راه اندازی ناسا مریخ دوباره به تعویق افتاد, 2 هفته باقی مانده به پرواز

اسکودوی کیپ کاناورال, جولای 1

ناسا است و تاخیر در راه اندازی آن جدیدترین مریخ دوباره به پایان ماه ژوئیه در اولین — این زمان برای یک موشک مسئله است.

اگر پشتکار رور نیست در راه خود را تا اواسط ماه اوت آن را باید صبر کنید تا 2022 زمانی که زمین و مریخ در هم ترازی مناسب هزینه ناسا نزدیک به 500 میلیون دلار برای تاخیر به تنهایی.

مدیران در حال حاضر هدف قرار دادن زودتر از جولای 30 برای بلند کردن از کیپ کاناورال خوردن نیمی از سال راه اندازی پنجره. خبر خوب این است که ناسا در تلاش است به اضافه کردن زمان بیشتر در تابستان امسال راه اندازی فرصت در حال حاضر با ماندگاری حداقل تا 15 آگوست.

فرصتی برای پرواز به مریخ می آید تا تنها هر 26 ماه می باشد.

آن است که ناسا بلند پروازانه ترین ماموریت مریخ هنوز مجموعا حدود 3 میلیارد تومان. علاوه بر این به دنبال نشانه هایی از گذشته های میکروسکوپی مریخ زندگی پشتکار را جمع آوری سنگ ها و خاک احتمالی برای بازگشت به زمین است.

موشک ساز ایران راه اندازی داد نیاز به زمان بیشتری برای مقابله با یک مایع اکسیژن سنسور خط که نشان داد مشکوک خوانش در طول عمل های اخیر, شمارش معکوس اعلام کرد. قبلی ویژگی های نگرانی — از جمله جرثقیل مشکل در پد — ضربه راه اندازی از اصلی جولای 17 به 20 و سپس 22nd.

امارات متحده عربی و چین, در ضمن هنوز هم در حال فشار دادن به جلو با راه اندازی این ماه یا بعدی از مریخ سفینه فضایی است. روسیه و آژانس فضایی اروپا تا به حال تعظیم کردن به تأخیر انداختن خود به مریخ تا سال 2022 به دلیل تاخیر فضاپیما تست و محدودیت سفر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de