. تفاوت در این است که ایالات متحده و چین روابط به مراتب بدتر و این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک بهانه به مانع نقش هنگ کنگ به عنوان یک سرمایه گذاری hub.”

هنگ کنگ دوم بازگشت’

برخی از نرم افزار-پکن مقامات سیاسی و مفسران می گویند قانون است که در آب بندی هنگ کنگ دوم “بازگشت” به سرزمین مادری پس از اولین شکست را به ساکنان این شهر ناآرام به پاشنه.

لو Huining سر پکن را بالا دفتر نمایندگی در هنگ کنگ گفت: در پرچم-بالا بردن مراسم قانون بود “آرمان مشترک” از هنگ کنگ شهروندان است.

منتقدان این قانون لعنتی عدم شفافیت اطراف جزئیات آن تا آن رونمایی شد و حتی پکن-حمایت لام گفت: او نه ضروری به پیش نویس با وجود اصرار بسیاری از افراد تا به حال هیچ دلیلی برای نگرانی.

این مجموعه قوانین به اجرا در آمد در 11 p. m. (1500 به وقت تهران) در تاریخ 30 ژوئن به هنگ کنگ 7.5 میلیون نفر هیچ وقت به هضم آن است. برخی از معترضان ترک پست خود را تنها چند ساعت قبل از این قانون به اجرا در آمد و خواستار مبارزه برای دموکراسی به ادامه دریایی.

همسایه تایوان که پکن با توجه به عنوان بخشی از چین است و گفت: این امر با استفاده از زور به اصلاح آن گفت: آن را باز کرده بود یک دفتر در روز چهارشنبه برای کمک به مردم در حال فرار از هنگ کنگ.

حدود ده تظاهرکنندگان بسیج در اعتراض به قانون جدید که منتقدان ترس را سرکوب گسترده آزادی وعده داده شده به هنگ کنگ برای 50 سال که آن را بازگشت به پکن تحت “یک کشور دو سیستم” سبک حکومت.

مقامات منع سالانه تحویل سالگرد مارس با توجه به روز چهارشنبه برگزار خواهد شد با استناد به ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر در یک پیشنهاد برای جلوگیری از coronavirus اما بسیاری از فعالان متعهد به سرپیچی از نظم و مه بعد از آن در بعد از ظهر.

این تجمع سالانه است که به طور سنتی برگزار شد و به هوا نارضایتی بیش از همه چیز از آسمان بالا قیمت خانه را به بسیاری از آنچه را به عنوان پکن را افزایش تجاوز در شهر آزادی.

“ما در ماه مارس هر سال و هر ماه جولای 1, هر 1 اکتبر و ما را حفظ خواهد کرد در راهپیمایی گفت:” دموکراسی فعال Leung Kwok-آویزان.

رسانه های محلی گزارش کرده است تا به 4000 افسران پلیس خواهد بود اعزام به مهر کردن هر گونه تظاهرات در روز چهارشنبه.

در تاریخ 1 ژوئیه سال گذشته صدها نفر از معترضان با هجوم به شهر مقننه در اعتراض به یک شرکت-اوراق لایحه که اجازه داده اند به فرهنگ جامعه تبدیل سرزمین اصلی چین trashing ساختمان در یک چالش مستقیم به مقامات در پکن.

کسانی که تظاهرات تبدیل شده و خواهان دموکراسی فلج نقاط شهر و هموار کردن راه برای پکن به طور مستقیم اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ یک حرکت است که کشیده شده و محکومیت از برخی از دولت های غربی. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de